Angielski dla dzieci i młodzieży Wolsztyn - Helen Doron

723 421 156
ul. Wschowska 16, 64-200 Wolsztyn

Porozmawiajmy

ul. Wschowska 16, 64-200 Wolsztyn

  Nauka angielskiego pełna uśmiechu-Wolsztyn

  Zabawa jest dla dziecka największą radością w przeciwieństwie do nauki, kojarzonej z koniecznością. Jak zatem nauczyć dziecko oraz zaangażować je w pogłębianie wiedzy? Najlepszym sposobem jest zabawa, uśmiech i przyjazne dźwięki. Angielski dla dzieci w Wolsztynie realizowany jest podczas kreatywnych zajęć, rozwijających interakcje w grupie rówieśniczej oraz zainteresowania i umiejętności uczestników. U nas jest po prostu fajnie!

  Metoda Helen Doron-angielski dla dzieci Wolsztyn

  Stosujemy sprawdzone sposoby na utrwalenie słownictwa. Posiadamy własną aplikację Kangi Club, którą dzieci uwielbiają. Metoda Helen Doron w Wolsztynie to ukłon w stronę naturalnej zdolności zapamiętywania poprzez osłuchanie się z dźwiękiem. Szkoła angielskiego dla dzieci w Wolsztynie jest miejscem, w którym najmłodsi i starsi uczniowie otrzymają dopasowaną do wieku, umiejętności i zainteresowań dawkę wiedzy w przyjaznej formie. Czy wiesz, że na naszych zajęciach dzieci chętnie rozmawiają po angielsku? Szybko stanie się on naturalnie używanym, drugim językiem.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem