• slide1-0811 slide2-0811
  Angielski dla dzieci

  Skuteczna i pełna zabawy nauka angielskiego dla dzieci w szkołach Helen Doron English.

  Zobacz dlaczego
 • slide1-infant slide2-infant
  Niemowlęta 0-2

  Maluszki w wieku od 3-24 miesięcy uczą się angielskiego, kształtując przy tym swoje motoryczne umiejętności oraz stymulując rozwój zdolności umysłowych.

  Więcej
 • slide1-1311 slide2-1311
  Dzieci 2-6

  Dzieci doskonalą język mówiony wraz z dwoma kursami „Fun with Flupe” oraz „More Fun with Flupe”, śledząc przygody Granny Fix, Paula Warda oraz zabawnego stworka Flupe’a.

  Więcej
 • slide1-6-12 slide2-232
  Dzieci 6-12

  Dzieci uczą się mówionego angielskiego, czytając i pisząc razem z Paulem oraz Millie, którzy pomagają Kangi i jej synkowi Joey’emu rozwiązywać problem w Storyville.

  Więcej
 • slide1-0611 slide2-0611
  Teen English

  Uczniowie są zaangażowani w poważnie zabawną naukę angielskiego w twórczym środowisku.

  Więcej
 • slide1-0311 slide2-0311
  English ONLINE

  Dzieci w każdym wieku lubią gry komputerowe, nasze wspomagają efektywną naukę angielskiego.

  Wypróbuj
 

Zabrze

 

Aktualności

 • Jak uczymy angielskiego?  Świat, w którym nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna
  W szkołach Helen Doron dzieci są zawsze na pierwszym miejscu. Opracowaliśmy taki sposób nauczania języka angielskiego, który do nich przemawia w języku który rozumieją, i który gwarantuje najlepsze rezultaty. Obiecujemy udostępnić Twojemu dziecku świat pełen barwnych bohaterów, przyciągających uwagę historii, wpadających w ucho wesołych piosenek i świetnych gier.

  Dzieci w każdym wiekuUczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do wszystkich poziomów nauczania i stylów uczenia się. Sprawiamy, że nauka jest prosta i spełnia najwyższe standardy akademickie.

  Nauka angielskiego jest zabawna i łatwa!Dzieci uwielbiają uczyć się i bawić – a uczą się najlepiej właśnie podczas zabawy. Dzieci nie lubią siedzieć przez dłuższy czas – nie motywuje ich do nauki. Dlatego nasze lekcje są pełne radosnych aktywności, które pobudzają zmysły. Dzięki oryginalnym piosenkom, grom, wielu konwersacjom i interakcjom, nauka języka angielskiego staje się przygodą.


  ZAPISY TRWAJĄ!!
  ZADZWOŃ: 518-586-556

 • Angielski metodą Helen Doron English to lepszy rozwój Twojego dziecka

  “U dzieci proces uczenia zaczyna się bardzo szybko, jeszcze przed ich narodzeniem. Dlatego stymulowanie rozwoju dziecka poprzez słuchanie muzyki i mówienie do niego możemy rozpocząć już wtedy, kiedy jest ono jeszcze w brzuchu u mamy. Wczesna stymulacja sprawi, że w mózgu dziecka powstanie więcej połączeń neuronowych, co korzystnie wpłynie na jego rozwój po narodzinach i w kolejnych latach dorastania. (…). Jeden z programów do nauki angielskiego metodą Helen Doron przeznaczony dla naszych najmłodszych uczniów, nazywa się „Baby’s Best Start”. Już 3-miesięczne maluszki wraz z rodzicami mogą zacząć swoją przygodę z kolejnym językiem.” Zapraszamy na naszego bloga po nowy artykuł ⬇️⬇️⬇️
  Angielski metodą Helen Doron English to lepszy rozwój Twojego dziecka 

 • Angielski dla dzieci i młodzieży Helen Doron Zabrze 2019/2020

  Rok szkolny 2019/2020 w szkołach Helen Doron English rozpoczęty na dobre. Nasi nowi uczniowie zapoznają się ze szkołami, książeczkami, lektorami, atmosferą, a przede wszystkim z naszymi materiałami do słuchania w domu. Jest to materiał, który w danej chwili grupa przerabia z lektorem na zajęciach. Dzieci powinny go słuchać codziennie. Najlepiej dwa razy dziennie. Wszyscy nauczyciele zgodnie twierdzą, że jest duża różnica między dziećmi, które słuchają nagrań a tymi, które słuchanie sobie odpuszczają. Dlatego na początku roku szkolnego warto jeszcze raz przypomnieć, czemu to jest takie ważne.

  Na początku słuchanie jest fajne. Bo to coś nowego, wesołego, samo wpada w ucho. Poza tym są jeszcze filmiki, które nasi uczniowie chętnie oglądają. Potem, jak i każda powtarzalna czynność, może (choć nie musi) się znudzić. Wtedy ważna jest postawa rodzica. Powinien zachęcić. Zmienić porę lub sposób słuchania.

  Słuchać  można dosłownie wszędzie. Uczniowie, którzy chodzą do nas już od kilku lat, chwalą się kilkoma pomysłami. Słuchają w trakcie zabawy, przed zaśnięciem, podczas kąpieli, w czasie posiłku. Zdarza się, że słuchając tańczą i śpiewają. Duża część słucha w czasie jazdy samochodem, najczęściej w drodze do przedszkola lub szkoły.

