Angielski dla dzieci i młodzieży Trzebnica - Centrum Helen Doron

881 181 381
ul. Ks. Bochenka 14, 55-100 Trzebnica

O nas

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata.
Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu.

Studio nauczania języka angielskiego metodą Helen Doron rozpoczyna swoją działalność w Trzebnicy już od września 2022 roku!

Zapisz swoje dziecko na lekcje pokazową już dziś!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 215 zł
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.05.2023 Codzienne rytuały

Na naszych zajęciach dzieci chłoną język angielski angażujac do tego wszystkie zmysły. 😁 W zeszłym tygodniu dzieci z kursu Jump with Joey uczyły się słownictwa związanego z braniem prysznica i myciem zębów. 😁

Porozmawiajmy

ul. Ks. Bochenka 14, 55-100 Trzebnica

  Helen Doron Trzebnica – nowoczesna szkoła językowa

  Sieć szkół językowych Helen Doron działa w 38 krajach na całym świecie. Placówka powstała w Trzebnicy korzysta ze skutecznej metody nauczania języka angielskiego stworzonej ponad 35 lat temu. To nauka poprzez zabawę wykorzystująca pozytywne wzmocnienie. Starannie przygotowane zajęcia prowadzą nauczyciele wykwalifikowani do pracy z dziećmi. Lekcje języka angielskiego w szkole Helen Doron odbywają się stacjonarnie, jednak kursanci mają do dyspozycji także narzędzia online, z których mogą korzystać w domu. To materiały audio oraz video dostępne poprzez różnego rodzaju aplikacje dostosowane do wieku uczniów. Oprócz tego dzieci i nastolatkowie korzystają z podręczników Helen Doron English dedykowanych każdemu kursowi. Uczniowie i ich rodzice mają bieżący kontakt z lektorem angielskiego. Organizuje on również podsumowania semestralne oraz końcowe. Każdy podopieczny Helen Doron otrzymuje paszport ucznia. Ukończenie kursu języka angielskiego jest poświadczane certyfikatem. W szkole językowej można przygotowywać się do egzaminów Cambridge.

  Angielski dla dzieci Trzebnica – na czym polega metoda Helen Doron?

  W szkole Helen Doron angielski dla dzieci w Trzebnicy umożliwia wieloletnią ścieżkę rozwoju. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie dostosowanie specyfiki kursu do wieku oraz umiejętności językowych każdego dziecka. Nauczyciele zwracają także szczególną uwagę na indywidualną osobowość i talenty każdego ucznia, dopasowując do nich metody dydaktyczne. Ponieważ zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, szybko uczą prowadzenia swobodnej rozmowy. Co charakterystyczne dla szkoły Helen Doron, trakcie zajęć prowadzone są angażujące gry i zabawy dostosowane do wieku kursantów. Uczniowie słuchają również anglojęzycznego. Zapoznają się z muzyką w języku angielskim z różnych stron świata. Szkoła angielskiego dla dzieci w Trzebnicy promuje pozytywne wartości społeczne, takie jak przyjaźń czy ochrona środowiska. Dzieci i nastolatkowie mają szansę brać udział w zajęciach międzynarodowych, a także atrakcyjnych obozach językowych i wyjazdach zagranicznych.

  Szkoła językowa Trzebnica – dla niemowląt, dzieci i nastolatków

  Metoda Helen Doron sprawdza się w efektywnym nauczaniu języka angielskiego dzieci w różnym wieku. Z tego powodu warto zapisywać na zajęcia nie tylko kilkulatki. Rodzice, których interesuje angielski dla młodzieży w Trzebnicy, również powinni rozważyć placówkę Helen Doron. Nastolatkowie mają szansę poczynić w niej większe postępy w nauce ze względu na małe grupy kursantów. Dzięki temu nauczyciele są w stanie poświęcić więcej uwagi każdemu uczniowi, a nauka przebiega szybciej oraz sprawniej. Ma to szczególne znaczenie dla dzieci, które posiadają pewne trudności w nauce. Co więcej, do szkoły językowej Helen Doron można zapisywać nawet niemowlęta – w ten sposób dzieci od najmłodszego wieku osłuchują się z językiem angielskim i mogą uczyć się go w ten sam sposób co języka polskiego.