Angielski dla dzieci i młodzieży Wadowice - Helen Doron

784 044 656
ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

O nas

Angielski dla Dzieci Wadowice

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w j. angielskim.

Angielski dla Młodzieży Wadowice

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 60 1470 0002 2306 1221 7348 0001
Oferta dodatkowa

Angielski Helen Doron nad morzem? Czemu nie, zapisz dziecko na letni obóz. Szczegóły w sekretariacie.

Newsy

10.06.2022 Zapisy trwają!

Język angielski dla dzieci metodą Helen Doron - tak,
język angielski dla młodzieży metodą Helen Doron - tak.
Zapisz się już dziś na angielski i zarezerwuj miejsce w grupie dla swojego dziecka w Centrum Helen Doron w Wadowicach

07.06.2022 Dzień Przyjaciela!

Dzień Przyjaciela! Pokaż swojemu przyjacielowi jak wygląda Twój kurs języka angielskiego metodą Helen Doron, 11.06.2022r. to możliwe.
Zadzwoń i zarezerwuj sobie miejsce!

01.06.2022 HAPPY CHILDREN'S DAY!

Życzymy Wszystkim Dzieciom aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy, bo....
Przyszłość brzmi perfect!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy:

 • angielski dla dzieci,
 • angielski dla nastolatków,
 • angielski dla młodzieży,

zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze kursy prowadzone są tylko w języku angielskim. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wadowice

  Skuteczne nauczanie oraz zachęcenie dzieci do edukacji od najmłodszych lat to bardzo istotne elementy techniki przygotowanej przez słynną brytyjską lingwistkę Helen Doron. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wadowicach bazuje właśnie na takim sposobie nauczania. Metoda Helen Doron w Wadowicach skierowana jest dla dzieci w różnym wieku, ale kluczowe jest to, żeby dzieci uczestniczyły w zajęciach na jak najwcześniejszym etapie (już od 3 miesiąca życia).

  Szkoła językowa Wadowice

  Angielski dla dzieci w Wadowicach obejmuje specjalnie opracowany program nauczania nastawiony na skuteczne poznawanie języka obcego. Oprócz kursów skierowanych do najmłodszych, centra Helen Doron prowadzą również zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży. Każdy kolejny poziom kursu to coraz szerszy zasób słownictwa. Najstarsze grupy oprócz doskonalenia języka angielskiego, przygotowują się do zdawania egzaminów językowych. Uczniowie, którzy kończą kurs „Teen Success” potrafią porozumiewać się w języku angielskim na poziomie B2.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem