Angielski dla dzieci i młodzieży Ząbki - Helen Doron

794 047 661
ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

O nas

Szukasz szkoły językowej w Ząbkach dla Twojego dziecka? Idealnie trafiłeś! Uczymy dzieci i młodzież od 1,5-19 lat. Na naszych kursach, w małych grupach, zapewniamy efektywną naukę poprzez zabawę. Nasze kursy językowe rosną razem z dzieckiem. Uczymy od 1996 r., a od 2003 według metody Helen Doron. Nasi nauczyciele uczą z pasją. Wierzymy, że język angielski to coś więcej niż słownictwo i gramatyka. Nasza misja to przekazywanie podstaw, które przygotowują uczniów do dorosłego  i spełnionego życia. 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 266 zł - materiały oraz dostęp do aplikacji w cenie Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 76114020040000370263651151
Oferta Oferta
Oferta wakacyjna już jest!

Mazury Camp - Obóz językowy
13-20 lipca 2024
Wiek: 8-15 lat
Angielski, Hiszpański, żeglowanie, zajęcia sportowe, na strzelnicy, warsztaty kreatywne a na koniec wycieczka do Wilczego Szańca.

Półkolonie
22-26.07 turnus I - angielski, wyjazd do Suntago, seans w kinie, muzeum iluzji, warsztaty sportowe i DIY
29.07-02.08 turnus II - hiszpańsko-angielski, wyprawa do Zoo, warsztaty Emotka, Judo, wyprawa nad strumyk, warsztaty sportowe i DIY

Zapisy: 794047661, zabki@helendoron.pl

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

08.04.2024 Zapisy na letnie półkolonie językowe ruszyły.

Miło nam Was poinformować Drodzy Rodzice, że ruszyły zapisy na nasze letnie półkolonie językowe. Dwa turnusy (22-26.07 i 29.07-02.08), moc atrakcji, a to wszystko w otoczeniu języka angielskiego i hiszpańskiego (w przypadku 2 turnusu). Więcej informacji w postach poniżej!

05.04.2024 Obóz językowy - Mazury Camp - ostatnie miejsca!

Zapraszamy na nasz coroczny obóz językowy, tym razem jedziemy na Mazury! Angielski, hiszpański, warsztaty sportowe, kreatywne, wycieczka do Wilczego Szańca i nauka pływania na żaglach. Dla kogo? Zapraszamy dzieci i i młodzież od 8 do 15 lat :) To już na prawdę ostatnie miejsca!

03.04.2024 Wracamy po przerwie Wielkanocnej

Od dzisiaj wracają zajęcia w naszej szkole. Mamy nadzieję, że czas upłynął Wam miło drodzy Rodzice i uczniowie, a brzuchy nie bolą Was za bardzo po dużej ilości jedzenia :D My w każdym razie zapraszamy na angielski do naszej szkoły językowej!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy Certyfikowanym Centrum przygotowującym do egzaminów Cambridge na poziomach Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, A2 Key, B1 Preliminary, B1 Preliminary for Schools, B2 First, B2 First for Schools, C1 Advaced, C2 Proficiency. Co roku organizujemy sesje próbne oraz sesje egzaminacyjne we współpracy z Platynowym Centrum Egzaminacyjnym Cambridge University Press & Assessment PL036. Zapraszamy na lekcje przygotowujące do naszej szkoły! Przyszłość brzmi perfect!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Rychlińskiego 24, 05-091 Ząbki

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Ząbki

    Efektywne nauczanie angielskiego dla dzieci wiąże się przede wszystkim ze znalezieniem sposobu na zaangażowanie najmłodszych w zdobywanie wiedzy. Dzieci uwielbiają zabawę i beztroskie spędzanie czasu w gronie znajomych. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Ząbkach efektywnie korzysta z zamiłowania dzieci do muzyki, śpiewu, zabawy i aktywności w grupach rówieśniczych. Metoda Helen Doron w Ząbkach, którą stosujemy z dużą skutecznością swój początek wzięła z metody Suzuki, wykorzystywanej podczas nauki gry na instrumentach muzycznych u dzieci, które nie znały jeszcze zapisu nutowego.

    Szkoła językowa Ząbki

    Z angielskim jest podobnie. Można nauczyć się go bez czytania i pisania, bazując na osłuchaniu, zapamiętaniu i umiejętnym, swobodnym użyciu. Mamy ogromne doświadczenie i uważamy, że angielski może szybko stać się drugim, zaraz po ojczystym, językiem Twojego dziecka. Im szybciej rozpocznie, tym będzie mu łatwiej. Na angielski dla dzieci w Ząbkach zapraszamy dzieci już od czwartego miesiąca życia. Zajęcia z użyciem nowoczesnych aplikacji prowadzone są dla dzieci 3-6, 6-12 i młodzieży 12-19 lat.