Angielski dla dzieci i młodzieży Wągrowiec - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

os. Osiedle Wschód 19E, 62-100 Wągrowiec

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wągrowiec

  Dzieci uwielbiają odkrywać nieznane, lecz sama myśl o nauce w standardowej formie zniechęca je do eksplorowania wiedzy. Nic straconego. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wągrowcu wychodzi na przeciw wymaganiom rodziców oraz wpisuje się w potrzeby uczniów. U nas zajęcia odbywają się w tak atrakcyjnej formie, że dzieci chętnie pojawiają się na nich, chłoną wiedzę i robią błyskawiczne postępy. Wiemy, że Państwa celem jest zagwarantowanie dziecku pewnego startu w przyszłość. Angielski jest w tym względzie niezbędny.

  Szkoła językowa Wągrowiec

  Jesteśmy liderem ESL, metoda Helen Doron w Wągrowcu sprawdza się doskonale. Uczymy poprzez zabawę, poznawanie i osłuchiwanie się z dźwiękami. Niczym gra na instrumencie, angielski jest muzyką dla ucha. Uczyć można się ich w podobny sposób. Posiadamy starannie dobraną kadrę, dzięki której każde zajęcia są wspaniałe. Zapraszamy do grup wiekowych od czwartego miesiąca życia do aż 19 roku życia. W każdej z nich dziecko rozwinie swoje możliwości.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem