Angielski dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg - Helen Doron

576 705 900
ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

O nas

Nasze centrum Helen Doron English istnieje od 2017 roku, jako jedyne jest licencjonowane centrum na terenie Tarnobrzega, znajduję się przy ul. Piłsudskiego 10B, w nowej zielonej kamienicy. Powstało z pasji do nauczania oraz miłości do dzieci. Wybierając Nasze centrum  mają Państwo pewność, że dziecko będzie „zanurzone” w języku angielskim poprzez realizację wieloletniej metody nauczania,  zabawę w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta bankowego 56 1140 2004 0000 3102 8015 3154 MBank

Newsy

02.02.2022 Zapisy

Są jeszcze wolne miejsca w niektórych grupach. Zapytaj o szczegóły i dołącz do Naszej drużyny!

17.03.2022 GRAMY W ZIELONE

17 marca obchodzimy Dzień Świętego Patryka. Nasze centrum świętuje przez cały tydzień. Zagraj z Nami w zielone i załóż coś w kolorze zielonym ;-)

23.03.2022 Warsztaty dla rodziców

Warsztaty na temat "Rozwoju umiejętności społecznych u dzieci" poprowadzi psycholog dziecięcy mgr Monika Sankowska. Kiedy? Środa 23.03.22 o godzinie 19:30. Koszt: darmowe.

Egzaminy Cambridge

Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge English YLE, aby ułatwić

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Piłsudskiego 10B (I piętro), 39-400 Tarnobrzeg

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Tarnobrzeg

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Tarnobrzegu prowadzi zajęcia skoncentrowane na jak najlepszych efektach nauczania i na stworzeniu jak najbardziej sprzyjających warunków do nauki języka obcego. Wykwalifikowani lektorzy prowadzą zajęcia zgodnie z program nauczania przygotowanym dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Metoda Helen Doron w Tarnobrzegu stawia na edukację najmłodszych w otoczeniu, w którym rozmawia się i wykonuje zadania wyłącznie w języku angielskim.

  Szkoła językowa Tarnobrzeg

  Angielski dla dzieci w Tarnobrzegu stanowi nie tylko doskonałą podstawę do dalszej nauki języków obcych, ale również zachęca do rozwijania się w innych dziedzinach. Opracowana przez znaną lingwistkę metoda uwzględnia potrzeby najmłodszych, w tym przede wszystkim potrzebę zabawy. Stąd zajęcia w szkołach Helen Doron prowadzone są w taki sposób, aby dzieci uczyły się języka angielskiego poprzez zabawę i różnego rodzaju aktywności dostosowane do wieku uczniów – tych młodszych, jak i starszych.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem