Angielski dla dzieci i młodzieży Toruń - Helen Doron

517 456 038
ul. Zbożowa 186 (dzielnica Wrzosy), 87-100 Toruń
Oferta Oferta

Zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia.
Płatności za zajęcia są w ratach miesięcznych.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.09.2023 Zapisy na rok szkolny 2023/24

Aktualnie trwają zapisy na nowy rok szkolny.
Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. W celu zapisania się prosimy o kontakt telefoniczny 517 456 038 lub poprzez formularz na dole strony.

Zapraszamy

Porozmawiajmy

ul. Zbożowa 186 (dzielnica Wrzosy), 87-100 Toruń

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Toruń

    Metoda Helen Doron w Toruniu jest stosowana w szkołach prowadzących kursy języka angielskiego. Ośrodki oferujące naukę tą metodą powstały w wielu miastach Polski, w tym również w Toruniu. Angielski dla dzieci w Toruniu to przygoda od najmłodszych lat. Dzieci spotykają się podczas cotygodniowych kursów z koleżankami i kolegami w podobnym wieku i wspólnie poprzez zabawę poznają język angielski. Okazuje się, że to świetny sposób na naukę języka obcego.

    Szkoła językowa Toruń

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Toruniu prowadząca kursy metodą opracowaną przez Helen Doron znacznie różni się od tradycyjnej szkoły. Nauczanie odbywa się przede wszystkim poprzez zabawę. Ponadto kameralne grupy od 4 do maksymalnie 8 osób sprawiają, że nauczyciele mogą obserwować każdego ucznia i dostosowywać sposób nauczania do ich rozwoju. Ważnym elementem jest również to, że w szkołach Helen Doron nie ma systemu ocen, nauczanie skoncentrowane jest wyłącznie na aktywnym uczestnictwie w zajęciach.