Angielski dla dzieci i młodzieży Wałbrzych - Helen Doron

602 660 323
ul. Władysława Broniewskiego 1, 58-309 Wałbrzych

Porozmawiajmy

ul. Władysława Broniewskiego 1, 58-309 Wałbrzych

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Wałbrzychu

  Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat to najskuteczniejszy sposób na poznanie nowego słownictwa i prawidłowego akcentu. Dzieci do 6 lat mają bowiem szczególną umiejętność przyswajania mowy w obcym języku. Metoda Helen Doron w Wałbrzychu bazuje na podejściu i badaniach, które mówią, że to właśnie w tym okresie człowiek najlepiej radzi sobie z nauką języka angielskiego. Dlatego też w szkole Helen Doron dzieci rozpoczynają naukę na bardzo wczesnym etapie – już od 3 miesiąca życia.

  Szkoła językowa w Wałbrzychu

  Angielski dla dzieci w Wałbrzychu to również kursy wakacyjne, podobnie jak standardowe zajęcia w trakcie roku szkolnego podzielone są na różne poziomy zaawansowania. Kursy wakacyjne zorganizowane są w taki sposób, aby dzieci i młodzież efektywnie wykorzystały wolny czas. Nauka języka w okresie letnim bazuje głównie na wspólnym spędzaniu czasu przy wykonywaniu różnych aktywności, a wszystko odbywa się w środowisku języka angielskiego. Dzięki temu dzieci nie tracą kontaktu z językiem w czasie wakacji. Wręcz przeciwnie – mają okazję go jeszcze lepiej poznać.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem