Angielski dla dzieci i młodzieży Zgierz - Helen Doron

691 448 158
ul. Musierowicza 1 F, 95-100 Zgierz

O nas

Szkoła języka angielskiego metodą Helen Doron w Zgierzu oferuje angielski dla dzieci i młodzieży ze Zgierza i okolic. Zapraszamy dzieci od 3 miesiąca, do 19 roku życia.

Skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub osobiście w siedzibie naszej szkoły przy ul. Musierowicza 1 F. Z przyjemnością opowiemy i pokażemy Ci, jak wygląda nauka u nas.

Uczenie dzieci i młodzieży to nasza pasja. Przyjdź, przekonaj się i zostań z nami na długie lata 🙂

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 45 1050 1461 1000 0090 8262 0791
Oferta Oferta
Kursy wakacyjne

Zapraszamy na zajęcia i wyjazdy wakacyjne. Szczegółowa oferta pod numerem telefonu 691 448 158

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.04.2024 Warsztaty wiosenne

Helen Doron Zgierz to nie tylko regularne zajęcia z języka angielskiego, ale również warsztaty, które organizujemy dla dzieci. Całkiem niedawno nasza szkoła zamieniła się szalone laboratorium i tajemniczy escape room. Wszyscy uczestnicy wybuchowych warsztatów spisali się na medal!

19.01.2024 Karnawałowy tydzień

Ostatni tydzień przed zimowymi feriami w naszej szkole angielskiego w Zgierzu to karnawałowe szaleństwo! W planie: tańce, przebierańce, przygotowanie karnawałowych masek oraz konkurs na najlepszy strój - obserwujcie nasz profil na facebooku!

12.12.2023 Warsztaty świąteczne

Świąteczne warsztaty za nami, było pachnąco, kolorowo i pyyysznie! Przygotowaliśmy masę pierników, a później czekała nas sesja fotograficzna. Każdy wyszedł ze szkoły ze swoim świątecznym zdjęciem we własnoręcznie ozdobionej ramce.
Będziemy mieli co wspominać!

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole uczniowie mogą przygotowywać się do zdawania egzaminów Cambridge. Kursy przygotowujące do egzaminów od poziomu Starters (Pre A1) do Advanced (C1).
Nasza szkoła w przyjemny i skuteczny sposób przygotuje Twoje dziecko do zdawania egzaminów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Musierowicza 1 F, 95-100 Zgierz

 

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Zgierzu

    Rodzice, których interesuje angielski dla dzieci w Zgierzu, powinni rozważyć wybór szkoły Helen Doron English. Możesz zapisać do nas malucha już od 3. miesiąca życia! Pozwól małemu obywatelowi świata osłuchiwać się z językiem angielskim w takim sam sposób, co z językiem rodzimym. Na tle szkół w miejscowościach, gdzie praktykowane są nowe sposoby nauczania angielskiego, metoda Helen Doron w Zgierzu to atrakcyjna propozycja. Prowadzimy zajęcia wyłącznie w języku angielskim, gwarantując naszym uczniom wieloletnią ścieżkę rozwoju.

    Metoda Helen Doron w Zgierzu

    Szkoła językowa Zgierz ma wiele do zaoferowania dzieciom do 19. roku życia. Metoda Helen Doron to skuteczna nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Zgierzu. Łączymy zajęcia stacjonarne z narzędziami online, które pozwalają na codzienny kontakt ucznia z językiem angielskim. Nasi nauczyciele to osoby z powołania, które kochają pracę z dziećmi. Przekazują dzieciom ważne wartości społeczne i zachowują indywidualne podejście do każdego dziecka. Przygotowują uczniów do egzaminów Cambridge.