Angielski dla dzieci i młodzieży Zielona Góra - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Batorego 16, 65-084 Zielona Góra

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zielona Góra

  Udział w zajęciach prowadzonych przez szkoły Helen Doron to możliwość skutecznej nauki języka aż do poziomu B2. Angielski dla dzieci w Zielonej Górze oferowany jest dla małych uczniów i młodzieży w różnym wieku – od najmłodszych nawet 3 miesięcznych niemowląt po nastolatków. Z każdym kolejnym kursem dziecko poszerza zasób słów i poznaje gramatykę. Duży nacisk kładziony jest również na poprawną wymowę. Okazuje się, że im szybciej dziecko rozpoczyna naukę, tym łatwiej o poprawne wymawianie słów.

  Szkoła językowa Zielona Góra

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Zielonej Górze to kursy prowadzone w kilkuosobowych grupach. Dzieci najmłodsze biorą udział w zajęciach z rodzicami. Dzięki temu czują się bezpieczne i chętniej aktywnie uczestniczą w zajęciach. Program nauczania został opracowany w taki sposób by dzieci nie nudziły się podczas słuchania. Uczniowie są angażowani w różne zadania m. in. plastyczne, taneczne czy śpiewanie. Całość kursu odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Metoda Helen Doron w Zielonej Górze to przede wszystkim świetny sposób na przyjemną naukę języka obcego.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem