Angielski dla dzieci i młodzieży Wadowice - Helen Doron

784 044 656
ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

O nas

Angielski dla Dzieci Wadowice

Szkoła angielskiego Wadowice uczy dzieci już od 3. miesiąca życia, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Kurs angielskiego Wadowice dla 2-latka, 3-latka, 4-latka lub 5-latka i starszych dzieci.

Angielski dla Młodzieży Wadowice

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 300 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 27 1160 2202 0000 0005 7831 3542
Oferta Oferta
Zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wadowicach

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne z językiem angielskim oraz wyjazdy zagraniczne z Angielski metodą Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego w sekretariacie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

19.04.2024 Wiosenne zajęcia dodatkowe!

Kim będzie nasz Syn, Córka za 20 lat? Na to pytanie większość Rodziców nie jest wstanie odpowiedzieć. Jedno jest pewne – musimy wspierać nasze dzieci, aby były otwarte na zmiany, kreatywne, ciekawe świata i ludzi. Więc zapraszamy na kolejne zajęcia dodatkowe 20 kwietnia. Tym razem tematyka wiosenna i jak zawsze wszystko po angielsku! :)

17.04.2024 Próbne egzaminy Cambridge!

W naszej szkole kolejny etap próbnych egzaminów Cambridge! Może usłyszymy: Ale po co? Nie teraz,ma jeszcze czas itd. A my stanowczo od kilkunastu lat, co roku zachęcamy naszych uczniów do udziały w testach Starters, Movers, Flyers, KET, PET, FCE. Aby nasi uczniowie mieli umiejętności na poziomach zgodnych z Europejską Skalą Biegłości Językowej. 🙂

28.03.2024 Happy Easter!

Drodzy Rodzice i uczniowie.
Życzymy wszystkim zdrowych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych spędzonych w gronie Rodziny i Przyjaciół. 🙂
Jednocześnie przypominamy, że w dniach od 28.03 - 03.04 włącznie w naszym Centrum trwa świąteczna przerwa w zajęciach.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy:

 • angielski dla dzieci,
 • angielski dla nastolatków,
 • angielski dla młodzieży,

zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze kursy prowadzone są tylko w języku angielskim. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wadowice

  Skuteczne nauczanie oraz zachęcenie dzieci do edukacji od najmłodszych lat to bardzo istotne elementy techniki przygotowanej przez słynną brytyjską lingwistkę Helen Doron. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wadowicach bazuje właśnie na takim sposobie nauczania. Metoda Helen Doron w Wadowicach skierowana jest dla dzieci w różnym wieku, ale kluczowe jest to, żeby dzieci uczestniczyły w zajęciach na jak najwcześniejszym etapie (już od 3 miesiąca życia).

  Szkoła językowa Wadowice

  Angielski dla dzieci w Wadowicach obejmuje specjalnie opracowany program nauczania nastawiony na skuteczne poznawanie języka obcego. Oprócz kursów skierowanych do najmłodszych, centra Helen Doron prowadzą również zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży. Każdy kolejny poziom kursu to coraz szerszy zasób słownictwa. Najstarsze grupy oprócz doskonalenia języka angielskiego, przygotowują się do zdawania egzaminów językowych. Uczniowie, którzy kończą kurs „Teen Success” potrafią porozumiewać się w języku angielskim na poziomie B2.