Angielski dla dzieci i młodzieży Zławieś Wielka - Helen Doron

576 092 040
ul. Handlowa 8, 87-134 Zławieś Wielka

O nas

Witamy na stronie Studio Helen Doron – szkoły języka angielskiego w Złejwsi Wielkiej. Nasza szkoła mieści się przy ul. Handlowej 8 – w centrum naszej gminy. Powstała w 2021 roku. Uczymy w niej z pasją i wspieramy rozwój naszych uczniów. Jeśli obiektem Twoich poszukiwań jest język angielski dla dzieci lub młodzieży, świetnie trafiłeś! Z angielskim metodą Helen Doron w Złejwsi Wielkiej przyszłość Twojego dziecka brzmi Perfect!

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 18 1090 1072 0000 0001 4815 7984
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Handlowa 8, 87-134 Zławieś Wielka

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Zławieś Wielka

    Język angielski jest dziś jedną z podstawowych, niezbędnych umiejętności na co dzień. Znajomość angielskiego można wypracować z przyjemnością dzięki nauce przez zabawę, realizowanej od najmłodszych lat. Chłonne, dziecięce umysły uwielbiają kreatywne zadania i radosne, pełne muzyki zajęcia w grupach rówieśniczych. Metoda Helen Doron w Złejwsi Wielkiej zachwyca skutecznością. To dzięki niej dzieciaki już od czwartego miesiąca życia mogą osłuchiwać się z angielskim. To muzyka języka, którą przyswaja się, zapamiętuje, a następnie łatwo stosuje w konwersacji. Nie trzeba czytać i pisać, by znać angielski.

    Szkoła językowa Zławieś Wielka

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Złejwsi Wielkiej zaprasza na zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowana kadrę z pasją. Stosujemy nowoczesne narzędzia, aby każda lekcja oraz domowe powtórki były prawdziwą frajdą. Poznaj Kangi Club i inne aplikacje multimedialne dla dzieci i młodzieży, dostępne bezpłatnie dla naszych uczniów. Pozwól, by Twoje dziecko zyskało szansę szybkiego poznania angielskiego. Będzie to jego drugi język, stosowany naturalnie zaraz po ojczystym, jak u 3 milionów uczniów, którzy już stosują go dzięki naszej metodzie.