Angielski dla dzieci i młodzieży Złotów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Złotów

  Metoda Helen Doron w Złotowie wykorzystuje szczególną umiejętność dzieci do szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego. Helen Doron zauważyła, że zaangażowanie dzieci w różnego rodzaju zadania, aktywności czy zabawę w języku angielskim niesie za sobą wiele korzyści. Mali uczestnicy kursu świetnie bawią się podczas zajęć, jednocześnie w naturalny sposób poznając nowe słownictwo. Angielski dla dzieci w Złotowie rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz naturalne zdolności do przyswajania nowego języka obcego.

  Szkoła językowa Złotów

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Złotowie zaprasza dzieci od 3 miesiąca życia. Dziecko rozpoczynając naukę języka angielskiego na tak wczesnym etapie, ma możliwość osłuchania się z prawidłową wymową. Dzięki temu uczestnicy kursów na dalszym etapie nauki w szkołach Helen Doron uzyskają świetne rezultaty. Angielski dla dzieci w Złotowie to nie tylko poznanie nowego języka, to również dużo dobrej zabawy, zdobywanie umiejętności współpracy w grupie oraz angażowanie wszystkich zmysłów dziecka.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem