Angielski dla dzieci i młodzieży Wieliczka - Helen Doron

733 700 277
ul. Ochota 15F, 32-020 Wieliczka

O nas

Jesteśmy jedyną uprawnioną szkołą w powiecie wielickim do propagowania metody Helen Doron, którą uczy się na świecie kilkaset tysięcy dzieci!

Naszym uczniom pragniemy pokazać, że język angielski to nie tylko przedmiot nauki, ale przede wszystkim wspaniała zabawa i sposób na porozumiewanie się z całym światem. Proponujemy zajęcia dla dzieci w każdym wieku!

Nasi lektorzy to licencjonowani nauczyciele metody Helen Doron.

Zapraszamy!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 47 1140 2004 0000 3102 7906 6625
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

05.04.2023 Przerwa świąteczna

Informujemy, że dni od 06.04.2023 do 11.04.2023r. są dniami wolnymi od zajęć w centrum Helen Doron w Wieliczce. Życzymy Wesołych Świąt!

01.02.2023 Nowy semestr

Zapraszamy do zapisów do naszej szkoły w nowym semestrze, zainteresowane osoby prosimy o kontakt!

26.01.2023 Ferie!

Przypominamy, że od 30.01 do 12.02 trwa przerwa zimowa. Życzymy dzieciom bezpiecznych ferii i udanego wypoczynku! ❄⛷

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge Exams Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W naszej szkole, od tego roku szkolnego wprowadziliśmy dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla starszych grup – są to zajęcia przygotowujące do zdawania egzaminów Cambridge.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Ochota 15F, 32-020 Wieliczka

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wieliczka

    Przygodę z językiem angielskim warto rozpocząć jak najszybciej. Metoda Helen Doron w Wieliczce została skonstruowana w taki sposób, aby naukę mogły rozpocząć dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać i czytać. Okazuje się, że maluszki świetnie radzą sobie z przyswajaniem nowej mowy i nowego słownictwa. Ważne jest jednak to, aby skoncentrować uwagę dzieci na słuchaniu. Wykwalifikowani nauczyciele oraz materiały wspomagające naukę sprawiają, że metoda jest bardzo skuteczna.

    Szkoła językowa Wieliczka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Wieliczce prowadzi zajęcia, w których stosuje się metodę opracowaną przez Helen Doron. Lekcje odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut w przypadku dzieci do 4 roku życia. Wraz z kolejnymi poziomami nauki i grupami wiekowymi spotkania są stopniowo wydłużane. Zajęcia i materiały audio są pełne piosenek, wierszyków i dialogów dostosowanych do wieku uczniów. Dzięki temu angielski dla dzieci w Wieliczce to również możliwość utrwalania słów w domu.