Angielski dla dzieci Toruń - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Zbożowa 186 (dzielnica Wrzosy), 87-100 Toruń

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Toruń

  Metoda Helen Doron w Toruniu jest stosowana w szkołach prowadzących kursy języka angielskiego. Ośrodki oferujące naukę tą metodą powstały w wielu miastach Polski, w tym również w Toruniu. Angielski dla dzieci w Toruniu to przygoda od najmłodszych lat. Dzieci spotykają się podczas cotygodniowych kursów z koleżankami i kolegami w podobnym wieku i wspólnie poprzez zabawę poznają język angielski. Okazuje się, że to świetny sposób na naukę języka obcego.

  Szkoła językowa Toruń

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Toruniu prowadząca kursy metodą opracowaną przez Helen Doron znacznie różni się od tradycyjnej szkoły. Nauczanie odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Ponadto kameralne grupy od 4 do maksymalnie 8 osób sprawiają, że nauczyciele mogą obserwować każdego ucznia i dostosowywać sposób nauczania do ich rozwoju. Ważnym elementem jest również to, że w szkołach Helen Doron nie ma systemu ocen, nauczanie skoncentrowane jest wyłącznie na aktywnym uczestnictwie w zajęciach.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem