• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Częstochowie

 

Aktualności

👴👵 Drogie Babcie i Dziadkowie 💙 Dzięki Wam nasz świat ma więcej barw. Cudownie, że jesteście! 💕 Życzymy Wam zdrowia, radości i pociechy z wnuków 🙂 🧡💛💚💙

 

#DzieńBabci #DzieńDziadka #Grandma #Grandpa

#HelenDoronEnglish #UczymyAngielskiego #SzkołaAngielskiego#English #EnglishForKids #Angielski

 

 

Zapisy do różnych grup wiekowych nadal trwają. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka tel.504 277 398.

Gdy masz przy boku cierpliwego pomocnika, nawet trudne umiejętności udaje się opanować.
Zobacz, jak pozytywne wzmocnienia wspierają skuteczność naszej metody języka angielskiego:
https://helendoron.pl/nasza-metoda/
#LearnTogether #DreamTogether #PlayTogether #HelenDoron #EnglishForLife #HappyKids #HappyWorld #Learn #Travel #LearnToTravel #TravelToLearn #RadoscUczenia #PotegaStartu #SiłaMetody #AngielskiDlaMaluszków #AngielskiDlaDzieci #AngielskiDlaMłodzieży #LekcjePokazowe #Zapisy #NowyRokSzkolny #AngielskiSkutecznie #SzkołaAngielskiego

Bezpłatne lekcje pokazowe dla dzieci

!! Zadzwoń już teraz! pierwsza lekcja pokazowa dla 6 i 7 latków już 28.08.20. Obowiązują zapisy tel. 504 277 398

Jeśli dasz swojemu dziecku oparcie, odważnie sięgnie po każde wyzwanie!
Zadzwoń i przekonaj się, że Twoje dziecko już jest gotowe na rozpoczęcie radosnej przygody z językiem angielskim !

 
 
SEKRETARIAT – wakacyjna przerwa

Drodzy rodzice do dnia 17.08.2020 sekretariat szkoły będzie nieczynny. W sprawie zapisów prosimy o kontakt telefoniczny 504 277 398.

 

Podróże z angielskim 

Będę pierwsza! A może lepiej razem? Podróżując wspólnie dociera się dalej!

Dołącz i Ty do naszej wspólnoty języka angielskiego
https://helendoron.pl/kategorie_kursow/tweens-wiek-9-12/

#HelenDoronEnglish #EnglishForLife #HappyKidsHappyWorld #HappyKids #HappyWorld #Learn #Travel #LearnToTravel #TravelToLearn #RadoscUczenia

Helen Doron Song Club – uczenie angielskiego przez śpiew

Dzieki spiewaniu dzoecko poznaje włściwą intonację,składnię,rytm języka, którego się uczy. Zapamiętuje słowa, wyrażenia, gramatyczne konstrukcje.

Zapraszamy na naszą stronę. 

Helen Doron Song Club – uczenie przez śpiew

Metoda Helen Doron

Twoje dziecko poznaje swoje otoczenie wszystkimi zmysłami i dzięki temu tak szybko się rozwija.

Zaproś je na multisensoryczne zajęcia z języka angielskiego
https://helendoron.pl/nasza-metoda/

#HelenDoronEnglish #EnglishForLife #HappyKidsHappyWorld #HappyKids #HappyWorld #Learn #Travel #LearnToTravel #TravelToLearn #RadoscUczenia

 

Angielski Helen Doron Częstochowa Online – Offline

Gdy Twoje dziecko musi zostać w domu, zapewnimy mu pełne radości zajęcia online. Gdy będzie mogło wrócić do szkoły, zabawom po angielsku z rówieśnikami nie będzie końca.
Angielski online czy offline – jesteśmy gotowi na każde rozwiązanie.
Zadzwoń do nas już dziś: 504 277 398

Obejrzyj film:  Angielski Helen Doron Częstochowa Online – Offline


Drodzy Rodzice. Ferie zimowe w naszym Centrum  20 do 24 lutego 2020. W tych dniach sekretariat będzie nieczynny. Życzymy miłego wypoczynku!

Wiadomość od Helen Doron

Pozdrowienia i życzenia wspaniałego roku szkolnego 2019/2010 dla naszych uczniów ich rodziców i lektorów od Helen Doron.

 

Drodzy Rodzice w najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku zapraszamy na Dni Otwarte w naszym Centrum

09.09.2019 – godzina 18:00 lekcja pokazowa dla dzieci 3-4 lata 

zadzwoń i zarezerwuj miejsce

504 277 398

30 sierpnia zapraszamy na Dzień Otwarty w Centrum Helen Doron w Częstochowie

W godzinach od 14:00 – 18:00 będziecie mogli Państwo obejrzeć naszą szkołę w której od 20 lat uczymy z pasją języka angielskiego dzieci już od 3. miesiąca życia 🙂  Opowiemy Wam o naszej metodzie, o kursach i materiałach.

