Angielski dla dzieci i młodzieży Wągrowiec - Helen Doron

504 362 459
ul. Żeromskiego 1a, 62-100 Wągrowiec

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 200,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 38 1020 3903 0000 1502 0094 4306
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.01.2024 Dzień Babci i Dzień Dziadka

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka życzymy wszystkiego najlepszego.

Porozmawiajmy

ul. Żeromskiego 1a, 62-100 Wągrowiec

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wągrowiec

    Dzieci uwielbiają odkrywać nieznane, lecz sama myśl o nauce w standardowej formie zniechęca je do eksplorowania wiedzy. Nic straconego. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wągrowcu wychodzi na przeciw wymaganiom rodziców oraz wpisuje się w potrzeby uczniów. U nas zajęcia odbywają się w tak atrakcyjnej formie, że dzieci chętnie pojawiają się na nich, chłoną wiedzę i robią błyskawiczne postępy. Wiemy, że Państwa celem jest zagwarantowanie dziecku pewnego startu w przyszłość. Angielski jest w tym względzie niezbędny.

    Szkoła językowa Wągrowiec

    Nasza metoda Helen Doron w Wągrowcu sprawdza się doskonale. Uczymy poprzez zabawę, poznawanie i osłuchiwanie się z dźwiękami. Niczym gra na instrumencie, angielski jest muzyką dla ucha. Uczyć można się ich w podobny sposób. Posiadamy starannie dobraną kadrę, dzięki której każde zajęcia są wspaniałe. Zapraszamy do grup wiekowych od czwartego miesiąca życia do aż 19 roku życia. W każdej z nich dziecko rozwinie swoje możliwości.