• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Helen Doron Sochaczew – Angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

Aktualności

 • Znamy zwycięzców konkursu Make a Book

  W konkursie “Make a Book”, będącym częścią większej kampanii Helen Doron pod hasłem “Readers are Leaders”, wzięło udział ponad 70 uczestników. Każda stworzona przez autora książka nosiła tytuł “Christmas is coming” i jak tytuł ten wskazuje, motywem przewodnim prac były święta Bożego Narodzenia. Pomysłowość w treści oraz różnorodność w formach plastycznych nie ułatwiała jury wyboru, trzeba było jednak wskazać prace nagrodzone, co niniejszym z przyjemnością czynimy:
  W kategorii klas 1-3 praca Bartosza D., ucznia Helen Doron Sochaczew

  W kategorii klas 4-6 zwyciężyła praca Anny P. ze Szkoły Podstawowej w Rybnie

  W kategorii klas 7-8 zwyciężyła praca Oliwii M. ze Szkoły Podstawowej nr 7

  Postanowiliśmy dodać jeszcze jedną kategorię – klas przedszkolnych, w której nagrodę główną otrzyma Ola M. ze szkoły Helen Doron Sochaczew.

  Ponadto wyróżnienie za wkład pracy otrzymają Michalina S. ze Szkoły Podstawowej w Rybnie i Karolina K. ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Basia W. i Maja K. ze szkoły Helen Doron Sochaczew

   

  NAGRODY CZEKAJĄ!!!

  Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się osobiście. Pamiętajcie jednak, że pozostałe prace również nagradzamy! Książka za książkę:) Nagrody zostaną doręczone do szkół zgłoszonych do konkursu w najbliższym czasie. Tymczasem… zapraszamy na Wielki Bal Karnawałowy. O tym jednak już w naszym kolejnym wpisie, niebawem;)

   

 • Merry Christmas and Happy New Year!

  Zespół Helen Doron Sochaczew życzy Państwu i swoim Uczniom radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym Roku 2019.

  Dziękujemy za kolejny rok owocnej współpracy, a w oczekiwaniu na te radosne chwile proponujemy zapoznać się z naszym newsletterem. Po kliknięciu na obrazek można wydrukować kolorowankę , pośpiewać nasze piosenki lub posłuchać radia. Zapraszamy do zabawy!

                                                    

 • Konkurs Make a Book

      

  Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie

  W ramach międzynarodowej kampanii „READERS are LEADERS”, nasza Szkoła Helen Doron English Sochaczew ogłasza KONKURS z nagrodami !!!!

  Regulamin konkursu MAKE A BOOK  – stwórz swoją książkę!

