Angielski dla dzieci i młodzieży Wadowice - Helen Doron

784 044 656
ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

O nas

Angielski dla Dzieci Wadowice

Szkoła angielskiego Wadowice uczy dzieci już od 3. miesiąca życia, prowadząc zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Kurs angielskiego Wadowice dla 2-latka, 3-latka, 4-latka lub 5-latka i starszych dzieci.

Angielski dla Młodzieży Wadowice

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 300 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 27 1160 2202 0000 0005 7831 3542
Oferta Oferta
Zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Wadowicach

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne z językiem angielskim oraz wyjazdy zagraniczne z Angielski metodą Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego w sekretariacie.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.06.2024 Dzień Taty!

Wszystkiego Najlepszego dnia pełnego niespodzianek, udanego świętowania wszystkim Tatom 😊
#dzieńtaty #udanywypoczynek

21.06.2024 Zajęcia z języka angielskiego.

To już dziś 21.06 kończymy kolejny rok nauki języka angielskiego w Angielski metodą Helen Doron - Wadowice. Życzymy udanego odpoczynku i wspaniałych wspomnień 🏖️🌊
Do zobaczenie we wrześniu!
#angielskiwadowice #naukaangielskiego #angielskidladzieci

17.06.2024 Język angielski Wadowice

Właśnie tworzymy grupy uczniów na nowy rok szkolny. Zapisz się już dzisiaj i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka na zajęcia z języka angielskiego.
Lekcja pokazowa już 25 czerwca:
grupy 2-3 latków,
grupy 4-5 latków,
grupy 6-7 latków,
grupy 8-9 latków,
dzieci powyżej 9 lat - rozmowa kwalifikująca do określonego poziomu języka angielskiego w grupie

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy:

 • angielski dla dzieci,
 • angielski dla nastolatków,
 • angielski dla młodzieży,

zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ oraz przygotowują do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze kursy prowadzone są tylko w języku angielskim. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Sienkiewicza 18, 34-100 Wadowice

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wadowice

  Skuteczne nauczanie oraz zachęcenie dzieci do edukacji od najmłodszych lat to bardzo istotne elementy techniki przygotowanej przez słynną brytyjską lingwistkę Helen Doron. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wadowicach bazuje właśnie na takim sposobie nauczania. Metoda Helen Doron w Wadowicach skierowana jest dla dzieci w różnym wieku, ale kluczowe jest to, żeby dzieci uczestniczyły w zajęciach na jak najwcześniejszym etapie (już od 3 miesiąca życia).

  Szkoła językowa Wadowice

  Angielski dla dzieci w Wadowicach obejmuje specjalnie opracowany program nauczania nastawiony na skuteczne poznawanie języka obcego. Oprócz kursów skierowanych do najmłodszych, centra Helen Doron prowadzą również zajęcia dla starszych dzieci i młodzieży. Każdy kolejny poziom kursu to coraz szerszy zasób słownictwa. Najstarsze grupy oprócz doskonalenia języka angielskiego, przygotowują się do zdawania egzaminów językowych. Uczniowie, którzy kończą kurs „Teen Success” potrafią porozumiewać się w języku angielskim na poziomie B2.