Angielski dla dzieci i młodzieży Zielona Góra - Helen Doron

68 453 46 96
515 281 505
ul. Batorego 16/14, 65-084 Zielona Góra

O nas

Początki to rok 2000, 1 salka a w niej  18 dzieci, z których część już studiuje m.in. w Wielkiej Brytanii, a inne kontynuują naukę na najwyższych poziomach. Razem dorastamy i uczymy się języka od ponad 22 lat. CJA HDE stworzyła Ewa Pilarczyk – anglistka, absolwentka KUL, a nade wszystko fascynatka pracy z dziećmi i młodzieżą. Obecnie w naszej szkole uczą nie tylko polscy, ale też natywni lektorzy – wszyscy  przeszkoleni w metodzie Helen Doron stosują również rutyny Myślenia Krytycznego.

 

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.06.2023 Wakacje czas zacząć!

Nastała ta długo wyczekiwana chwila - WAKACJE! Wypoczywajcie i korzystajcie z rozrywek bezpiecznie i z rozsądkiem, abyśmy mogli spotkać się we wrześniu pełni fantastycznych wakacyjnych wspomnień - gotowi na nową przygodę z angielskim.
Sekretariat także ma wakacje - od 3 lipca do 15 sierpnia będzie nieczynny. Do zobaczenia po wakacjach!

02.06.2023 Zapraszamy na festyn z okazji Dnia Dziecka na lotnisko w Przylepie

W sobotę 3 czerwca w godzinach 12-17 zapraszamy na rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Wśród wielu atrakcji znajdziecie także nasze stoisko przygotowane z myślą o wszystkich sympatykach języka angielskiego: będzie sporo gier, zabaw i konkursów z nagrodami. Czekamy na Was, do zobaczenia!

11.04.2023 Wakacje z angielskim? Bardzo proszę!

Zapraszamy na kurs wakacyjny dla dzieci w wieku 6-12 lat w terminie od 26 do 30 czerwca. W programie między innymi: codzienna dawka angielskiego, zajęcia sportowe (basen, park trampolin i park linowy), wycieczka pociągiem, piknik.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od roku 2007 nasze centrum przeprowadza egzaminy Cambridge English. W dotychczas przeprowadzonych sesjach egzaminacyjnych wzięło udział łącznie blisko 1200 uczniów, wszyscy uzyskali znakomite oceny i mogą pochwalić się prestiżowymi certyfikatami University of Cambridge. Nasza szkoła została w październiku 2021 roku wyróżniona przez British Council na uroczystości w Ambasadzie Brytyjskiej za największy wzrost ilości wydanych certyfikatów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Batorego 16/14, 65-084 Zielona Góra

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zielona Góra

    Udział w zajęciach prowadzonych przez szkoły Helen Doron to możliwość skutecznej nauki języka aż do poziomu C2. Angielski dla dzieci w Zielonej Górze oferowany jest dla małych uczniów i młodzieży w różnym wieku – od najmłodszych nawet 3 miesięcznych niemowląt po nastolatków. Z każdym kolejnym kursem dziecko poszerza zasób słów i poznaje gramatykę. Duży nacisk kładziony jest również na poprawną wymowę. Okazuje się, że im szybciej dziecko rozpoczyna naukę, tym łatwiej o poprawne wymawianie słów.

    Szkoła językowa Zielona Góra

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Zielonej Górze to kursy prowadzone w kilkuosobowych grupach. Dzieci najmłodsze biorą udział w zajęciach z rodzicami. Dzięki temu czują się bezpieczne i chętniej aktywnie uczestniczą w zajęciach. Program nauczania został opracowany w taki sposób, by dzieci nie nudziły się podczas słuchania. Uczniowie są angażowani w różne zadania m. in. plastyczne, taneczne czy śpiewanie. Całość kursu odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Metoda Helen Doron w Zielonej Górze to przede wszystkim świetny sposób na przyjemną naukę języka obcego.