Angielski dla dzieci i młodzieży Turka - Helen Doron

603 551 830
ul. Konwaliowa 1, 20-258 Turka

O nas

Nasze Centrum jest jedną z licencjonowanych szkół pracującą według metody Helen Doron English. Metoda HD jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat w 180 licencjonowanych Centrach i uczy się nią obecnie ponad 26 000 dzieci w kraju.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy 12 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.03.2023 Zielony Tydzień

13-18 marca ogłaszamy ZIELONYM TYGODNIEM w naszym Centrum. Zachęcamy dzieci do ubrania zielonych elementów garderoby bądź zielonych akcesoriów!

01.02.2023 Zapisy na II semestr

Trwają zapisy na drugi semestr zajęć języka angielskiego. Pozostało kilka wolnych miejsc na naszych kursach. Zadzwoń i wybierz kurs do lepszej przyszłości dla twojego dziecka!

07.12.2022 Helen Doron Stream

Przypominamy o regularnym osłuchiwaniu się z materiałami do kursów. Dwa razy dziennie codziennie! Dane do logowania dostępne w sekretariacie.

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła posiada status Preparation Centre i przygotowuje do Cambridge English Qualifications, a następnie rejestruje swoich uczniów na sesje egzaminacyjne do autoryzowanego centrum egzaminacyjnego PL115 w Lublinie.

W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do testów Cambridge English dla najmłodszych oraz egzaminów dla szkół wraz z  egzaminami dla młodzieży.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Konwaliowa 1, 20-258 Turka

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Turka

    Skuteczna metoda nauki języka angielskiego pozwala uzyskać doskonałe rezultaty. Stosowana w naszej placówce metoda Helen Doron w Turce opiera sią na osłuchaniu, zapamiętywaniu i używaniu usłyszanych słów. Powstała ponad trzydzieści lat temu i dokładnie przetestowana w wielu krajach metoda to nauka przez zabawę, wzorowana na sposobie nauki gry na instrumentach muzycznych (metoda Suzuki). Dzieci nie nudzą się, uwielbiają nasze nietypowe, kreatywne zajęcia i osiągają szybko zaskakujące rezultaty.

    Szkoła językowa Turka

    Angielski dla dzieci w Turce prowadzony jest przez nauczycieli, uwielbiających kontakt z dziećmi i potrafiących tworzyć niezwykłe scenariusze zajęć. U nas rozwijane są przyjaźnie, talenty, a kreatywność pojawia się podczas lekcji dla wszystkich grup wiekowych, no może poza naszymi najmłodszymi uczniami, od czwartego miesiąca życia do trzeciego roku. Im szybciej dziecko uzyska dostęp do regularnego kontaktu z angielskim, tym łatwiej będzie mu stosować go jako drugi język. Szkoła angielskiego dla dzieci w Turce-zajęcia adresowane są do najmłodszych, dzieci przedszkolnych, szkolnych i młodzieży do 19 roku życia.