Angielski dla dzieci i młodzieży Świdnik - Helen Doron

883 117 660
ul. Olimpijczyków 30, 21-040 Świdnik

O nas

W Centrum Helen Doron w Świdniku od ponad 10 lat efektywnie i w przyjazny dla mózgu sposób uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież do 19 roku życia. Na naszych zajęciach oferujemy znacznie więcej niż nauka słówek i gramatyki. Stawiamy na rozwój kluczowych kompetencji – współpracę, otwartość i skuteczną komunikację. Wspólnie z naszymi lektorami, uczniami oraz rodzicami tworzymy stale rosnącą społeczność.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 190 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 21 1950 0001 2006 0574 8561 0002
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Centrum Helen Doron Świdnik posiada status Preparation Centre i przygotowuje do Cambridge English Qualifications. Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Olimpijczyków 30, 21-040 Świdnik

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Świdnik

    Skuteczność nauczania języka angielskiego opiera się o zachęcenie dzieci do zdobywania wiedzy, zapamiętywania oraz swobodnego używania osłuchanego słownictwa, zwrotów. Jesteśmy przekonani, że metoda Helen Doron w Świdniku to trafienie w potrzeby dzieci i wymagających rodziców, dla których przyszłość najmłodszych nieodłącznie wiąże się ze znajomością angielskiego. Zajęcia, adresowane dla dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca do dziewiętnastego roku życia

    Szkoła językowa Świdnik

    Profesjonalna szkoła angielskiego dla dzieci w Świdniku uczy przez zabawę i muzykę. Twórczyni metody, według której osłuchana muzyka języka może zostać przyswojona już w okresie niemowlęcym jest autorytetem w swojej dziedzinie. My natomiast nieustanie się rozwijamy, oferując naszym uczniom wysokiej klasy, nowoczesne aplikacje i gry, udostępniane uczniom bezpłatnie. Angielski dla dzieci w Świdniku to również zajęcia dla nastolatków, poszukujących inspirującego sposobu spędzania czasu.