• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Toruń angielski dla Dzieci i Młodzieży

 

HelenDoron@Home

Następny:

Poprzedni:

Koronawirus ma swój wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Nie ma jednak powodu do nadmiernych zmartwień, ponieważ niektóre rzeczy, nie muszą się zmieniać! 🤓🤓🤓 Możecie nadal cieszyć się zajęciami ze swoim nauczycielem i grupą w swoim domu! ❣️❣️❣️ My także nie możemy się doczekać kiedy znów się z Wami zobaczymy 🥰Program HelenDoron@Home nad którym pracuje obecnie cała społeczność Helen Doron na świecie w tym także kadra naszych szkół w Bydgoszczy i Toruniu to jedyny w swoim rodzaju, innowacyjny program pozwalający nadal kontynuować naukę angielskiego i utrzymać nasze świetne dotychczasowe rezultaty. Ponadto, a może przede wszystkim, pozwala utrzymać tak ważny element regularnego kontaktu z lubianymi osobami i zapewnia dużą dawkę pozytywnych emocji tak jak zajęcia w naszych szkołach 😍 Startujemy już 26 marca i widzimy się z Wami w Waszych domach 😁😁😁Do zobaczenia 🌞

 
Call Now Button