Angielski dla dzieci i młodzieży Ząbki - Helen Doron

794 047 661
ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

O nas

Szukasz szkoły językowej dla Twojego dziecka? Idealnie trafiłeś! Uczymy dzieci od 1,5 roku do 19 lat. Na naszych kursach, w małych grupach, zapewniamy efektywną naukę poprzez zabawę. Nasze programy językowe rosną razem z dzieckiem. Uczymy od 1996 roku, od 2003 roku według metody Helen Doron. Nasi nauczyciele uczą z pasją. Wierzymy, że język angielski to coś więcej niż słownictwo i gramatyka. Nasza misja to przekazywanie podstaw, które przygotowują uczniów do dorosłego  i spełnionego życia. 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł - materiały oraz dostęp do aplikacji w cenie Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 76114020040000370263651151
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.02.2023 Wracamy do Was w poniedziałek 27.02 :)

Ferie minęły ekspresowo! Zajęcia z angielskiego w naszej szkole ruszają już od poniedziałku - nie możemy się doczekać naszych kursantów! Tymczasem ostatnie dni półkolonii i warsztat Winter in Australia przed nami :)

20.02.2023 Zimowe półkolonie z angielskim czas start!

Juhuu! Właśnie ruszyła kolejna już edycja ferii zimowych z angielskim, dla dzieci w naszej szkole! Tydzień szaleństw przed nami :)

25.01.2023 Zapisy na językowy obóz letni 2023 ruszyły!

Zapraszamy na nasz językowy obóz letni! Kaszuby, morze, Hel - moc atrakcji i to w otoczeniu dwóch języków! W tym roku będzie to angielski i hiszpański. Odwiedzimy foki, popływamy kajakiem i wiele wiele innych! zapraszamy do zapisów >>>>>>>> 794047661

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Uczniowie naszego centrum mają możliwość zdawania egzaminów Cambridge od poziomu A1 do C2. Co roku organizujemy sesje próbne oraz sesje egzaminacyjne we współpracy z Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Lang. Obecnie wielu pracodawców wymaga poświadczenia umiejętności językowych, a taki certyfikat otwiera drogę do wielu miejsc pracy. Serdecznie polecamy i zachęcamy do udziału w certyfikacji oraz lekcjach przygotowujących do sesji egzaminacyjnych, bo “Przyszłość brzmi perfect!”

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ząbki

    Efektywne nauczanie angielskiego dla dzieci wiąże się przede wszystkim ze znalezieniem sposobu na zaangażowanie najmłodszych w zdobywanie wiedzy. Dzieci uwielbiają zabawę i beztroskie spędzanie czasu w gronie znajomych. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ząbkach efektywnie korzysta z zamiłowania dzieci do muzyki, śpiewu, zabawy i aktywności w grupach rówieśniczych. Metoda Helen Doron w Ząbkach, którą stosujemy z dużą skutecznością swój początek wzięła z metody Suzuki, wykorzystywanej podczas nauki gry na instrumentach muzycznych u dzieci, które nie znały jeszcze zapisu nutowego.

    Szkoła językowa Ząbki

    Z angielskim jest podobnie. Można nauczyć się go bez czytania i pisania, bazując na osłuchaniu, zapamiętaniu i umiejętnym, swobodnym użyciu. Mamy ogromne doświadczenie i uważamy, że angielski może szybko stać się drugim, zaraz po ojczystym, językiem Twojego dziecka. Im szybciej rozpocznie, tym będzie mu łatwiej. Na angielski dla dzieci w Ząbkach zapraszamy dzieci już od czwartego miesiąca życia. Zajęcia z użyciem nowoczesnych aplikacji prowadzone są dla dzieci 3-6, 6-12 i młodzieży 12-19 lat.