Angielski dla dzieci i młodzieży Zamość - Helen Doron

696 202 211
500 626 950
ul. Lwowska 30/23, 22-400 Zamość

O nas

Centrum Helen Doron English w Zamościu istnieje od 2003 roku. Jesteśmy jedyną licencjonowaną placówką pracującą według metody Helen Doron na naszym terenie. Od tego czasu z pasją uczymy dzieci w wieku od 10 miesiąca do 19 lat.

Cały czas dbamy o wysoką jakość nauczania, stale rozwijamy i poszerzamy wachlarz naszych kompetencji. Dzięki temu stwarzamy warunki do wszechstronnego rozwoju, inspirujemy do odkrywania zainteresowań i sprzyjamy efektywnej nauce języka angielskiego naszych podopiecznych.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 51 9610 0002 2015 0032 6621 0003
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

20.02.2024 Zapisy na semestr letni

Wszystkich, którzy chcieliby zacząć naukę języka angielskiego w drugim semestrze zapraszamy do kontaktu z naszym Sekretariatem w godzinach 14.00 - 19.00.

07.02.2024 Ferie zimowe

W czasie ferii nie ma regularnych zajęć, tylko grupy odrabiające w piątek 3 lutego.
Kochani Uczniowie, bawcie się dobrze i nie zapominajcie o słuchaniu angielskiego! Życzymy udanego wypoczynku! ❄️💙☃️

16.02.2023 Słuchasz? Perfekt!

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. 🎧 Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE. 🔄 Dlaczego? Bo uczeń regularnie słuchający materiału z kursu ma lepszy akcent oraz więcej i chętniej mówi po angielsku! 🤩

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge.

Przygotowujemy uczniów od poziomu Paul Wards Explores (PWE), tj. od 3-5 klasy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced. Zajęcia prowadzone jest przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Lwowska 30/23, 22-400 Zamość

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zamość

    Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego jesteśmy przekonani, że im szybciej dziecko rozpocznie naukę angielskiego, tym większe szanse na efektywną naukę poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Zamościu oferuje zajęcia na najwyższym poziomie, z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Nasze aplikacje i gry pomagają utrwalić poznane słownictwo. Posiadamy starannie dobraną kadrę nauczycielską, dzięki której dzieci chętnie przychodzą na lekcje.

    Szkoła językowa Zamość

    Metoda Helen Doron w Zamościu realizowana jest z zaangażowaniem, oferując naukę przez zabawę i dźwięki. Angielski jest muzyką, dlatego analogia do metody Suzuki, stosowanej w nauce gry na instrumentach bez odczytywania zapisu nutowego jest tak wyraźna. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w zajęciach, które wyzwalają w dziecku kreatywność, pozwalają rozwijać zdolności interpersonalne oraz możliwość aktywnego kontaktu z rówieśnikami jest ogromną frajdą. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.