• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Olkusz

 

Konferencja dla mam

Następny:

Poprzedni:

Rodzicu! A jakby tak pojawiła się prawdziwa pomoc w odrabianiu prac domowych???

 

Każdy z nas, rodziców marzył o tym przynajmniej kilka razy w tym roku szkolnym! Prawda? I jest na sposób 😉

Podczas najbliższej Konferencji dla Mam, która odbędzie się już 30 marca opowiemy o metodzie  –  mocno wspomagającej koncentrację.

Z doświadczenia rodziców stosujących tę metodę wynika, iż zaobserwowali oni wyraźną poprawę przy odrabianiu zadań domowych, nastąpiła też znaczna redukcja czasu poświęcanego na pracę w domu. Czas jest zmniejszany o połowę, w niektórych przypadkach nawet czterokrotnie.

Ale najważniejsze chyba jest to, iż  regularnie stosując te ćwiczenia, dziecko uwalnia się od blokad, lęków i denerwowania się. Jego potencjał rośnie. Motywacja się zmienia. Dziecko odkrywa niejako swoje nowe siły.

Metoda ta jest  wielką pomocą również dla dzieci z problemami z koncentracją. W szczególności pomaga dzieciom „dys”: dyslektycznym, dyskalkulicznym, dysgraficznym, dysortograficznym, dysfazowym i dyspraksyjnym.

Pomaga również dzieciom z zaburzeniami uwagi oraz z nadpobudliwością.

Nie ma osób niezdolnych. Trzeba tylko nauczyć ich korzystać z obydwu półkul mózgowych. Im szybciej bowiem przebiegają procesy między obiema półkulami, tym bardziej jesteśmy zdolni do inteligentniejszego działania. Do optymalnego uczenia dochodzi w stanie integracji całego mózgu. Właśnie w tym stanie obie półkule są tak samo aktywne cały czas. Mamy wtedy dostęp do informacji pochodzących ze wszystkich zmysłów i możemy efektywnie komunikować się i działać.

Niestety aktualny system nauczania w szkołach w bardzo małym stopniu zachęca do całościowego wykorzystywania mózgu. Poza tym stres szkolny zwiększa niezdolność dzieci do uczenia się w logiczny sposób i zmniejsza możliwość komunikacji między półkulami. Szkoła oczekuje od uczniów, żeby uczyli się wszystkiego na pamięć, nie jest premiowana kreatywność i umiejętność zastosowania wiedzy w rzeczywistych sytuacjach życiowych.

Prowadzi to do  nasilania się poziomu stresu u dzieci. Więc jak więc im pomóc?
Podczas naszej konferencji opowiemy Państwu m. in. o metodzie Felicitée z powodzeniem stosowanej od 10 lat w Belgii. Serdecznie zapraszamy! Konferencja jest bezpłatna, prosimy tylko o wcześniejszy zapis.

Szczegóły: http://bit.ly/IIkonferencjadlamam

 

 
Call Now Button