Angielski dla dzieci i młodzieży Zabierzów - Helen Doron

880 822 392
ul. Cmentarna 6, 32-080 Zabierzów

O nas

Od samego początku zależało Nam, aby było to miejsce, do którego dzieci przychodzą z przyjemnością oraz entuzjazmem. Promujemy zajęcia dla dzieci w każdym weku, oferując im programy nauczania najwyższej jakości.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 340 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 62 1050 1445 1000 0097 1438 1895
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy uczniów do w/w egzaminów Cambridge! Nasi najmłodsi kandydaci zdawali egzaminy Cambridge w wieku 6 lat!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Cmentarna 6, 32-080 Zabierzów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zabierzów

    Angielski może stać się drugim językiem Twojego dziecka. Jeśli myślisz już o jego przyszłości, warto wybrać skuteczną metodę nauki, aby podczas inspirujących zajęć pełnych atrakcji dziecko mogło odkryć go i stosować z dużą swobodą. Angielski dla dzieci w Zabierzowie prowadzony jest przez nauczycieli z pasją, przy użyciu autorskich narzędzi. Nowoczesne, multimedialne aplikacje i gry, postacie oraz moc kreatywnych zadań dostępne są dla naszych uczniów w celu powtórek między zajęciami.

    Szkoła językowa Zabierzów

    Metoda Helen Doron w Zabierzowie to propozycja dla wymagających. Nauka poprzez osłuchanie dźwięków, inspirowana sposobem poznawania techniki gry na instrumentach muzycznych bez zapisu nutowego-ze słyszenia jest wysoce skuteczna. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Zabierzowie oferuje ciekawe lekcje dla dzieci od czwartego miesiąca życia, dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do lat 19. Oferujemy przyjazną atmosferę i wyzwania, którym żadne dziecko się nie oprze.