Angielski dla dzieci i młodzieży Złotów - Helen Doron

608 237 373
ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

O nas

Uczymy dzieci już od 3-go miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

 

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, czy też starszego dziecka to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

 

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 160 pln Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 58 2490 0005 0000 4530 1234 1900
Sensoplastyka®

Zapraszamy na zajęcia Sensoplastyka®
Nadrzędnym celem jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.
Naszym zadaniem jest stworzenie takiej przestrzeni (zarówno tej fizycznej jak i psychicznej-relacyjnej) aby to umożliwić. Chcemy, żeby dzieci podczas zajęć Sensoplastyka® mogły rozwijać te kompetencje, które są im realnie niezbędne w życiu - czyli między innymi: samoświadomość, decyzyjność, współpracę, kreatywność, konsekwencję w działaniu.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.03.2023 BAW SIĘ Z NAMI W ZIELONE!🍀

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka
Wszystkich Naszych uczniów w dniach od 13 do 17 marca zapraszamy na zajęcia w zielonym ubraniu 🍀

27.02.2023 Sensoplastyka® 11 i 25 marca

Jaki cel ma Sensoplastyka®?
Nadrzędnym celem jest konstruktywne wspieranie rozwoju kompetencji intra- i inter-personalnych uczestników zajęć.
Sensoplastyka® to czas dla dzieci i ich kreatywnych pomysłów, zabawy, współpracy, doświadczania sensorycznego. Nie ma tu punktu docelowego, ani miejsca na oczekiwania konkretnych wytworów.

17.02.2023 😸 Happy National Cat Day 😸

Dzisiaj mamy wyjątkowe święto – święto wszystkich kotów. Z tej okazji chcemy życzyć wszystkim kotom zawsze pełnej miski, ciepłego legowiska, wysokiego drapaka oraz domu pełnego miłości. 😻

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Złotów

    Metoda Helen Doron w Złotowie wykorzystuje szczególną umiejętność dzieci do szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego. Helen Doron zauważyła, że zaangażowanie dzieci w różnego rodzaju zadania, aktywności czy zabawę w języku angielskim niesie za sobą wiele korzyści. Mali uczestnicy kursu świetnie bawią się podczas zajęć, jednocześnie w naturalny sposób poznając nowe słownictwo. Angielski dla dzieci w Złotowie rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz naturalne zdolności do przyswajania nowego języka obcego.

    Szkoła językowa Złotów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Złotowie zaprasza dzieci od 3 miesiąca życia. Dziecko rozpoczynając naukę języka angielskiego na tak wczesnym etapie, ma możliwość osłuchania się z prawidłową wymową. Dzięki temu uczestnicy kursów na dalszym etapie nauki w szkołach Helen Doron uzyskają świetne rezultaty. Angielski dla dzieci w Złotowie to nie tylko poznanie nowego języka, to również dużo dobrej zabawy, zdobywanie umiejętności współpracy w grupie oraz angażowanie wszystkich zmysłów dziecka.