• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Skawina

 

O nas

Witamy na stronie Centrum Helen Doron w Skawinie!

          Jesteśmy jedynym z 200 licencjonowanych Centrów Helen Doron w Polsce. Jako jedyni w regionie mamy prawo do nauki dzieci od 3 miesiąca życia do lat 19 metodą Helen Doron, którą uczy się na 5 kontynentach kilkaset tysięcy dzieci.

           Zależy nam na tym, aby było to miejsce szczególne, do którego dzieci będą przychodziły z radością i entuzjazmem a wraz z rodzicami będą odczuwały miłą i domową atmosferę. Chcemy zapewnić Wam możliwość spędzania tu czasu w sposób efektywny, zabawny, a przede wszystkim aby zajęcia oferowane przez nasze Centrum rozwijały intelekt, poszerzały wiedzę i sprawiały, że nauka jest dla Was przyjemna i pozwala poszerzyć Wasze horyzonty. Chcemy oferować Wam zajęcia i programy nauczania najwyższej jakości.

           Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat. Każdy znajdzie tu zajęcia dostosowane do jego zainteresowań i potrzeb. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Na zajęcia dla dzieci zapraszamy rodziców, którzy będąc na nich obecni mogą na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci.


Dla nas współpraca z Państwem jest bardzo ważna i cieszymy się z każdej Państwa sugestii,

pomysłu a nawet z każdej rozmowy!

Zapraszamy do naszego Centrum!

 
Call Now Button