Angielski dla dzieci i młodzieży Września - Helen Doron

606 554 566
ul. Daszyńskiego 2, 62-300 Września

Porozmawiajmy

ul. Daszyńskiego 2, 62-300 Września

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Września

  Poznawanie obcego języka nie musi oznaczać konieczności zasiadania w szkolnych ławkach. Jeśli Twoje dziecko potrzebuje niestandardowych rozwiązań, a Tobie zależy na wysokim poziomie oraz efektywności nauczania, dobrze trafiłeś. Jako lider nauki języka angielskiego we Wrześni jesteśmy nastawieni na wspieranie dziecka w nauce angielskiego jako drugiego języka, używanego swobodnie zaraz po ojczystym. Angielski dla dzieci we Wrześni to moc dobrej zabawy, zróżnicowanych dźwięków, rozwijających zadań w grupach rówieśniczych.

  Szkoła językowa Września

  Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrześni oferuje zajęcia z wykorzystaniem nowoczesnych, własnych gier i aplikacji. Stworzyliśmy dla dzieci atrakcyjne, przyjazne postacie, które wprowadzą je i ukierunkują do nauki. Metoda Helen Doron we Wrześni cechuje się skutecznością i dużą popularnością wśród dzieci. Czy wiesz, że już 3 miliony uczniów nauczyło się angielskiego dzięki osłuchaniu dźwięków, zapamiętaniu ich i odruchowemu używaniu? Zajęcia odbywają się w grupach dla dzieci od czwartego miesiąca do dziewiętnastego roku życia.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem