Angielski dla dzieci i młodzieży Turka - Helen Doron

603 551 830
ul. Konwaliowa 1, 20-258 Turka

O nas

Nasze Centrum jest jedną z licencjonowanych szkół pracującą według metody Helen Doron English. Metoda HD jest obecna na polskim rynku od ponad 35 lat w 180 licencjonowanych Centrach i uczy się nią obecnie ponad 26 000 dzieci w kraju.

Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat oraz dla młodzieży do 19 roku życia. Oferujemy 12 poziomów nauczania, co oznacza że nasi uczniowie mają zapewnianą kontynuacje nauki przez wiele lat.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 240 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 95 1020 3206 0000 8702 0044 7235
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.10.2023 Lingos

Ruszamy z kolejną turą Lingosa, czyli programu do utrwalania słownictwa. Smsem otrzymali Państwo linki aktywacyjne. Zachęcamy do systematyczności w wykonywaniu lekcji :)

08.09.2023 Dane do logowania do platform multimedialnych

Zapraszamy do sekretariatu Centrum w celu uzyskania dostępu do naszych platform multimedialnych Kangi Club oraz Helen Doron Stream. Przypominamy o systematycznym osłuchiwaniu! :)

01.08.2023 Zapisy na nowy rok szkolny

Trwają zapisy na kolejny rok szkolny, zapraszamy do sekretariatu w celu podpisania umowy. Przypominamy jednocześnie o możliwości podpisania umowy online! :)

Egzaminy Cambridge

Nasza szkoła posiada status Preparation Centre i przygotowuje do Cambridge English Qualifications, a następnie rejestruje swoich uczniów na sesje egzaminacyjne do autoryzowanego centrum egzaminacyjnego PL115 w Lublinie.

W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do testów Cambridge English dla najmłodszych oraz egzaminów dla szkół wraz z  egzaminami dla młodzieży.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Konwaliowa 1, 20-258 Turka

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Turka

    Skuteczna metoda nauki języka angielskiego pozwala uzyskać doskonałe rezultaty. Stosowana w naszej placówce metoda Helen Doron w Turce opiera sią na osłuchaniu, zapamiętywaniu i używaniu usłyszanych słów. Powstała ponad trzydzieści lat temu i dokładnie przetestowana w wielu krajach metoda to nauka przez zabawę, wzorowana na sposobie nauki gry na instrumentach muzycznych (metoda Suzuki). Dzieci nie nudzą się, uwielbiają nasze nietypowe, kreatywne zajęcia i osiągają szybko zaskakujące rezultaty.

    Szkoła językowa Turka

    Angielski dla dzieci w Turce prowadzony jest przez nauczycieli, uwielbiających kontakt z dziećmi i potrafiących tworzyć niezwykłe scenariusze zajęć. U nas rozwijane są przyjaźnie, talenty, a kreatywność pojawia się podczas lekcji dla wszystkich grup wiekowych, no może poza naszymi najmłodszymi uczniami, od czwartego miesiąca życia do trzeciego roku. Im szybciej dziecko uzyska dostęp do regularnego kontaktu z angielskim, tym łatwiej będzie mu stosować go jako drugi język. Szkoła angielskiego dla dzieci w Turce-zajęcia adresowane są do najmłodszych, dzieci przedszkolnych, szkolnych i młodzieży do 19 roku życia.