Angielski dla dzieci i młodzieży Szczecin - Helen Doron

691 460 802
ul. Źródlana 37, 71-052 Szczecin
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.08.2023 Przygotowania do roku szkolengo 2023/2024

Połowa sierpnia to czas, w którym zaczynamy na dobre przygotowania do (już 23-go) roku szkolnego w naszym Centrum Nauki j. angielskiego metodą Helen Doron. W najbliższych dniach będziemy kontaktować się w sprawie potwierdzenia kontynuowania nauki z dotychczasowymi uczniami oraz z osobami zainteresowanymi zapisami oraz lekcjami demonstracyjnymi :)

Porozmawiajmy

ul. Źródlana 37, 71-052 Szczecin

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Szczecin-Gumieńce

    Kształcenie dzieci i młodzieży powinno przybierać taką formę, aby uczniowie z chęcią i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i efektywnie przyswajali wiedzę. Dodatkowy angielski może być prawdziwą frajdą dla najmłodszych i nastolatków. Oferujemy angielski dla dzieci w Szczecinie-Gumieńcach w nowocześnie wyposażonych salach, dostęp do starannie opracowanych, multimedialnych aplikacji i gier. Nasza oferta wyróżnia się wyjątkowym podejściem do nauki języków obcych oraz skutecznością.

    Szkoła językowa Szczecin-Gumieńce

    Metoda Helen Doron w Szczecinie-Gumieńcach, stosowana w naszej szkole to nauka przez zabawę. Dzieci osłuchują się z dźwiękiem w języku angielskim, zapamiętują i zaczynają używać go naturalnie. Muzyka języka stanowi nawiązanie do metody Suzuki, na której wzorowała się autorka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Szczecinie-Gumieńcach oferuje niezwykłe lekcje dla dzieci już od czwartego miesiąca życia.