Angielski dla dzieci i młodzieży Turka - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Konwaliowa 1, 20-258 Turka

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Turka

  Skuteczna metoda nauki języka angielskiego pozwala uzyskać doskonałe rezultaty. Stosowana w naszej placówce metoda Helen Doron w Turce opiera sią na osłuchaniu, zapamiętywaniu i używaniu usłyszanych słów. Powstała ponad trzydzieści lat temu i dokładnie przetestowana w wielu krajach metoda to nauka przez zabawę, wzorowana na sposobie nauki gry na instrumentach muzycznych (metoda Suzuki). Dzieci nie nudzą się, uwielbiają nasze nietypowe, kreatywne zajęcia i osiągają szybko zaskakujące rezultaty.

  Szkoła językowa Turka

  Angielski dla dzieci w Turce prowadzony jest przez nauczycieli, uwielbiających kontakt z dziećmi i potrafiących tworzyć niezwykłe scenariusze zajęć. U nas rozwijane są przyjaźnie, talenty, a kreatywność pojawia się podczas lekcji dla wszystkich grup wiekowych, no może poza naszymi najmłodszymi uczniami, od czwartego miesiąca życia do trzeciego roku. Im szybciej dziecko uzyska dostęp do regularnego kontaktu z angielskim, tym łatwiej będzie mu stosować go jako drugi język. Szkoła angielskiego dla dzieci w Turce-zajęcia adresowane są do najmłodszych, dzieci przedszkolnych, szkolnych i młodzieży do 19 roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem