Angielski dla dzieci i młodzieży Ząbki - Helen Doron

794 047 661
ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

O nas

Szukasz szkoły językowej dla Twojego dziecka? Idealnie trafiłeś! Uczymy dzieci od 1,5 roku do 19 lat. Na naszych kursach, w małych grupach, zapewniamy efektywną naukę poprzez zabawę. Nasze programy językowe rosną razem z dzieckiem. Uczymy od 1996 roku, od 2003 roku według metody Helen Doron. Nasi nauczyciele uczą z pasją. Wierzymy, że język angielski to coś więcej niż słownictwo i gramatyka. Nasza misja to przekazywanie podstaw, które przygotowują uczniów do dorosłego  i spełnionego życia. 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł - materiały oraz dostęp do aplikacji w cenie Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 76114020040000370263651151
Oferta Oferta
Próbne egzaminy - sprawdź się

Już 14 października o godzinie 11:30 nasze Centrum językowe przy Rychlińskiego 24 zamieni się w Centrum egzaminów próbnych dla Waszych dzieci.
Zapraszamy od godziny 11.30 wszystkich chętnych którzy chcą sprawdzić swoje siły na egzaminach Cambridge, maturze, czy egzaminie 8 klasisty.
Egzaminy próbne są darmowe, wystarczy zapisać się na listę chętnych: e-mail: zabki@helendoron.pl lub telefonicznie 794047661

Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapisów!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

03.10.2023 Szukamy małych odkrywców języka angielskiego

Poszukujemy 1,5 - 4 latków chętnych spędzać z nami wtorkowe popołudnia lub sobotnie poranki! Zapraszamy na 45 minut super zabawy w otoczeniu języka angielskiego. Czy wiecie że dziecięcy mózg to chłonąca gąbka? Warto wykorzystać tę właściwość i zainwestować w lekcje angielskiego już od najmłodszych lat - 794047661

02.10.2023 Sprawdź się - czyli próbne testy w naszej szkole! - OBOWIĄZUJĄ ZAPISY

14.10.2023 godz 11:30 nasza szkoła zamieni się w Centrum egzaminów próbnych:
11:30 - 12:30
Kl. 2 - 4 Egz Cambridge - poziom Starters
Kl. 5 Egz Cambridge - poziom Movers
Kl. 6 Egz Cambridge - poziom Flyers
Kl. 7 Egz Cambridge - poziom KET
12:30 - 15:00
Kl. 8 Egz Cambridge - poziom KET lub egzamin 8-klasisty
Liceum Egz Cambridge - PET/CEA lub Matura

30.09.2023 Pierwszy miesiąc nauki za nami!

Minął już pierwszy miesiąc nauki w naszej szkole :) Dzieci i młodzież szaleją na naszych lekcjach a lektorzy stają na głowach aby wszystko przebiegało w super atmosferze. Szukasz szkoły językowej dla swojego dziecka? U nas możesz zapisać się przez cały rok.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Uczniowie naszego centrum mają możliwość zdawania egzaminów Cambridge od poziomu A1 do C2. Co roku organizujemy sesje próbne oraz sesje egzaminacyjne we współpracy z Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Lang. Obecnie wielu pracodawców wymaga poświadczenia umiejętności językowych, a taki certyfikat otwiera drogę do wielu miejsc pracy. Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału w certyfikacji oraz lekcjach przygotowujących do sesji egzaminacyjnych, bo “Przyszłość brzmi perfect!”

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ząbki

    Efektywne nauczanie angielskiego dla dzieci wiąże się przede wszystkim ze znalezieniem sposobu na zaangażowanie najmłodszych w zdobywanie wiedzy. Dzieci uwielbiają zabawę i beztroskie spędzanie czasu w gronie znajomych. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ząbkach efektywnie korzysta z zamiłowania dzieci do muzyki, śpiewu, zabawy i aktywności w grupach rówieśniczych. Metoda Helen Doron w Ząbkach, którą stosujemy z dużą skutecznością swój początek wzięła z metody Suzuki, wykorzystywanej podczas nauki gry na instrumentach muzycznych u dzieci, które nie znały jeszcze zapisu nutowego.

    Szkoła językowa Ząbki

    Z angielskim jest podobnie. Można nauczyć się go bez czytania i pisania, bazując na osłuchaniu, zapamiętaniu i umiejętnym, swobodnym użyciu. Mamy ogromne doświadczenie i uważamy, że angielski może szybko stać się drugim, zaraz po ojczystym, językiem Twojego dziecka. Im szybciej rozpocznie, tym będzie mu łatwiej. Na angielski dla dzieci w Ząbkach zapraszamy dzieci już od czwartego miesiąca życia. Zajęcia z użyciem nowoczesnych aplikacji prowadzone są dla dzieci 3-6, 6-12 i młodzieży 12-19 lat.