  1. Stwórz swoją wyjątkową książkę na temat „Christmas is coming”.
  2. Praca powinna zawierać ilustracje oraz słówka lub zdania po angielsku.
  3. Prosimy o podpisanie prac: imię i nazwisko dziecka, kontakt telefoniczny rodzica/opiekuna, nazwa szkoły, nazwisko nauczyciela-opiekuna (wyłącznie w celu przesłania informacji o odbiorze nagród). Oceniane będą prace tylko poprawnie podpisane, warunkem koniecznym wzięcia udziału w konkursie jest Oświadczenie RODO rodzica/opiekuna.
  4. Termin składania prac: 21.12.2018 r. w naszym Centrum Helen Doron w Sochaczewie, ul.1 Maja 20. Terminy otwarcia sekretariatu: od poniedziałku do piątku w godz. 15.00 – 19.00 oraz soboty 9.00-13.00. Tel: 694 990 000 / 46 86 222 11
  5. Każda książka zostanie nagrodzona książką!
  6. Spośród wszystkich prac wyłonimy zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych:
   klasy 1-3
   klasy 4-6
   klasy 7-8
   Nagroda główna: karta podarunkowa do sklepu EMPIK o wartości 100 zł oraz nagrody rzeczowe, a także VOUCHER na 2 zajęcia Edukido (klasy 1-4) i 2 zajęcia Helen Doron English (dla wszystkich grup wiekowych)
  7. Jury, składające się z lektorów i personelu szkoły Helen Doron, będzie oceniać pomysłowość i widoczny wkład pracy dziecka.
  8. Wszyscy nauczyciele, którzy będą patronować naszej akcji oraz zachęcą uczniów do udziału w konkursie, otrzymają oficjalne podziękowania od szkoły Helen Doron oraz anglojęzyczne nagrody książkowe.
  9. Nauczyciel- opiekun zwycięzcy w każdej z kategorii wiekowej również otrzyma prezent: Voucher do restauracji „Zakątek” oraz nagrodę książkową, a także dyplom w podziękowaniu za szerzenie międzynarodowej akcji „Readers are Leaders”.
  10. Jak zgłosić szkołę do konkursu? To bardzo proste: Wystarczy wysłać na adres:
   sochaczew@helendoron.pl mail o następującej treści:
  11. „Zgłaszam szkołę…………………………………………do konkursu „Make a Book”.
   Imię i nazwisko nauczyciela/nauczycieli promujących konkurs:……………………………………………….
   orientacyjna ilość uczniów biorących udział w konkursie:
   klasy 1-3
   klasy 4-6
   klasy 7-8”

   Mail z wyżej wymienionymi informacjami należy wysłać do 14 grudnia. Ostatecznym terminem dostarczenia prac jest 21 grudnia 2018 r., godz. 18.00 (Sekretariat Centrum Helen Doron Sochaczew). Prace mogą być dostarczane zbiorczo, przez nauczyciela lub osobiście przez rodzica/opiekuna.

  Z   A   P   R   A   S   Z   A   M   Y           D   O            W   S   P   Ó   Ł   P   R   A   C   Y!

   

 • Jak się zapisać na lekcję pokazową Helen Doron?

       

  DLA MALUCHÓW…                                              …I DLA NASTOLATKÓW

  Uwaga!!! Zaczynamy zapisy na nowy rok szkolny.

  Nie znamy jeszcze terminów zajęć, zostaną one ustalone każdorazowo po lekcji pokazowej z uwzględnieniem Państwa i naszych możliwości logistycznych:)

  Nie mniej jednak lekcje Helen Doron odbywają się popołudniami, w godzinach 15.30-20.00 oraz w soboty w godzinach 9.00-15.00
  Gdy zbierzemy zgłoszenia od minimum czworga uczniów w zbliżonym wieku, kontaktujemy się z Państwem telefonicznie i zapraszamy na bezpłatną i niezobowiązującą lekcję pokazową, prowadzoną przez lektora, który docelowo będzie prowadził grupę.

  Zgłoszeń na lekcję pokazową można dokonywać telefonicznie:
  694-990-000/46-86-222-11

  lub za pomocą formularza zgłoszeniowego:
  http://helendoron.pl/zapisy

 • Wakacyjny konkurs dla naszych Rodziców

  Uwaga!!! Uwaga!!!Uwaga!!!

  Ogłaszamy konkurs o następującym regulaminie:

  Przyślij do 25 sierpnia jedno zdjęcie rodzinne z wakacji na adres: konkursHDsochaczew@gmail.com. W tytule maila wpisz imię i nazwisko swojego dziecka.

  My to zdjęcie wydrukujemy i zrobimy wystawę w naszym (nowym!) Centrum. Twoje zdjęcie weźmie następnie udział w losowaniu interesujących nagród:

  I miejsce – weekendowy pobyt dla 8 osób w Ośrodku na Borach w Korbielowie  http://www.naborach.pl/
  II miejsce – rodzinna sesja zdjęciowa w profesjonalnym studio
  III miejsce – voucher na rodzinny obiad  w jednej z sochaczewskich restauracji

  Zapraszamy do zabawy!