Angielski dla dzieci i młodzieży Szczecin - Helen Doron

691 460 802
ul. Źródlana 37, 71-052 Szczecin

Porozmawiajmy

ul. Źródlana 37, 71-052 Szczecin

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Szczecin-Gumieńce

  Kształcenie dzieci i młodzieży powinno przybierać taką formę, aby uczniowie z chęcią i zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach i efektywnie przyswajali wiedzę. Dodatkowy angielski może być prawdziwą frajdą dla najmłodszych i nastolatków. Oferujemy angielski dla dzieci w Szczecinie-Gumieńcach w nowocześnie wyposażonych salach, dostęp do starannie opracowanych, multimedialnych aplikacji i gier. Nasza oferta wyróżnia się wyjątkowym podejściem do nauki języków obcych oraz skutecznością.

  Szkoła językowa Szczecin-Gumieńce

  Metoda Helen Doron w Szczecinie-Gumieńcach, stosowana w naszej szkole to nauka przez zabawę. Dzieci osłuchują się z dźwiękiem w języku angielskim, zapamiętują i zaczynają używać go naturalnie. Muzyka języka stanowi nawiązanie do metody Suzuki, na której wzorowała się autorka. Szkoła angielskiego dla dzieci w Szczecinie-Gumieńcach oferuje niezwykłe lekcje dla dzieci już od czwartego miesiąca życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem