Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg - Helen Doron

576 705 900
ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

O nas

Nasze centrum Helen Doron English istnieje od 2017 roku, jako jedyne jest licencjonowanym centrum na terenie Tarnobrzega, znajduję się przy ul. Piłsudskiego 10B, w nowej zielonej kamienicy. Powstało z pasji do nauczania oraz miłości do dzieci. Wybierając Naszą szkołę mają Państwo pewność, że dziecko będzie „zanurzone” w języku angielskim poprzez realizację wieloletniej metody nauczania,  zabawę w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta bankowego 56 1140 2004 0000 3102 8015 3154 MBank
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.08.2022 Bezpłatne lekcje pokazowe

Już 3 września w naszym centrum odbędą się bezpłatne lekcje pokazowe. Zapraszamy dzieci od 3 do 9 roku życia. Kontakt telefoniczny : 576 705 900

26.06.2022 Powitanie wakacji

25 czerwca odbyło się huczne zakończenie roku oraz powitanie wakacji. Zostały wręczone dyplomy dla Naszych małych kursantów. Przejeżdżka konna oraz dmuchańce przyniosły dużo pozytywnych wrażeń oraz niezapomnianych wspomnień.

02.05.2022 Zapisy na nowy rok szkolny

Drodzy rodzice! Już czas! W maju rozpoczynamy zapisy na przyszły rok szkolny 20222/2023. Kursy rozpoczynają się od wieku 2 lat do 19 lat. Wszelkie informacje w sekretariacie. Zapraszamy 576 705 900

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Tarnobrzegu prowadzi zajęcia skoncentrowane na jak najlepszych efektach nauczania i na stworzeniu jak najbardziej sprzyjających warunków do nauki języka obcego. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia zgodnie z program nauczania przygotowanym dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Metoda Helen Doron w Tarnobrzegu stawia na edukację najmłodszych w otoczeniu, w którym rozmawia się i wykonuje zadania wyłącznie w języku angielskim.

    Szkoła językowa Tarnobrzeg

    Angielski dla dzieci w Tarnobrzegu stanowi nie tylko doskonałą podstawę do dalszej nauki języków obcych, ale również zachęca do rozwijania się w innych dziedzinach. Opracowana przez znaną lingwistkę metoda uwzględnia potrzeby najmłodszych, w tym przede wszystkim potrzebę zabawy. Stąd zajęcia w szkołach Helen Doron prowadzone są w taki sposób, aby dzieci uczyły się języka angielskiego poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności dostosowane do wieku uczniów – tych młodszych, jak i starszych.