Angielski dla dzieci i młodzieży Ząbki - Helen Doron

794 047 661
ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

O nas

Szukasz szkoły językowej dla Twojego dziecka? Idealnie trafiłeś! Uczymy dzieci od 1,5 roku do 19 lat. Na naszych kursach, w małych grupach, zapewniamy efektywną naukę poprzez zabawę. Nasze programy językowe rosną razem z dzieckiem. Uczymy od 1996 roku, od 2003 roku według metody Helen Doron. Nasi nauczyciele uczą z pasją. Wierzymy, że język angielski to coś więcej niż słownictwo i gramatyka. Nasza misja to przekazywanie podstaw, które przygotowują uczniów do dorosłego  i spełnionego życia. 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 221zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 76114020040000370263651151
Zaplanuj wakacje z nami! Oferta półkolonii i obozu już dostępna

W tym roku zapraszamy na:
Obóz wakacyjny - Summer Quest - Morze/Trójmiasto/Kaszuby - 15-23 lipiec
Dzieci i młodzież 8 - 15 lat
Cena: 2250zł

Półkolonie - turnus lipcowy i sierpniowy - opieka od godziny 8 - 17
Dzieci 6 - 10 lat
I turnus - Magic World - 25 - 29.07
II turnus - World Explorers - 22 - 26.08
Cena: 850zł

Newsy

21.06.2022 Wakacje! Zaczynamy wakacje :)

Tak, dokładnie to już ostatni tydzień zajęć z języka angielskiego w naszej szkole. Prawda, że szybko minęło? Dzieci i młodzież dobrze bawią się na specjalnej, wakacyjnej odsłonie zajęć :) Dziękujemy za ten rok i zapraszamy na kolejny!

06.06.2022 Obóz letni Summer Quest - ostatni dzwonek na zapis!

Tak, tak dobrze czytacie... zaraz wakacje! Ostatni dzwonek aby zapisać Wasze dzieci na wakacje z językiem angielskim, pełne znakomitej zabawy!

30.05.2022 Zapisy 2022/2023!

Nie zwlekaj! załap się na promocyjne majowe ceny przy zapisie. Angielski dla dzieci i młodzieży - od 1,5 - 19 lat!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Uczniowie naszego centrum mają możliwość zdawania egzaminów Cambridge od poziomu A1 do C2. Co roku organizujemy sesje próbne oraz sesje egzaminacyjne we współpracy z Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Lang. Obecnie wielu pracodawców wymaga poświadczenia umiejętności językowych, a taki certyfikat otwiera drogę do wielu miejsc pracy. Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału w certyfikacji oraz lekcjach przygotowujących do sesji egzaminacyjnych, bo “Przyszłość brzmi perfect!”

 

Porozmawiajmy

ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ząbki

  Efektywne nauczanie angielskiego dla dzieci wiąże się przede wszystkim ze znalezieniem sposobu na zaangażowanie najmłodszych w zdobywanie wiedzy. Dzieci uwielbiają zabawę i beztroskie spędzanie czasu w gronie znajomych. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ząbkach efektywnie korzysta z zamiłowania dzieci do muzyki, śpiewu, zabawy i aktywności w grupach rówieśniczych. Metoda Helen Doron w Ząbkach, którą stosujemy z dużą skutecznością swój początek wzięła z metody Suzuki, wykorzystywanej podczas nauki gry na instrumentach muzycznych u dzieci, które nie znały jeszcze zapisu nutowego.

  Szkoła językowa Ząbki

  Z angielskim jest podobnie. Można nauczyć się go bez czytania i pisania, bazując na osłuchaniu, zapamiętaniu i umiejętnym, swobodnym użyciu. Mamy ogromne doświadczenie i uważamy, że angielski może szybko stać się drugim, zaraz po ojczystym, językiem Twojego dziecka. Im szybciej rozpocznie, tym będzie mu łatwiej. Na angielski dla dzieci w Ząbkach zapraszamy dzieci już od czwartego miesiąca życia. Zajęcia z użyciem nowoczesnych aplikacji prowadzone są dla dzieci 3-6, 6-12 i młodzieży 12-19 lat.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem