Angielski dla dzieci i młodzieży Złotów - Helen Doron

608 237 373
ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

O nas

Uczymy dzieci już od 3-go miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 2-3-latka, 4-latka lub 5-latka, czy też starszego dziecka 6, 7, 8, czy 9 latka –  zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Centrum HD  Teen English zaprasza na angielski dla nastolatków od 10 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+. 

Po więcej informacji zapraszamy na nasz profil na Facebooku

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 pln Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 58 2490 0005 0000 4530 1234 1900
Oferta Oferta
Półkolonie letnie!

W okresie wakacji prowadzimy półkolonie dla dzieci od 6 roku życia.
Zajęcia odbywają się w tygodniowych turnusach. Przeznaczone są one dla wszystkich chętnych dzieci, również tych, które nie uczą się w Naszej szkole.
Szczegółowe opisy i tematyka turnusów w osobnych artykułach.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.04.2024 Słuchajmy nagrań !

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością 🙂Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora 🙂

04.04.2024 Międzynarodowy Dzień Marchewki 🥕

Wiecie, że marchewki są źródłem ważnych składników odżywczych, takich jak witaminy K i C, błonnik, potas i mangan. Są bardzo bogate w beta-karotenie, co jest ważne dla zdrowia oczu więc SMACZNEGO! 🥕🥕

09.02.2024 National Pizza Day! 🍕🍕

Dzisiaj jest międzynarodowy Dzień Pizzy.
Chyba, każdy lubi ten dzień, bo kto nie lubi pizzy.
Smacznego! 🍕

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Bohaterów Westerplatte 7, 77-400 Złotów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Złotów

    Metoda Helen Doron w Złotowie wykorzystuje szczególną umiejętność dzieci do szybkiej i skutecznej nauki języka angielskiego. Helen Doron zauważyła, że zaangażowanie dzieci w różnego rodzaju zadania, aktywności czy zabawę w języku angielskim niesie za sobą wiele korzyści. Mali uczestnicy kursu świetnie bawią się podczas zajęć, jednocześnie w naturalny sposób poznając nowe słownictwo. Angielski dla dzieci w Złotowie rozwija wyobraźnię, kreatywność oraz naturalne zdolności do przyswajania nowego języka obcego.

    Szkoła językowa Złotów

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Złotowie zaprasza dzieci od 3 miesiąca życia. Dziecko rozpoczynając naukę języka angielskiego na tak wczesnym etapie, ma możliwość osłuchania się z prawidłową wymową. Dzięki temu uczestnicy kursów na dalszym etapie nauki w szkołach Helen Doron uzyskają świetne rezultaty. Angielski dla dzieci w Złotowie to nie tylko poznanie nowego języka, to również dużo dobrej zabawy, zdobywanie umiejętności współpracy w grupie oraz angażowanie wszystkich zmysłów dziecka.