Angielski dla dzieci i młodzieży Trzcianka - Helen Doron

728 392 151
ul. Łomnicka 5, 64-980 Trzcianka

O nas

Centrum Helen Doron English Trzcianka powstało w 2013 roku jako pomysł na rozszerzenie zajęć popołudniowych z języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nasze zajęcia stały się szybko popularne wśród

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Angielski dla dzieci Trzcianka-Centrum Helen Doron

ul. Łomnicka 5, 64-980 Trzcianka

Nr konta 16 1500 1041 1210 4006 0222 0000

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Trzcianka

    Sposób nauczania opracowany przez lingwistkę Helen Doron od lat cieszy się ogromną popularnością. Metoda Helen Doron w Trzciance również cieszy się dużym powodzeniem. Dzieje się tak za sprawą szczególnego podejścia do nauczania języka angielskiego. Dzieci uwielbiają uczestniczyć w zajęciach, ponieważ mają tam możliwość zabawy z rówieśnikami, a lektorzy dbają o to, by każda minuta zajęć była dobrze zaplanowana. Kursy niezależnie od grupy wiekowej prowadzone są wyłącznie w języku angielskim.

    Szkoła językowa Trzcianka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Trzciance jest miejscem przyjaznym dzieciom i młodzieży. Dużo ciekawych przedmiotów wykorzystywanych podczas zajęć, wiele interakcji, muzyka, animowane filmy – wszystkie te elementy sprawiają, że angielski dla dzieci w Trzciance jest wyjątkowo atrakcyjny, a uczniowie z chęcią poznają tajniki tego języka. Również w domu dzieci mają możliwość utrwalania poznanych słów. Dostęp do aplikacji Helen Doron Stream oraz Kangi Club to dodatkowe materiały dydaktyczne wspierające naukę.