Angielski dla dzieci Tomaszów Mazowiecki - Centrum Helen Doron

Drodzy Rodzice,

Szkoła Helen Doron w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczęła swoją działalność w 2003 roku. W tym samym roku, w zimowym semestrze zaczęłam prowadzić w niej swoje pierwsze zajęcia. Każdą lekcję przygotowywałam starannie myśląc o konkretnych dzieciach, tak, aby jak najlepiej dopasować się do ich potrzeb, żeby uczyć ciekawie, wesoło i skutecznie, tak, żeby angielski nie był żmudną pracą ale przyjemnością. Przyjście na świat mojej córki, zmieniło w moim życiu bardzo wiele, to osobiste doświadczenie sprawiło, że stałam się jeszcze lepszą nauczycielką, cierpliwą i wyrozumiałą, ale też dużo bardziej stanowczą. Rok 2011 był w mojej pracy rokiem przełomowym, moja córka skończyła rok i zaczęła swoją przygodę na zajęciach prowadzonych przeze mnie metodą Helen Doron, w szkole, której byłam już dumną właścicielką. Od tamtej pory ciągle pracuję nad sobą, tak aby uczyć jak najlepiej potrafię. Podczas zajęć dzieci dają mi mnóstwo energii, a te krótkie chwile olśnienia, tak zwane momenty „Aha!”, nadają sens mojej pracy.

Miałam szczęście w życiu spotkać dobrych ludzi, niektórzy z nich zgodzili się ze mną pracować. Lektorki pracujące ze mną to zaangażowane, wykształcone osoby, szanujące dzieci, zaangażowane w ich rozwój. Cenią sobie bliski kontakt z rodzicami, bo nauczyciel i rodzice to najwierniejsi kibice dbający o motywację uczniów. Chętnie rozmawiamy o postępach dzieci, zapraszamy rodziców na zajęcia i wspólnie motywujemy dzieci do pracy. Nasza szkoła to nie tylko nauczycielki, ale także pani Danusia, babcia 6 wnuków, która zajmuje się sprawami administracyjnymi, ale także ma oko na dzieci czekające na swoją lekcję lub na rodziców po zajęciach. Nieoceniona serdeczna pomoc, spokój i dobra energia. Naszym wspólnym celem jest zapewnienie dobrego, bezpiecznego środowiska do rozwoju naszych uczniów, ale także miejsca gdzie rodzice i pracownicy czują się dobrze.

Porozmawiajmy

    Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
    Ok, rozumiem