Angielski dla dzieci i młodzieży Zabrze - Helen Doron

518 586 556
ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

O nas

Od ponad 20 lat uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież w Zabrzu. Szkoła mieści się przy ul. św. Urbana 5/31. Metoda Helen Doron daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Zajęcia prowadzone są WYŁĄCZNIE w języku angielskim a ukończenie kolejnych kursów honorujemy dyplomami. W ten sposób naukę można kontynuować do poziomu certyfikatu B2 First , C1 Advanced oraz C2 Proficiency.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 17 1020 2401 0000 0302 0439 1298
Oferta dodatkowa

Szkoły Helen Doron organizują krajowe oraz zagraniczne wyjazdy wakacyjne oraz półkolonie. O szczegóły pytaj w sekretariacie szkoły.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.05.2023 Ruszyły ZAPISY na Nowy Rok szkolny

Już w czerwcu możesz zarezerwować miejsce swojemu dziecku w szkole Helen Doron Zabrze.
Bezpłatne lekcje pokazowe:
Piątek, 2 czerwca, godzina 18:00
Piątek, 16 czerwca, godzina 18:00
Obowiązują zapisy: 518-586-556

15.05.2023 Majówka z HELEN DORON

21 maja odbędzie impreza dla wszystkich uczniów oraz ich rodzin i przyjaciół - zapraszamy w niedzielę między 12:00 a 18:00 do chorzowskiego Skansenu Etnograficznego. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, między innymi grę terenową. Zapisy u lektorów

09.03.2022 Dołącz do nas TERAZ

W Helen Doron przygodę z angielskim można rozpocząć w każdym momencie roku szkolnego. Zadzwoń i sprawdź czy mamy wolne miejsce w rówieśniczej grupie Twojego dziecka: 518 586 556

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!  Egzaminy Cambridge pozwalają nie tylko ocenić poziom zaawansowania znajomości języka i zdobyć znany na całym świecie certyfikat z angielskiego, ale w przyszłości wyróżnić swoje CV i zdobyć wymarzoną pracę lub łatwiej dostać się na studia.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Św.Urbana 5/31, 41-800 Zabrze

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zabrze

    Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest dziś bardzo ważna. Znajomość obcych języków ułatwia podróżowanie po świecie, ale również jest szansą na rozwój zawodowych w znacznie szerszym wymiarze. Szkoła angielskiego dla dzieci w Zabrzu cieszy się dużą popularnością. Uczniowie chętnie uczestniczą w zajęciach i szybko przyswajają wiedzę. Dzieje się tak między innymi za sprawą znanej metody opracowanej przez Helen Doron stosowanej w tej szkole.

    Szkoła językowa Zabrze

    Metoda Helen Doron w Zabrzu skupia się na jak najwcześniejszym edukowaniu dzieci. Brytyjska lingwistka dzięki obserwacjom doszła do wniosku, że dzieci bardzo szybko uczą się języków, nie tylko ojczystego, ale również obcych. Drugim ważnym wnioskiem było to, że dziecko powinno mieć naturalne środowisko do nauki, na przykład powinno słuchać języka podczas zabawy i wykonywać czynności wypowiedziane w języku angielskim, dzięki temu poprzez doświadczenie nabywa nowych umiejętności.