Angielski dla dzieci i młodzieży Zielona Góra - Helen Doron

68 453 46 96
515 281 505
ul. Batorego 16/14, 65-084 Zielona Góra

O nas

Początki to rok 2000, malutka salka a w niej  osiemnaścioro dzieci, z których część już studiuje m.in. Wielkiej Brytanii, a inne kontynuują naukę na najwyższych poziomach, czyli już prawie 22 lata. Razem dorastaliśmy i uczyliśmy się języka. Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English  stworzyła od podstaw Ewa Pilarczyk – filolog anglista, absolwentka KUL, miłośniczka literatury staroangielskiej, a nade wszystko wielka fascynatka pracy z dziećmi, którym to poświęca praktycznie cały swój czas.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.01.2023 Ferie Zimowe 2023

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem zajęć w okresie ferii zimowych tj. od 30 stycznia do10 lutego, zajęcia w naszej szkole się nie odbywają. Życzymy udanego zimowego odpoczynku!

13.11.2022 Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, ogłaszamy konkurs dla naszych uczniów:
1. ozdób dowolną techniką misia Paddingtona
2. przynieś go do sekretariatu w szkole do 25 listopada
3. wyniki głosowania ogłosimy 2 grudnia @helendoron.zielonagora

25.05.2022 Wakacje z angielskim? Bardzo proszę!

Zapraszamy na kurs wakacyjny dla dzieci w wieku 6-12 lat w terminie od 27 czerwca do 1 lipca. W programie między innymi: codzienna dawka angielskiego, zajęcia sportowe (basen, park trampolin i park linowy), wycieczka pociągiem, piknik.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Od roku 2008 nasze centrum przeprowadza egzaminy Cambridge ESOL. W dotychczas przeprowadzonych sesjach egzaminacyjnych wzięło udział łącznie blisko 1000 absolwentów, wszyscy uzyskali znakomite oceny i mogą pochwalić się certyfikatami University of Cambridge. Nasza szkoła została w październiku 2021 roku wyróżniona przez British Council na uroczystości w Ambasadzie Brytyjskiej za największy wzrost ilości wydanych certyfikatów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Batorego 16/14, 65-084 Zielona Góra

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zielona Góra

    Udział w zajęciach prowadzonych przez szkoły Helen Doron to możliwość skutecznej nauki języka aż do poziomu B2. Angielski dla dzieci w Zielonej Górze oferowany jest dla małych uczniów i młodzieży w różnym wieku – od najmłodszych nawet 3 miesięcznych niemowląt po nastolatków. Z każdym kolejnym kursem dziecko poszerza zasób słów i poznaje gramatykę. Duży nacisk kładziony jest również na poprawną wymowę. Okazuje się, że im szybciej dziecko rozpoczyna naukę, tym łatwiej o poprawne wymawianie słów.

    Szkoła językowa Zielona Góra

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Zielonej Górze to kursy prowadzone w kilkuosobowych grupach. Dzieci najmłodsze biorą udział w zajęciach z rodzicami. Dzięki temu czują się bezpieczne i chętniej aktywnie uczestniczą w zajęciach. Program nauczania został opracowany w taki sposób by dzieci nie nudziły się podczas słuchania. Uczniowie są angażowani w różne zadania m. in. plastyczne, taneczne czy śpiewanie. Całość kursu odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Metoda Helen Doron w Zielonej Górze to przede wszystkim świetny sposób na przyjemną naukę języka obcego.