Angielski dla dzieci i młodzieży Ustroń - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 3 Maja 4, 43-450 Ustroń

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ustroń

  Skuteczna metoda nauczania angielskiego u dzieci i młodzieży? Metoda Helen Doron w Ustroniu stosowana jest z powodzeniem i zachwyca szybkością efektów. Dzieciaki podczas zajęć doskonale się bawią. U nas nauka przez zabawę naznaczona jest muzyką. Tak jak w nauce gry na instrumentach muzycznych, podczas lekcji angielskiego skuteczne jest osłuchanie się. Nie trzeba umieć czytać i pisać. Pozwól, by Twoje dziecko pozwoliło przyswoić sobie słownictwo i łatwość komunikacji. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ustroniu to pełen profesjonalizm.

  Szkoła językowa Ustroń

  Jesteśmy liderem ESL, oferujemy nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacje i gry online, dzięki którym dzieci mogą powtarzać nabyte słownictwo. Angielski dla dzieci w Ustroniu adresowany jest do najmłodszych, już od czwartego miesiąca życia do trzeciego roku, dla przedszkolaków, dzieci wczesnoszkolnych, szkolnych oraz młodzieży do lat 19. Posiadamy kadrę z pasją, aby każde zajęcia były wyjątkowe.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem