Angielski dla dzieci Zbąszyń - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. 17 stycznia 68A, 64-360 Zbąszyń

  Metoda Helen Doron-angielski dla dzieci-Zbąszyń

  Słuchanie dźwięków jest naturalnie przyswajane, a zapamiętywanie ich i utrwalanie poprzez osłuchanie sprawia, że możemy interpretować je samodzielnie. Dzieci, tak podatne na nowości, wiedzę oraz chłonące otaczającą rzeczywistość z radością zapamiętują i naturalnie używają angielskiego słownictwa. Jako lider ESL (English as a Second Language) udowadniamy, że metoda Helen Doron w Zbąszyniu jest bardzo skuteczna.

  Angielski to frajda-lekcje dla dzieci Zbąszyń

  Uczymy poprzez zabawę, radość, uśmiech i motywowanie do rozwijania talentów oraz interakcji w grupach. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, już od trzeciego-czwartego miesiąca życia. Przekonaj się jak wiele zyska Twój niemowlak. Oferujemy również lekcje angielskiego dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Jako uznana szkoła angielskiego dla dzieci w Zbąszyniu proponujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne (własna aplikacja), zaangażowaną kadrę oraz moc pomysłów na niesamowite zajęcia, uwielbiane przez uczniów. Angielski dla dzieci w Zbąszyniu? Zapraszamy do nas.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem