• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Błonie – angielski dla dzieci i młodzieży

 

Strefa rodzica

Sukces Metody Helen Doron to stworzenie wokół Dziecka „anglojęzycznego otoczenia” – dlatego tak ważna jest współpraca pomiędzy szkołą a Rodzicami. Bogactwo atrakcyjnych piosenek, gier, filmów i innych materiałów sprawia, że Dzieci uczą się i utrwalają wiele słówek pomiędzy zajęciami. Będziemy Państwu przekazywać wszystkie niezbędne informacje o tym, jak z nich korzystać.

 

Rytm życia szkoły to nie tylko zajęcia realizowane zgodnie z programem kursów, ale też różne akcje dodatkowe: świętowanie, zabawa, wydarzenia specjalne. Obiecujemy, że będzie się działo 🙂

Wszystkie ważne informacje i komunikaty będziemy Państwu przekazywać drogą smsową i mailową. Bywając w naszym lokalu zachęcamy do śledzenia tablicy ogłoszeń umieszczonej w poczekalni – rekonesans informacji przy pysznej kawie sprawi, że będą Państwo na bieżąco 🙂

 
Call Now Button