• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Centrum Helen Doron Ząbki

 

O nas

Szanowni Rodzice!

Nasza firma English Language Workshop Marta Michnowska powstała w 1996 roku, aby uczyć języka angielskiego efektywnie, w oparciu o nowoczesne metody nauczania i w przyjaznej atmosferze. Była to druga szkoła językowa w Ząbkach.

Od 2002 roku jesteśmy licencjonowanym Centrum Języka Angielskiego Helen Doron.

Helen Doron Early English to unikalna, naturalna metoda nauki języka angielskiego i jak wynika z naszego doświadczenia, najodpowiedniejszy sposób nauki dla dzieci i młodzieży. Oferujemy kursy na trzynastu poziomach zaawansowania od 3 miesiąca do 19 roku życia.

Na początku nasza siedziba znajdowała się przy ul. Moniuszki, potem Piłsudskiego, obecnie przy ulicy Rychlińskiego. Zajęcia odbywają się w różnych lokalizacjach, także w Markach i Zielonce.

Kursy w Centrum Języka angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską. absolwentów Lingwistyki stosowanej i Filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Zaangażowanie oraz wieloletnie doświadczenie naszych lektorów są gwarantem najwyższego poziomu nauczania oraz doskonałego, innowacyjnego podejścia pedagogicznego.

Nasza ekipa

 
Call Now Button