Angielski dla dzieci i młodzieży Żyrardów - Helen Doron

46 854 22 77
602 776 103
ul. Choińskiego 4, 96-300 Żyrardów

O nas

Centrum Helen Doron Żyrardów istnieje od 2003 r. Zaufało nam i współpracowało z nami ponad 3000 rodzin, które powierzyły naszemu zespołowi edukację swoich pociech w wieku od 4 miesięcy do 18 roku życia. Kreatywne zajęcia z niemowlętami, dziećmi i młodzieżą są naszą pasją. Kadra to świetnie wyszkoleni lektorzy, którzy uwielbiają swoją pracę. Sprawdź nas! Przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 260 zł (opłata zawiera zestaw materiałów potrzebnych na zajęciach)
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.02.2024 Konkurs

Ogłaszamy konkurs dla szkół! Szczegóły w naszych artykułach.

31.10.2023 Lekcje pokazowe

Nie wiesz, czy nasz angielski spodoba się Tobie i Twojemu dziecku? Sprawdź nas! Czekamy na ciebie! tel.: 46 854 22 77, 602 776 103, zyrardow@helendoron.pl

08.02.2023 Bal karnawałowy

Obejrzyjcie nasze zdjęcia z balu! Znajdziecie je na Facebook Helen Doron Żyrardów!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Tegoroczna sesja egzaminacyjna odbyła się w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. K. Kolumba w Żyrardowie. 11 czerwca uczniowie sprawdzili swoje umiejętności zdając egzamin o renomie ogólnoświatowej. Atmosfera, jak zwykle, byłą przemiła, a wyniki poznamy już wkrótce!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Choińskiego 4, 96-300 Żyrardów

    Wybierz angielski dla dzieci w Żyrardowie

    Rodzicom, których interesuje dobra szkoła językowa, Żyrardów może mieć wiele do zaoferowania. To zasługa szkoły Helen Doron English, która ma swoją filię także w tej miejscowości. Wybierz zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli wyłącznie w języku angielskim. W atrakcyjnej cenie Twoje dziecko zyskuje uczestnictwo w zajęciach stacjonarnych, a także dostęp do narzędzi online, które pozwalają mu na co dzień osłuchiwać się z drugim językiem.

    Naturalna metoda Helen Doron w Żyrardowie

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Żyrardowie bazuje na wyjątkowej metodzie nauczania. Stawia ona nacisk na naturalne predyspozycje dzieci do nauki języków – bez żmudnego zapamiętywania regułek. Dzięki szkole Helen Doron English nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Żyrardowie może przebiegać w ramach doskonałej zabawy. Nasi lektorzy aranżują ciekawe zajęcia z angażującymi grami edukacyjnymi. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach międzynarodowych i wyjazdach zagranicznych.