Angielski dla dzieci i młodzieży Zabrze - Helen Doron

518 586 556
ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

O nas

Od ponad 20 lat uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież w Zabrzu. Szkoła mieści się przy ul. św. Urbana 5/31.

Prowadzimy zajęcia dla niemowląt, przedszkolaków i młodzieży szkolnej.

Jeśli interesuje Cię język angielski dla 3-latka, 4-latka lub 6-latka to zapraszamy do najlepszej szkoły języka angielskiego w Zabrzu.

Sprawdź łatwy dojazd z dzielnic i osiedli: Helenka, Rokitnica, Mikulczyce, Maciejów, Grzybowice, Zaborze, Janek, Kopernik, Kotarbińskiego, Młodego Górnika

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 17 1020 2401 0000 0302 0439 1298
Oferta Oferta
Oferta dodatkowa

Szkoły Helen Doron organizują krajowe oraz zagraniczne wyjazdy wakacyjne oraz półkolonie. Organizujemy również warsztaty, sesje zdjęciowe i inne aktywności dla dzieci i młodzieży. O szczegóły pytaj w sekretariacie szkoły.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

27.11.2023 Rodzinne Warsztaty Świąteczne i Sesja Fotograficzna

Już 2 grudnia, w sobotę odbędą się Rodzinne Warsztaty Świąteczne, podczas których własnoręcznie stworzycie kalendarz adwentowy. Odbędzie się również profesjonalna Zimowa Sesja Fotograficzna - zapraszamy do zapisów

08.11.2023 Konkurs SŁUCHASZ? Perfect!

Jak wziąć udział w konkursie?
=>Odbierz kartę konkursową u swojego lektora
=>Zaznaczaj codzienne odsłuchiwanie naszych materiałów - zgodnie z prawdą 🙂
=>Wypełnioną kartę

03.11.2022 Lekcje pokazowe - LISTOPAD

Każda pierwsza wizyta u nas jest traktowana jako Wasza lekcja pokazowa i jest niezobowiązująca :)
Oto ostatnie wolne miejsca w grupach:
2/3 latki: środa 16:00 (x2)
piątek 16:00 (x1)
4/5 latki: czwartek 18:15 (x4)
6/7 latki: środa 16:00 (x1)
9/10 latki: środa 17:00 (x1)
Nastolatki - test poziomujący
Dołącz do nas w listopadzie!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!  Egzaminy Cambridge pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i zdobyć znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale w przyszłości wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zabrze

    Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest dziś bardzo ważna. Znajomość obcych języków ułatwia podróżowanie po świecie, ale również jest szansą na rozwój zawodowych w znacznie szerszym wymiarze. Szkoła angielskiego dla dzieci w Zabrzu cieszy się dużą popularnością. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i szybko przyswajają wiedzę. Dzieje się tak między innymi za sprawą znanej metody opracowanej przez Helen Doron stosowanej w tej szkole.

    Szkoła językowa Zabrze

    Metoda Helen Doron w Zabrzu skupia się na jak najwcześniejszym edukowaniu dzieci. Brytyjska lingwistka dzięki obserwacjom doszła do wniosku, że dzieci bardzo szybko uczą się języków, nie tylko ojczystego, ale również obcych. Drugim ważnym wnioskiem było to, że dziecko powinno mieć naturalne środowisko do nauki, na przykład powinno słuchać języka podczas zabawy i wykonywać czynności wypowiedziane w języku angielskim, dzięki temu poprzez doświadczenie nabywa nowych umiejętności.