Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg - Helen Doron

576 705 900
ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

O nas

Nasze centrum Helen Doron English istnieje od 2017 roku, jako jedyne jest licencjonowanym centrum na terenie miasta Tarnobrzeg, znajduję się przy ul. Piłsudskiego 10B, w nowej zielonej kamienicy. Powstało z pasji do nauczania oraz miłości do dzieci. Wybierając Naszą szkołę mają Państwo pewność, że dziecko będzie „zanurzone” w języku angielskim poprzez realizację wieloletniej metody nauczania,  zabawę w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 185 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta bankowego 56 1140 2004 0000 3102 8015 3154 MBank
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.01.2023 Konkurs - zdjęcie z ferii

Pokaż nam jak się bawisz w ferie! Nieważne, czy na dworze, czy w domu, czy na wyjeździe. Jest tylko jeden warunek - aby na zdjęciu widoczny był akcent Helen Doron, np. postać z kursu, plecak Helen Doron, nasza aplikacja, koszulka, magnesy, naklejki.

16.01.2023 Ferie Zimowe

W dniach 16- 30 stycznia, zajęcia szkolne nie odbywają się.
Życzymy udanych ferii oraz przede wszystkim tak bardzo wyczekiwanego przez wszystkich śniegu!

02.01.2023 Happy New Year!

Niech Nowy Rok 2023 obfituje w zawodowe sukcesy, przyniesie zadowolenie z dzieci i satysfakcje z podjętych działań i wyzwań, a także pomyślność w życiu osobistym.

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Artykuły

Artykuły

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Tarnobrzegu prowadzi zajęcia skoncentrowane na jak najlepszych efektach nauczania i na stworzeniu jak najbardziej sprzyjających warunków do nauki języka obcego. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia zgodnie z program nauczania przygotowanym dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Metoda Helen Doron w Tarnobrzegu stawia na edukację najmłodszych w otoczeniu, w którym rozmawia się i wykonuje zadania wyłącznie w języku angielskim.

    Szkoła językowa Tarnobrzeg

    Angielski dla dzieci w Tarnobrzegu stanowi nie tylko doskonałą podstawę do dalszej nauki języków obcych, ale również zachęca do rozwijania się w innych dziedzinach. Opracowana przez znaną lingwistkę metoda uwzględnia potrzeby najmłodszych, w tym przede wszystkim potrzebę zabawy. Stąd zajęcia w szkołach Helen Doron prowadzone są w taki sposób, aby dzieci uczyły się języka angielskiego poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności dostosowane do wieku uczniów – tych młodszych, jak i starszych.