Angielski dla dzieci i młodzieży Wałbrzych - Helen Doron

602 660 323
ul. Władysława Broniewskiego 1, 58-309 Wałbrzych

O nas

Centrum Helen Doron w Wałbrzychu oferuje kursy języka angielskiego znaną w świecie metodą Helen Doron. Oferujemy zajęcia zarówno dla maluszków jak i dużych dzieci i młodzieży włącznie z przygotowaniem do egzaminów Cambridge. Kilkanaście poziomów nauki, profesjonalnie przygotowana kadra nauczycielska to droga do sukcesu w nauce. Uczymy też w przedszkolach. Platforma Kangi Club, radio Helen Doron to dodatkowe urozmaicenie kursów. Na chętnych czekają też półkolonie i warsztaty okolicznościowe.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: za zajęcia 45 min - 490 zł we IX + 9 rat po 250 zł. Zajęcia 60 min - 490 zł we IX + 9 rat po 270 zł.
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Władysława Broniewskiego 1, 58-309 Wałbrzych

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Wałbrzychu

    Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat to najskuteczniejszy sposób na poznanie nowego słownictwa i prawidłowego akcentu. Dzieci do 6 lat mają bowiem szczególną umiejętność przyswajania mowy w obcym języku. Metoda Helen Doron w Wałbrzychu bazuje na podejściu i badaniach, które mówią, że to właśnie w tym okresie człowiek najlepiej radzi sobie z nauką języka angielskiego. Dlatego też w szkole Helen Doron dzieci rozpoczynają naukę na bardzo wczesnym etapie – już od 3 miesiąca życia.

    Szkoła językowa w Wałbrzychu

    Angielski dla dzieci w Wałbrzychu to również kursy wakacyjne, podobnie jak standardowe zajęcia w trakcie roku szkolnego podzielone są na różne poziomy zaawansowania. Kursy wakacyjne zorganizowane są w taki sposób, aby dzieci i młodzież efektywnie wykorzystały wolny czas. Nauka języka w okresie letnim bazuje głównie na wspólnym spędzaniu czasu przy wykonywaniu różnych aktywności, a wszystko odbywa się w środowisku języka angielskiego. Dzięki temu dzieci nie tracą kontaktu z językiem w czasie wakacji. Wręcz przeciwnie – mają okazję go jeszcze lepiej poznać.