  Niektórzy chwalą się autorskimi sposobami, np. dziecko słucha, jeżdżąc na nartach. Część uczniów Helen Doron słucha, odrabiając lekcje, a inni budząc, się rano. Jak kiedyś zauważyła jedna z mam, nagranie to “sposób na powitanie nowego dnia”.

  Sposobów na słuchanie jest wiele. Można też odwiedzić nasz Helen Doron Song Club, słuchać online oraz oglądać zabawne filmiki.

  Jak mówi przysłowie „z pustego i Salomon nie naleje”. Bez słuchania płyt z nagranym materiałem nauka angielskiego metodą Helen Doron nie jest możliwa. Nie przyniesie żadnych efektów, a dziecko będzie się czuło dość zagubione w czasie lekcji.

  Zasady są dwie: trzeba słuchać codziennie, dwa razy dziennie oraz dziecko ma w tym czasie robić to, na co ma ochotę. Nie sadzajmy pociechy z uchem przy głośniku, bo nic z tego nie będzie. Angielski ma dziecku towarzyszyć, być tłem jego codziennych czynności, przyjemnością, nie zamieniajmy go w siedzenie przy odtwarzaczu. Słuchajmy razem z dzieckiem. Warto wtedy wspólnie śpiewać i tańczyć. Dzięki temu angielski już na całe życie skojarzy się naszym pociechom z dobrą zabawą, a nie z wkuwanie słówek i rozwiązywaniem testów gramatycznych.

  Dzieciom w zapamiętywaniu angielskiego pomaga ruch. Dlatego powtórzmy to jeszcze raz, nasza pociecha podczas słuchania może robić to, na co ma ochotę.

   

 • Zapisy na Nowy Rok Szkolny Angielski dla Dzieci i Młodzieży Helen Doron Zabrze

  Naukę w naszej szkole może rozpocząć 3-miesięczny maluszek, a zakończyć dorosły 19-letni człowiek.

  Pierwsza lekcja jest za darmo. Dzieci uczestniczą w niej najczęściej z rodzicami, żeby zobaczyć, na czym polegają nasze zajęcia i w jaki sposób uczymy. Najmłodszym zwykle podczas lekcji towarzyszą rodzice, którzy biorą aktywny udział w zabawach, proponowanych przez lektora. Starsze, które z pewnością miały już kontakt z angielskim w żłobku czy przedszkolu, nie wymagają asysty.

  Zapraszamy na lekcję pokazową już w najbliższy weekend
  Szczegóły i zapisy: 518-586-556

 • Bezpłatne narzędzia do nauki języka angielskiego

  Jak otoczyć dziecko językiem angielskim?

  Takie pytanie zadaje sobie wielu rodziców, którym zależy na inwestycji w języki obce. Nasze dzieci mają teoretycznie łatwy dostęp do materiałów do nauki, filmów, piosenek i gier w j. angielskim. My wychowaliśmy się w czasach, kiedy kontakt z żywym językiem angielskim miały tylko nieliczne osoby z dostępem do TV satelitarnej. Dzisiaj w dobie internetu wszystko wydaje się szybko i łatwo dostępne. Treści jest jednak tak dużo, że niełatwo spośród nich wybrać te najbardziej wartościowe i dostosowane do wieku dziecka. W tym artykule postaramy się przedstawić kilka ciekawych i bezpłatnych narzędzi do nauki j. angielskiego, z których mogą korzystać zarówno dzieci przedszkolne jak również uczniowie szkoły podstawowej.

  Aplikacje na telefon i tablet do nauki angielskiego

  Aplikacja „Fun with Flupe” przeznaczona jest dla dzieci w wieku 2-5 lat. W bardzo prosty sposób uczy pierwszych słówek, a przede wszystkim pozwala osłuchać się dzieciom z poprawną ich wymową i poznać melodię języka. Bardzo ważnym aspektem w nauce języka obcego jest wczesne rozpoczęcie nauki. Dziecko, które nie potrafi jeszcze czytać, nauczy się poprawnej wymowy ze słuchu i nie popełni błędów w wymowie sugerując się pisownią danego wyrazu. Wśród nas – dorosłych – wiele osób wymawia L w słowie „HALF” czy C w słowie „SCISSORS” – niepoprawnie! –  gdyż najczęściej poznawaliśmy te słowa w formie pisanej, a dopiero w dalszych latach nauki usłyszeliśmy poprawną wymowę. Złe nawyki wykorzenić jest najtrudniej.

  Z faktem, że dzieci uczą się przez zabawę już się nie kłócimy. Jak znaleźć dobrą edukacyjną aplikację z grami dla dzieci w j. angielskim? „Kangi Club” to kolekcja gier w j. angielskim dla dzieci w wieku 3-8 lat. Część z nich jest dostępna bez konieczności logowania. Poniższa aplikacja również jest dostępna na telefony i tablety z systemem Android oraz iOS.

  Filmiki na YouTube dla dzieci w j. angielskim

  Jeśli szukasz najpopularniejszych piosenek i rymowanek w j. angielskim dla swojej pociechy to poniższa playlista zawiera 14 krótkich filmików, które zna każde angielskojęzyczne dziecko:

  https://youtu.be/p6Qz4DxhFno

  Poniżej w jednym miejscu aż 23 piosenki o zwierzątkach:

  https://youtu.be/7EWpBIii4XQ

   

   

   

 
Call Now Button