• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Błonie – angielski dla dzieci i młodzieży

 

O nas

Drodzy Rodzice,

 

Aby zapewnić Dzieciom mieszkającym w Błoniu i okolicach nieprzerwany dostęp do nauki języka angielskiego metodą Helen Doron – otwieramy nową szkołę pod marką Helen Doron English, która zastąpi dotychczasową placówkę HDE przy ulicy Passowskiej.

Dzięki temu, że marka HDE jest marką międzynarodową, obecną w 35 krajach na całym świecie – oferta kursów oraz metodologia jest wszędzie w tym samym standardzie.

Tych z Państwa, którzy chcą kontynuować naukę witamy serdecznie i zapraszamy do szkoły przy

ul. Nowakowskiego 21B.

Osoby, które dopiero chcą zaprzyjaźnić się z marką informujemy, że:nauka metodą Helen Doron English przypomina naukę języka ojczystego – dlatego nasi uczniowie tak świetnie mówiąmetoda Helen Doron English jest skierowana już do Dzieci od 3 miesiąca życia – uczymy więc wszystkie kategorie wiekowe Dzieci: od najmłodszych po 18-latków.

Nauka metodą Helen Doron English przypomina naukę języka ojczystego – dlatego nasi uczniowie tak świetnie mówią.

Metoda Helen Doron English jest skierowana już do Dzieci od 3 miesiąca życia – uczymy więc wszystkie kategorie wiekowe Dzieci: od najmłodszych po 18-latków.

Każda grupa wiekowa posiada dedykowany kurs, ze specjalnie przygotowanym programem, wykorzystującym naturalne predyspozycje Dzieci w danym okresie rozwojowym.

Nasze lekcje są wesołe, barwne i dynamiczne – a Dzieci otrzymują wiele pozytywnych wzmocnień za aktywne uczestnictwo i postępy w nauce, dzięki czemu bardzo lubią uczyć się w Helen Doron.

Lekcje wzbogacone są o atrakcyjne treści multimedialne, szczególnie cenione przez nastolatki – jesteśmy na czasie z technologią i wiemy, jak umiejętnie wplatać ją, by pozyskać uwagę młodych ludzi.

Dzieci uczą się w grupach maksymalnie 8-osobowych, ponieważ zależy nam na jakości nauczania i indywidualnym wykorzystaniu talentów każdego z Dzieci

Nasi nauczyciele to doświadczeni, świetnie wykształceni i bardzo sympatyczni ludzie – lubiani, pracujący z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Jeśli mają ochotę poznać nas Państwo bliżej – zapraszamy do kontaktu:

jesteśmy dla Was zarówno pod telefonem 730 700 201

pod adresem mailowym  blonie2@helendoron.pl

a już od 15 września także w placówce przy ulicy Nowakowskiego 21B.

Obiecuję, że dołożymy wszelkich starań, aby nasza nowa szkoła zyskała zarówno Państwa zaufanie, jak też sympatię Państwa Dzieci! 🙂

 

w imieniu całego Zespołu

Magdalena Szelągowska

właściciel szkoły

 
Call Now Button