Angielski dla dzieci i młodzieży Wieliczka - Helen Doron

733 700 277, 535 370 355
ul. Ochota 15F, 32-020 Wieliczka

O nas

Jesteśmy jedyną szkołą języka angielskiego w Wieliczce uprawnioną do nauczania metodą Helen Doron, którą uczy się na świecie kilkaset tysięcy dzieci!

Naszym uczniom pragniemy pokazać, że kursy języka angielskiego nie muszą być nudne, a nowych słówek wcale nie trzeba „wkuwać” na pamięć. W naszej szkole językowej w Wieliczce uczniowie mogą skorzystać z przygotowania do egzaminów Cambridge, szkolnych SOS oraz konwersacji.

Nasi lektorzy to licencjonowani nauczyciele metody Helen Doron.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 47 1140 2004 0000 3102 7906 6625
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.04.2024 Wyniki konkursu

Już jutro, w piątek 19.04. wybieramy się z dwiema grupami do Go Jump - to grupy, które wygrały konkurs na największą ilość odsłuchań naszych nagrań - GRATULUJEMY!

21.03.2024 Listening challenge!

Już w tą sobotę, 23.03 ogłosimy wyniki konkursu na słuchanie - jak myślicie, która grupa pójdzie z nami do GoJump? :)

12.02.2024 Przerwa zimowa

Informujemy, że w okresie 12.02 - 25.02 trwają ferie zimowe ❄️
Życzymy naszym uczniom udanego, bezpiecznego wypoczynku!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge Exams Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. W naszej szkole, od tego roku szkolnego wprowadziliśmy dodatkowe, bezpłatne zajęcia dla starszych grup – są to zajęcia przygotowujące do zdawania egzaminów Cambridge.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Ochota 15F, 32-020 Wieliczka

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wieliczka

    Przygodę z językiem angielskim warto rozpocząć jak najszybciej. Metoda Helen Doron w Wieliczce została skonstruowana w taki sposób, aby naukę mogły rozpocząć dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać i czytać. Okazuje się, że maluszki świetnie radzą sobie z przyswajaniem nowej mowy i nowego słownictwa. Ważne jest jednak to, aby skoncentrować uwagę dzieci na słuchaniu. Wykwalifikowani nauczyciele oraz materiały wspomagające naukę sprawiają, że metoda jest bardzo skuteczna.

    Szkoła językowa Wieliczka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Wieliczce prowadzi zajęcia, w których stosuje się metodę opracowaną przez Helen Doron. Lekcje odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut w przypadku dzieci do 4 roku życia. Wraz z kolejnymi poziomami nauki i grupami wiekowymi spotkania są stopniowo wydłużane. Zajęcia i materiały audio są pełne piosenek, wierszyków i dialogów dostosowanych do wieku uczniów. Dzięki temu angielski dla dzieci w Wieliczce to również możliwość utrwalania słów w domu.