Angielski dla dzieci i młodzieży Wadowice - Helen Doron

784 044 656
ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

O nas

Angielski dla Dzieci Wadowice

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w j. angielskim.

Angielski dla Młodzieży Wadowice

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 60 1470 0002 2306 1221 7348 0001
Oferta dodatkowa

Angielski Helen Doron nad morzem? Czemu nie, zapisz dziecko na letni obóz. Szczegóły w sekretariacie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

24.02.2023 Zajęcia dodatkowe!

Przypominamy o jutrzejszych -25.02- zajęciach dodatkowych w Angielski dla dzieci i młodzieży metodą Helen Doron w Wadowicach.

14.02.2023 Happy Valentine's Day!

14 lutego? Dlaczego akurat w tym dniu?
Jak złożyć życzenia po angielsku na Walentynki? O tym dowiesz się z artykułu na blogu Helen Doron. https://helendoron.pl/blog/zyczenia-walentynkowe-po-angielsku-zaskocz-swoja-druga-polowke/
Zapisy: ☎ 784 044 656

07.02.2023 Zapisy zimowe!

Trwa zimowy nabór do grup w naszym centrum Angielski dla dzieci i młodzieży Wadowice!
U nas trudne nie jest nudne!
☎ 784 044 656

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy:

 • angielski dla dzieci,
 • angielski dla nastolatków,
 • angielski dla młodzieży,

zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze kursy prowadzone są tylko w języku angielskim. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wadowice

  Skuteczne nauczanie oraz zachęcenie dzieci do edukacji od najmłodszych lat to bardzo istotne elementy techniki przygotowanej przez słynną brytyjską lingwistkę Helen Doron. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wadowicach bazuje właśnie na takim sposobie nauczania. Metoda Helen Doron w Wadowicach skierowana jest dla dzieci w różnym wieku, ale kluczowe jest to, żeby dzieci uczestniczyły w zajęciach na jak najwcześniejszym etapie (już od 3 miesiąca życia).

  Szkoła językowa Wadowice

  Angielski dla dzieci w Wadowicach obejmuje specjalnie opracowany program nauczania nastawiony na skuteczne poznawanie języka obcego. Oprócz kursów skierowanych do najmłodszych, centra Helen Doron prowadzą również zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży. Każdy kolejny poziom kursu to coraz szerszy zasób słownictwa. Najstarsze grupy oprócz doskonalenia języka angielskiego, przygotowują się do zdawania egzaminów językowych. Uczniowie, którzy kończą kurs „Teen Success” potrafią porozumiewać się w języku angielskim na poziomie B2.