Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg - Helen Doron

576 705 900
ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

O nas

Odkryj z nami fascynujący świat angielskiego! Nasza szkoła jest jedynym licencjonowanym Centrum HDE w mieście i powiecie. Z pasją i miłością do dzieci tworzymy wyjątkową przestrzeń do nauki. Z nami zapewniasz swojemu dziecku niezapomnianą podróż językową.

Nasz sprawdzony system nauczania, oparty na latach doświadczeń, łączy się z zabawą w przyjaznej atmosferze. Efekty? Zadziwiające! Dzieci uczą się bezstresowo, nie zdając sobie nawet sprawy, że są na lekcji. U nas nauka staje się przygodą!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta bankowego 56 1140 2004 0000 3102 8015 3154 MBank
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.04.2024 Wolne miejsca w grupach

Są jeszcze wolne miejsca w różnych grupach wiekowych. Więcej informacji udzielimy w naszym sekretariacie bądź pod numerem telefonu. 576 705 900

05.04.2024 Słuchasz? Perfect!

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. 🎧 Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE.

02.04.2024 Konkurs plastyczny

Moja bajka - moja podróż
Konkurs skierowany jest dla dzieci od 6 do 13 lat. Polega na wykonaniu dowolną techniką pracy w formacie A3, której inspiracją jest ulubiona scena z bajki danego kursu (Helen Doron Stream, Kangi Club). Celem konkursu jest wspieranie dziecka w słuchaniu nagrań, dwa razy dziennie codziennie. Powodzenia!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Tarnobrzegu prowadzi zajęcia skoncentrowane na jak najlepszych efektach nauczania i na stworzeniu jak najbardziej sprzyjających warunków do nauki języka obcego. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia zgodnie z program nauczania przygotowanym dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Metoda Helen Doron w Tarnobrzegu stawia na edukację najmłodszych w otoczeniu, w którym rozmawia się i wykonuje zadania wyłącznie w języku angielskim.

    Szkoła językowa Tarnobrzeg

    Angielski dla dzieci w Tarnobrzegu stanowi nie tylko doskonałą podstawę do dalszej nauki języków obcych, ale również zachęca do rozwijania się w innych dziedzinach. Opracowana przez znaną lingwistkę metoda uwzględnia potrzeby najmłodszych, w tym przede wszystkim potrzebę zabawy. Stąd zajęcia w szkołach Helen Doron prowadzone są w taki sposób, aby dzieci uczyły się języka angielskiego poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności dostosowane do wieku uczniów – tych młodszych, jak i starszych.