Odpowiemy Państwu na każde pytanie 🙂 Zarezerwujcie miejsce dla swojego dziecka .

ZAPRASZAMY!

Wspaniałych, niezapomnianych i bezpiecznych wakacji!

Przez czas wakacji też możecie się świetnie bawić z angielskim. Poniżej pięć pomysłów na dobrą zabawę do wykorzystania wszędzie – na plaży, w podróży, pod namiotem.

 1. Śpiewanie piosenek. Zapraszamy na nasz Helen Doron Song Club. Dzieci uwielbiają śpiewać, oglądając nasze wesołe filmiki. Melodie wpadają w ucho, słowa same wchodzą do głowy, a filmy z pewnością spodobają się najmłodszym. Śpiewanie to doskonały sposób, by dzieci w naturalny sposób uczyły się angielskiego. Nie skupiają się ani na gramatyce ani na budowie zdań, co nie znaczy, że się nie uczą. Uczą się dzięki każdej piosence, poznają nowe słowa, zapamiętują konstrukcje gramatyczne. W zrozumieniu słów pomaga im filmik stworzony specjalnie na potrzeby piosenki.
 1. Gry. Pamiętacie naukę ortografii, kiedy w kółko powtarzało się słowa, aby je wyryć na pamięć? W ogóle nie brzmi to jak dobra zabawa. Dlatego właśnie nasza platforma internetowa z grami – Kangi Club – pomaga dzieciom uczyć się angielskiego w towarzystwie Joey’ego, Didi i Flupe’a – bohaterów naszych kursów. Każda gra to nowe wyzwanie, nauka słówek oraz używania ich w różnych kontekstach. Dziecko słyszy dane słowo i łączy je z odpowiednim obrazkiem. Memory, dopasowywanie obrazków i wiele więcej zabaw rozwija ich słownictwo dzięki dobrej zabawie. To przeciwieństwo odrabiania pracy domowej. To dobra zabawa!
 2. Zabawy z Flupem. Tak, jak w każdym języku i w angielskim, nauczenie się poprawnej wymowy jest kluczem do efektywnej komunikacji. Angielski nie jest językiem fonetycznym (słów nie wymawiamy tak, je zapisujemy), większości słów nie wymawia się zgodnie z ich zapisem. Aplikacja Fun with Flupe to prosty i ciekawy sposób, by zapoznać dzieci z angielskim. Dziecko słyszy słowo, widzi jego zapis oraz przedstawiający je rysunek, który pomaga mu w zapamiętaniu go. Nawet dzieci w wieku od 2 do 5 lat z łatwością nauczą się pierwszych angielskich słówek. Aplikacja do pobrania na Google Play lub iTunes.
 3. Nauka czytania. Wyobraź sobie, że dziecko uczy się, jak czytać krok po kroku, w swoim własnym czasie i tempie. To jest możliwe z aplikacją Helen Doron Read, przeznaczoną dla dzieci od 5 do 9 lat. Interaktywni bohaterowie sprawiają, że dziecko jest zaangażowane w historię i z zainteresowaniem śledzi ich losy. Ponadto słyszy poprawną wymowę, widzą jego zapis i mogą powtarzać słowa lub zdania tyle razy, ile chcą. Nie ma prostszego sposobu, by dzięki rozwijaniu słownictwa budować także pewność siebie i motywację.

Kurs Helen Doron Read jest podzielony na osiem poziomów, każdy zawiera cztery książeczki z historyjkami. Pierwsze trzy książeczki to „read-to-me stories” („poczytaj mi”). Historie są czytane, a dziecko śledzi tekst. Czwartą książeczkę dzieci potrafią przeczytać już same, ponieważ powtarza się w nich słownictwo z tych trzech właśnie przeczytanych. Dziecko może także nagrać swoje czytanie, a nagranie ponownie odsłuchać. Z Helen Doron Read dzieci mogą uczyć się czytać dosłownie wszędzie i o każdej porze. Wystarczy ściągnąć tę aplikację z Google Play albo iTunes.

 1. Słuchanie radia. Dla nastolatków uczących się angielskiego polecamy nasze Teen Buzz Radio. Odkąd pojawili się Beatlesi, muzyka łamie wszelkie bariery, jednoczy świat. Nie ważne, czy mieszkasz w Budapeszcie, Berlinie czy Bangkoku dzisiejsi artyści tworzą muzykę, która przenika kulturowe bariery. Teen Buzz Radio gra muzykę, którą uwielbiają nastolatkowie. Muzyka jest połączona z chatami oraz audycjami takimi jak: Weird News, Celebrity Gossip and Sports – odpowiednimi dla młodych ludzi, którzy uczą się angielskiego, oraz rozwijają swoje horyzonty. Aplikacja do ściągnięta z Google Play oraz iTunes.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!!!

