Angielski dla dzieci i młodzieży Zabierzów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Cmentarna 6, 32-080 Zabierzów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zabierzów

  Angielski może stać się drugim językiem Twojego dziecka. Jeśli myślisz już o jego przyszłości, warto wybrać skuteczną metodę nauki, aby podczas inspirujących zajęć pełnych atrakcji dziecko mogło odkryć go i stosować z dużą swobodą. Angielski dla dzieci w Zabierzowie prowadzony jest przez nauczycieli z pasją, przy użyciu autorskich narzędzi. Nowoczesne, multimedialne aplikacje i gry, postacie oraz moc kreatywnych zadań dostępne są dla naszych uczniów w celu powtórek między zajęciami.

  Szkoła językowa Zabierzów

  Metoda Helen Doron w Zabierzowie to propozycja dla wymagających. Nauka poprzez osłuchanie dźwięków, inspirowana sposobem poznawania techniki gry na instrumentach muzycznych bez zapisu nutowego-ze słyszenia jest wysoce skuteczna. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Zabierzowie oferuje ciekawe lekcje dla dzieci od czwartego miesiąca życia, dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzieży do lat 19. Oferujemy przyjazną atmosferę i wyzwania, którym żadne dziecko się nie oprze.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem