Angielski dla dzieci i młodzieży Warszawa Bemowo - Helen Doron

+48 607 779 747
ul. Kruszyńska 21, 01-466 Warszawa

O nas

Zapraszamy do Centrum Helen Doron English Warszawa Bemowo.

Centrum mieści się przy Kruszyńskiej 21.  Jest to przyjemne miejsce z ogrodem, gdzie nasi uczniowie poczują się swobodnie i bezpiecznie.

Zajęcia z angielskiego dla 2-latka, 3-latka, 4-latka, 5-latka  oraz dla dzieci w wieku szkolnym zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Oferujemy pracę w małych 4- 8 osobowych grupach z przyjazną dla dzieci atmosferą.

Zapraszamy do zapisów na bezpłatne lekcje pokazowe.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 290 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 61 1140 2004 0000 3002 7980 1488
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.05.2024 Zapisy na rok szkolny 2024/2025 ruszyły!

Odkryj swobodę mówienia już od najmłodszych lat!

Oferujemy zajęcia dla najmłodszych w wieku:
2 lat
3 lat
4 lat
5 lat
oraz dzieci w wieku szkolnym

Zajęcia odbywają się w małych grupach (do 8 osób), co zapewnia przyjazną atmosferę i pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Zacznij od bezpłatnej lekcji pokazowej!
Zapisy: 607 779 747

11.01.2024 Przerwa Zimowa

Przypominamy, ze podczas ferii zimowych w dniach od 15 do 28 stycznia 2024 nasza szkoła będzie zamknięta.
Na wiadomości mailowe oraz telefoniczne otrzymane w tym okresie odpowiemy od 29 stycznia.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Kruszyńska 21, 01-466 Warszawa

 

 

    Szkoła językowa Warszawa Bemowo

    Nauka angielskiego to inwestycja w przyszłość Twojego dziecka. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Warszawie Bemowo oferuje kursy językowe dla maluchów od 3. miesiąca życia. Gwarantujemy naturalne otoczenie językiem angielskim, które z czasem kształtuje umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy w tym języku. Wszystko to bez żmudnej nauki reguł i formułek. Gwarantujemy szybkie postępy w nauce naszych uczniów, jednocześnie udowadniając im, że nauka angielskiego może stanowić świetną zabawę. Kształcimy językowo i pozajęzykowo, budując ważne postawy społeczne naszych uczniów.

    Angielski dla dzieci w Warszawie Bemowo

    Jeżeli interesuje Cię nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Warszawie Bemowo, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszej filii. Gwarantujemy kreatywne podejście do nauki drugiego języka. Metoda Helen Doron w Warszawie Bemowo jest skuteczna i przyjemna. Dzieci uczą się w małych grupach rówieśniczych. Nad ich postępami czuwają wykwalifikowani lektorzy, który aranżują ciekawe, rozwijające zajęcia. Uczniom udostępniamy także nowoczesne platformy multimedialne do systematycznej nauki w domu. W ten sposób dzieci mogą mieć kontakt z angielskim nawet 14 razy w tygodniu.