• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Mikołów – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Teen Talent – A2

 

 

Helen Doron English Teen Talent jest przeznaczony dla uczniów, którzy opanowali umiejętności języka mówionego, pisanego i czytanego w zakresie gramatyki i słownictwa na poziomie A1. Teen Talent to także kurs kontynuujący dla uczniów, którzy ukończyli Paul Ward and the Treasure.

Teen Talent to pierwszy z czterech poziomów Helen Doron Teen English. Fabuła kursu zbudowana jest wokół historii grupy nastolatków, którzy marzą o sławie. Gwiazdy rocka, zarabianie pieniędzy, ochrona środowiska, wakacyjne podróże – to tylko kilka z tematów poruszanych w piosenkach, opowiadaniach i na zajęciach Teen Talent. Każdy rozdział składa się z dwóch epizodów, z którymi uczniowie zaznajamiają się w domu z materiałów audio, a następnie czytają na zajęciach. Historie są pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji, humoru i interesujących faktów, ukazują wyższe wartości, wokół których toczą się potem ciekawe dyskusje.

Uczniowie poszerzają swoje poglądy i wyrażają myśli po angielsku. Uczą się technik przydatnych podczas zdawania egzaminów językowych na poziomie A2.

 

 
Call Now Button