Angielski dla dzieci i młodzieży Zamość - Helen Doron

696 202 211
500 626 950
ul. Lwowska 30/23, 22-400 Zamość

O nas

Stawiamy na naukę języka angielskiego od najmłodszych lat. Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na wiek. W Zamościu działamy już od 17 lat z wieloma sukcesami naszych uczniów.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 66 9610 0002 2007 0030 8669 0002
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy Centrum przygotowującym do Egzaminu Cambridge English Language Assessment. Przygotowujemy do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Lwowska 30/23, 22-400 Zamość

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy.

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zamość

    Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego jesteśmy przekonani, że im szybciej dziecko rozpocznie naukę angielskiego, tym większe szanse na efektywną naukę poprzez zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Zamościu oferuje zajęcia na najwyższym poziomie, z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi multimedialnych. Nasze aplikacje i gry pomagają utrwalić poznane słownictwo. Posiadamy starannie dobraną kadrę nauczycielską, dzięki której dzieci chętnie przychodzą na lekcje.

    Szkoła językowa Zamość

    Metoda Helen Doron w Zamościu realizowana jest z zaangażowaniem, oferując naukę przez zabawę i dźwięki. Angielski jest muzyką, dlatego analogia do metody Suzuki, stosowanej w nauce gry na instrumentach bez odczytywania zapisu nutowego jest tak wyraźna. Jesteśmy przekonani, że uczestnictwo w zajęciach, które wyzwalają w dziecku kreatywność, pozwalają rozwijać zdolności interpersonalne oraz możliwość aktywnego kontaktu z rówieśnikami jest ogromną frajdą. Zapraszamy dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.