Angielski dla dzieci i młodzieży Świekatowo - Helen Doron

663 713 858
ul. Sportowa 26, 86-182 Świekatowo

O nas

Chcemy być bliżej naszych uczniów. Dlatego już w tym roku szkolnym zapraszamy do nowego miejscaw którym dzieci będą poznawać drugi język – język angielski.

Nasze zajęcie to nie tylko angielski. To też nauka współpracy, świadomość jak ważne jest myślenie o innych. Uczymy, by dzieci dostrzegły, że wspólny język jest fantastycznym narzędziem, który pomaga komunikować się z innymi i czynić rzeczy wielkie, by poczuły swoją własną moc i że razem mogą zmieniać świat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270,00 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 80 1090 0167 8000 0000 1546 3374
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sportowa 26, 86-182 Świekatowo

 

 

    Angielski dla dzieci w Świekatowie

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Świekatowie może być przyjemna i efektywna. Szkoła językowa Helen Doron English stawia na naukę drugiego języka naturalną metodą. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia wyłącznie w języku angielskim. Zapraszamy dzieci i młodzież do 19. roku życia, zapewniając im wieloletnią ścieżkę rozwoju. W ramach wybranych kursów językowych uczniowie otrzymują podręczniki oraz plecaki. Mają także dostęp do materiałów online, z których mogą korzystać w domach.

    Metoda Helen Doron w Świekatowie

    Jeżeli interesuje Cię dobra szkoła językowa, Świekatowo to miejscowość, w której warto zwrócić uwagę na filię Helen Doron English. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Świekatowie oferuje angielski dla najmłodszych, przedszkolaków, uczniów podstawówek i liceów. W cenie kursu rodzice mają bieżący kontakt z lektorem, także w ramach podsumowań semestralnych i końcowych. W Helen Doron English nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Świekatowie idzie w parze z nauką ważnych wartości społecznych.