Angielski dla dzieci i młodzieży Zbąszyń - Helen Doron

503 085 137
Ul. 17 stycznia 68A, 64-360 Zbąszyń

O nas

Angielski dla Dzieci Zbąszyń

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim. Ponadto w ofercie mamy zajęcia dla dzieci starszych od 6-10 roku życia.

A dla nastolatków od 12 do 19 r. życia przygotowaliśmy ofertę zajęć przygotowujących do egzaminów CAMBRIDGE, EGZAMINU ÓSMOKLASISTY, MATURY PODSTAWOWEJ I ROZSZERZONEJ.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 159zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 89 1020 4144 0000 6302 0127 5973
Kursy, warsztaty i wyjazdy wakacyjne

Zapraszamy na zajęcia w trakcie ferii zimowych oraz w wakacje.
Oferujemy intensywne kursy przygotowujące do egzaminów.
Warsztaty kulturowe dla dzieci oraz wycieczki jednodniowe.

Ponadto w tym roku planujemy obóz językowy w Londynie oraz wymianę uczniowska z zaprzyjaźnioną szkołą Helen Doron w Trencinie (Słowacja).

Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Newsy

24.02.2022 Zapisy na nowy rok szkolny

Rozpoczęliśmy zapisy kandydatów na nowy rok szkolny 2022/2023.

Bezpłatne lekcje pokazowe odbędą się 29 sierpnia 2022 (poniedziałek).

Zapraszamy!

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Najbliższe egzaminy Cambridge odbędą się w czerwcu 2022.

Porozmawiajmy

Ul. 17 stycznia 68A, 64-360 Zbąszyń

  Metoda Helen Doron-angielski dla dzieci – Zbąszyń

  Słuchanie dźwięków jest naturalnie przyswajane, a zapamiętywanie ich i utrwalanie poprzez osłuchanie sprawia, że możemy interpretować je samodzielnie. Dzieci, tak podatne na nowości, wiedzę oraz chłonące otaczającą rzeczywistość z radością zapamiętują i naturalnie używają angielskiego słownictwa. Jako lider nauki języka angielskiego w Zbąszynie udowadniamy, że metoda Helen Doron jest bardzo skuteczna.

  Angielski to frajda-lekcje dla dzieci Zbąszyń

  Uczymy poprzez zabawę, radość, uśmiech i motywowanie do rozwijania talentów oraz interakcji w grupach. Prowadzimy zajęcia dla najmłodszych, już od trzeciego-czwartego miesiąca życia. Przekonaj się jak wiele zyska Twój niemowlak. Oferujemy również lekcje angielskiego dla przedszkolaków, dzieci szkolnych i młodzieży. Jako uznana szkoła angielskiego dla dzieci w Zbąszyniu proponujemy nowoczesne pomoce dydaktyczne (własna aplikacja), zaangażowaną kadrę oraz moc pomysłów na niesamowite zajęcia, uwielbiane przez uczniów. Angielski dla dzieci w Zbąszyniu? Zapraszamy do nas.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem