• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Krzeszowice

 

End of the year show 2018

Następny:

Poprzedni:

Ohhh co to był za dzień!!! Mocno wierzymy, że dobra energia wraca ze zdwojoną siłą być może dlatego kolejny rok mamy piękną pogodę.Tuż po podziękowaniach dla rodziców- przyjaciół metody Helen Doron wyłoniliśmy szczęśliwy paszport i…. no właśnie i w konkursie muzycznym rodzice dali czadu z dzieciakami. Nagrody rozdane, buzie uśmiechnięte, a to przecież o to chodzi. Nasze animatorki przygotowały moc atrakcji, Pani Kasia i Marlena konkurencje sportowe, a reszta malowała piękne buzie. Szaleństwem były tatuaże brokatowe we wszystkich kolorach tęczy. Dodatkową atrakcją dla naszych uczestników zabawy była prze zabawna Fotobudka megaboxfun- dziękujemy Panu Mariuszowi za piękną pamiątkę. https://www.facebook.com/megaboxfun/ Zdjęcia z foto budki znajdą się w naszej galerii w nowo otwartej części. Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniały rok i pozdrawiamy wszystkich, którzy z nami dziś nie mogli być.

fotorelacja : https://www.facebook.com/pg/helendoronkrzeszowice/photos/?tab=album&album_id=1632861473427998