• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Malbork

 

Zajęcia dla niemowląt i maluszków od 3 do 24mies.

Poprzedni:

Niemowlęta na multisensorycznych zajęciach? Zapraszamy do klubiku Mamy i Malucha (tatusiów, babcie i dziadków również!).

Zajęcia dla szkrabów od 3 miesiąca do 2 lat to wyjątkowe kursy ogólnorozwojowe. Podczas lekcji dowiecie się jak pomagać maluchowi rozwijać się prawidłowo i jak wykorzystać jego potencjał – bo mózg tak małego dziecka chłonie jak gąbka – to nie bzdura. Dzieci w tym wieku uczą się nieustannie – z każdą minutą w jego mózgu powstają nowe neurony, a wykorzystanie tej wiedzy podczas…zabawy, pozwala nam otworzyć maluszkowi drzwi i okna na świat. Dwujęzyczność zaczyna się od pierwszych dni  i miesięcy – podaruj swojemu dziecku prezent na przyszłość i przyjdźcie na nasze lekcje pokazowe dla niemowląt i małych dzieci. zapisy: www.helendoron.pl/zapisy Do zobaczenia 31.08!

 
Call Now Button