LEARN TO TRAVEL- TRAVEL TO LEARN

Co ciągle pcha nas w nieznane? Ciekawość? Głód przeżyć? Chęć sprawdzenia się?A co sprawi, że Twoje dziecko uda się w podróż do krainy języka angielskiego?
https://helendoron.pl/kategorie_kursow/kids-wiek-4-9/

#HelenDoronEnglish #EnglishForLife #HappyKidsHappyWorld #HappyKids #HappyWorld #Learn #Travel #LearnToTravel #TravelToLearn #RadoscUczenia

 • Helen’s Tips For Parents

  Ze swojego ogrodu  Helen opowiada  rodzicom o wspaniałych codziennych pomysłach, aby ich dzieci miały zajęcie, były szczęśliwe i zdrowe. Zapraszamy na naszego bloga, gdzie znajdziecie mnóstwo pomysłów aby urozmaicić czas spędzany razem 🙂

  https://www.helendoron.com/category/helens-tips-for-parents/

 • Wakacje w mieście

  ABSOLUTNA NOWOŚĆ W NASZYM CENTRUM‼️
  ANGIELSKIE MIASTECZKO – EVERY DAY ADVENTURE‼️

  Półroczny kurs języka angielskiego dla dzieci w 5 dni.

  Gwarantujemy 5 dni wspaniałej przygody, pełnej atrakcji i wyzwań językowych:

  Dzieci w wieku 6-10 lat zapraszamy na:
  📍6 godzin dziennie zajęć pełnych niesamowitych zadań.
  📍 Eksperymenty, warsztaty kulinarne, plastyczne i ruchowe.

  A wszystko to w języku angielskim.

  Ponadto zapewniamy
  ➡️ naukę w małych grupach (4-8 osób), które dają każdemu dziecku możliwość swobodnego i wielokrotnego wypowiadania się w języku angielskim,
  ➡️ opiekę i wsparcie ze strony wykwalifikowanej kadry licencjonowanych lektorów Helen Doron,
  ➡️ podręczniki i materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji materiału.
  ➡️ dostęp do internetowej platformy z nagraniami audio, bajkami i grami w języku angielskim.

  Plan dnia obejmuje:
  😋 catering w formie lunchu.🥗🥘🍲🍕
  🕑 zajęcia w godzinach 8:00-16:00
  🕙 dyżur opiekuna w godz. 7:30-16:30

  Nie wahaj się!
  Skorzystaj z atrakcyjnej oferty FIRST MINUTE, która trwa do 25.04.2019r i zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka. Naprawdę warto! 😎🤩😄😁
  Stoi za nami 35 lat doświadczenia w pracy z dziećmi!

  ZADZWOŃ ☎️ 504 277 398 NAPISZ 📧 czestochowa@helendoron.pl
  Centrum Helen Doron w Częstochowie
  ul. Żwirki i Wigury 6/14

  #wakacje #dla #dzieci #kurs #angielskiego #jezyk #angielski #nauka #jezyka #uczymy #najlepiej #najlepsza #szkola #jezykowa #w #angielskiewakacje #obóz #oboz #camp #helendoronczestochowa

 • Rekrutacja 2018/2019

  Czy wiecie, na ilu kursach uczą się dzieci i młodzież w naszej szkole języka angielskiego Helen Doron Częstochowa?
  Na który kurs zapiszesz swoje dziecko?

  Przyjdź do nas na bezpłatną lekcję pokazową i przekonaj się, który kurs jest dla Twojego dziecka.

  DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!!

  📞 504 277 398 / czestochowa@helendoron.pl

 • Sekretariat

 • Bezpłatne lekcje pokazowe

  Szkoła języka angielskiego w Częstochowie zaprasza

  wszystkich zainteresowanych metodą Helen Doron

   na bezpłatne lekcje pokazowe

  23.07.2018 i 24.07.2018 

  godz.16:30

   

  Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego dla dzieci oraz młodzieży, w najbliższych dniach będziemy organizować bezpłatne lekcje pokazowe, na których można się przekonać jak działa metoda Helen Doron.

  Nasze kursy językowe to świetna zabawa poprzez, którą Wasze pociechy w łatwy sposób uczą się  języka angielskiego.

   

  Centrum Helen Doron

  ul. Żwirki i Wigury 6/14

  Sekretariat czynny:

  poniedziałek – piątek

  9:00-15:00

  tel: 504 277 398

  e-mail: czestochowa@helendoron.pl

   

   

   

 
Call Now Button