• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Konin Helen Doron

 

Niemożliwe staje się możliwie, gdy działamy razem…

Następny:

Poprzedni:

O tym, że niemożliwe staje się możliwie, gdy działamy razem przekonałem się próbując zarezerwować on-line bilety do Alhambry (kompleksu pałaców i ogrodów arabskich) w Granadzie w Hiszpanii, którą pragnąłem odwiedzić podczas rodzinnych wakacji. Niestety okazało się, że rezerwacja wspomnianych biletów za pomocą polskich kart kredytowych jest niemożliwa. Wówczas wpadłem na pomysł, że w Granadzie musi być choć jedna szkoła Helen Doron. I miałem rację! Skontaktowałem się z panią dyrektor szkoły Elsy Gassa Garcia i poprosiłem ją o zakup biletów dla mojej rodziny. Oczywiście Elsy zgodziła się, a moja rodzina i ja odebraliśmy od niej bilety podczas pobytu w Granadzie 29 lipca 2017r. Była to również doskonała okazja, by odwiedzić hiszpańską szkołę Helen Doron i poznać Panią dyrektor. A oto pamiątkowe zdjęcie z naszej wizyty.

 
Call Now Button