Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg - Helen Doron

576 705 900
ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

O nas

Nasze centrum Helen Doron English istnieje od 2017 roku i jest jedyną licencjonowaną szkołą języka angielskiego HDE na terenie miasta i powiatu. Powstało z pasji do nauczania oraz miłości do dzieci. Wybierając naszą szkołę mają Państwo pewność, że dziecko będzie „zanurzone” w języku angielskim.

Nasz wieloletni, spójny system nauczania oraz nauka przez zabawę w bezstresowej, przyjaznej atmosferze daje doskonałe efekty, uczniowie nawet nie podejrzewają, że się uczą.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 185 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta bankowego 56 1140 2004 0000 3102 8015 3154 MBank
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.05.2023 SŁUCHANIE JEST WAŻNE

Przypominamy o codziennym słuchaniu nagrań do kursu. Słuchamy 2 razy dziennie CODZIENNIE.
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2 x dziennie, codziennie jest koniecznością.

15.05.2023 ZAPISY, CZAS NA LEKCJE POKAZOWE! 2023-2024

Przyjdź do nas z Twoim dzieckiem, zdradzimy Ci na czym polega nasz sekret. Dlaczego uważamy, że każde dziecko ma talent językowy i pasję do nauki.
Napisz lub zadzwoń - umówimy Was na lekcję pokazową.
17 czerwiec - już dziś zapisz w kalendarzu.

01.05.2023 MAJÓWKA

Zgodnie z naszym kalendarzem pracy:
1-3 maja to dni wolne od planowych zajęć! Na zajęcia wracamy w czwartek 4 maja. Życzymy wszystkim dużo słońca!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Artykuły

Artykuły

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Tarnobrzegu prowadzi zajęcia skoncentrowane na jak najlepszych efektach nauczania i na stworzeniu jak najbardziej sprzyjających warunków do nauki języka obcego. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia zgodnie z program nauczania przygotowanym dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Metoda Helen Doron w Tarnobrzegu stawia na edukację najmłodszych w otoczeniu, w którym rozmawia się i wykonuje zadania wyłącznie w języku angielskim.

    Szkoła językowa Tarnobrzeg

    Angielski dla dzieci w Tarnobrzegu stanowi nie tylko doskonałą podstawę do dalszej nauki języków obcych, ale również zachęca do rozwijania się w innych dziedzinach. Opracowana przez znaną lingwistkę metoda uwzględnia potrzeby najmłodszych, w tym przede wszystkim potrzebę zabawy. Stąd zajęcia w szkołach Helen Doron prowadzone są w taki sposób, aby dzieci uczyły się języka angielskiego poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności dostosowane do wieku uczniów – tych młodszych, jak i starszych.