Angielski dla dzieci i młodzieży Ustroń - Helen Doron

535 922 797
ul. 3 Maja 4, 43-450 Ustroń

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Ustroń

Zapraszamy na zajęcia j. angielskiego metodą Helen Doron w Ustroniu. Nasza szkoła językowa znajduje się w centrum miasta, w budynku Beskid na 1. piętrze.

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim. Zapraszamy na poranne zajęcia dla mam z dziećmi.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy dla przedszkolaków prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.09.2022 Zapisy 2022/2023

Rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023!
Mamy wolne miejsca w grupach! Można uczestniczyć w pierwszych zajęciach bezpłatnie, na próbę. Zadzwoń i wybierz termin podając rok urodzenia dziecka. 535 922 797

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole dzieci od 3 klasy szkoły podstawowej mogą zdawać międzynarodowe egzaminy Cambridge.

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. 3 Maja 4, 43-450 Ustroń

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ustroń

    Skuteczna metoda nauczania angielskiego u dzieci i młodzieży? Metoda Helen Doron w Ustroniu stosowana jest z powodzeniem i zachwyca szybkością efektów. Dzieciaki podczas zajęć doskonale się bawią. U nas nauka przez zabawę naznaczona jest muzyką. Tak jak w nauce gry na instrumentach muzycznych, podczas lekcji angielskiego skuteczne jest osłuchanie się. Nie trzeba umieć czytać i pisać. Pozwól, by Twoje dziecko pozwoliło przyswoić sobie słownictwo i łatwość komunikacji. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ustroniu to pełen profesjonalizm.

    Szkoła językowa Ustroń

    Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego, oferujemy nowoczesne narzędzia, takie jak aplikacje i gry online, dzięki którym dzieci mogą powtarzać nabyte słownictwo. Angielski dla dzieci w Ustroniu adresowany jest do najmłodszych, już od czwartego miesiąca życia do trzeciego roku, dla przedszkolaków, dzieci wczesnoszkolnych, szkolnych oraz młodzieży do lat 19. Posiadamy kadrę z pasją, aby każde zajęcia były wyjątkowe.