Angielski dla dzieci i młodzieży Trzebnica - Centrum Helen Doron

881 181 381
ul. Ks. Bochenka 14, 55-100 Trzebnica

O nas

Helen Doron English Trzebnica to jedyna licencjonowana placówka HDE na terenie powiatu trzebnickiego.

Studio nauczania rozpoczęło swoją działalność w Trzebnicy  we wrześniu 2022 roku!

Jesteśmy jedyną szkołą w powiecie zapewniającą ścieżkę nauki języka angielskiego dla Twojego dziecka od 3 mca do 19 roku życia.

Nasza oferta zawiera kursy dostosowane do wieku dziecka oraz jego rozwoju.

Zobacz  na żywo jak prowadzimy zajęcia. Zapisz swoje dziecko na lekcje pokazową już dziś!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 215 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 93 1050 1575 1000 0097 5784 7901
Oferta Oferta

Podczas zajęć lektor mówi wyłącznie po angielsku, wyjaśniając nowe słowa również gestem, ruchem, przykładem. 
Nasi uczniowie mają codzienny kontakt z językiem angielskim i materiałami z zajęć poprzez nasze autorskie aplikacje. Dzięki czemu są ciągle otoczone językiem angielskim.
Uczymy języka angielskiego angażując do tego wszystkie zmysły, dzięki czemu nauka staje się prostsza, bardziej efektywna i ciekawa.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

15.04.2024 Już od przyszłego tygodnia rusza kurs Its a Baby Dragon

Zapisz swoje dziecko na lekcje pokazową do nowej grupy kursu Its a Baby Dragon. Grupa wiekowa 2-3 lata. Czas trwania zajęć 45min raz w tygodniu. Zajęcia w całości w języku angielskim przy wykorzystaniu różnych aktywności sensorycznych. Dzieci są na zajęciach z rodzicami.
Zadzwoń i umów się już dziś: 881 181 381

18.03.2024 Zapraszamy naszych kursantów do udziału w konkursie plastycznym.

Zapraszamy dzieci w wieku 3-10 lat na wielkanocny konkurs plastyczny. Tematem pracy jest pisanka, wykonana techniką dowolną na kartce formatu A5. Termin składania prac mija 22.03.2024r.

06.10.2023 Nasi uczniowie chłoną język angielski każdym zmysłem.

"I wash the vegetables. I pealed the cucumber."
Nasi uczniowie w praktyce nauczyli się nazywać czynności kuchenne wraz z produktami do tego użytymi. Efektem tej nauki była pyszna warzywna sałatka, którą zjedli z apetytem.

Porozmawiajmy

ul. Ks. Bochenka 14, 55-100 Trzebnica

 

  Helen Doron Trzebnica – nowoczesna szkoła językowa

  Sieć szkół językowych Helen Doron działa w 38 krajach na całym świecie. Placówka powstała w Trzebnicy korzysta ze skutecznej metody nauczania języka angielskiego stworzonej ponad 35 lat temu. To nauka poprzez zabawę wykorzystująca pozytywne wzmocnienie. Starannie przygotowane zajęcia prowadzą nauczyciele wykwalifikowani do pracy z dziećmi. Lekcje języka angielskiego w szkole Helen Doron odbywają się stacjonarnie, jednak kursanci mają do dyspozycji także narzędzia online, z których mogą korzystać w domu. To materiały audio oraz video dostępne poprzez różnego rodzaju aplikacje dostosowane do wieku uczniów. Oprócz tego dzieci i nastolatkowie korzystają z podręczników Helen Doron English dedykowanych każdemu kursowi. Uczniowie i ich rodzice mają bieżący kontakt z lektorem angielskiego. Organizuje on również podsumowania semestralne oraz końcowe. Każdy podopieczny Helen Doron otrzymuje paszport ucznia. Ukończenie kursu języka angielskiego jest poświadczane certyfikatem. W szkole językowej można przygotowywać się do egzaminów Cambridge.

  Angielski dla dzieci Trzebnica – na czym polega metoda Helen Doron?

  W szkole Helen Doron angielski dla dzieci w Trzebnicy umożliwia wieloletnią ścieżkę rozwoju. Dzięki temu możliwe jest odpowiednie dostosowanie specyfiki kursu do wieku oraz umiejętności językowych każdego dziecka. Nauczyciele zwracają także szczególną uwagę na indywidualną osobowość i talenty każdego ucznia, dopasowując do nich metody dydaktyczne. Ponieważ zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, szybko uczą prowadzenia swobodnej rozmowy. Co charakterystyczne dla szkoły Helen Doron, trakcie zajęć prowadzone są angażujące gry i zabawy dostosowane do wieku kursantów. Uczniowie słuchają również anglojęzycznego. Zapoznają się z muzyką w języku angielskim z różnych stron świata. Szkoła angielskiego dla dzieci w Trzebnicy promuje pozytywne wartości społeczne, takie jak przyjaźń czy ochrona środowiska. Dzieci i nastolatkowie mają szansę brać udział w zajęciach międzynarodowych, a także atrakcyjnych obozach językowych i wyjazdach zagranicznych.

  Szkoła językowa Trzebnica – dla niemowląt, dzieci i nastolatków

  Metoda Helen Doron sprawdza się w efektywnym nauczaniu języka angielskiego dzieci w różnym wieku. Z tego powodu warto zapisywać na zajęcia nie tylko kilkulatki. Rodzice, których interesuje angielski dla młodzieży w Trzebnicy, również powinni rozważyć placówkę Helen Doron. Nastolatkowie mają szansę poczynić w niej większe postępy w nauce ze względu na małe grupy kursantów. Dzięki temu nauczyciele są w stanie poświęcić więcej uwagi każdemu uczniowi, a nauka przebiega szybciej oraz sprawniej. Ma to szczególne znaczenie dla dzieci, które posiadają pewne trudności w nauce. Co więcej, do szkoły językowej Helen Doron można zapisywać nawet niemowlęta – w ten sposób dzieci od najmłodszego wieku osłuchują się z językiem angielskim i mogą uczyć się go w ten sam sposób co języka polskiego.