Angielski dla dzieci i młodzieży Bilcza - Helen Doron Skontaktuj się z nami
30.05.2022

Angielski dla przedszkolaka Bilcza

Angielski dla przedszkolaka Bilcza – nie za wcześnie?

Jako rodzice chcemy  dla swoich dzieci jak najlepiej. Z tego powodu dbamy o ich rozwój, zdrowie, urozmaiconą dietę i ruch. Znajomość języka angielskiego jest umiejętnością, która przyda się w życiu każdego człowieka. Nie chodzi tylko o dobre wyniki w szkole, ale o umiejętność radzenia sobie w codziennym życiu. Nauka na przedszkolnym etapie życia jest jak najbardziej wskazana. W każdym małym dziecku drzemie nieograniczona ciekawość świata oraz chęci do uczenia się nowych rzeczy, co ułatwia nabywanie nowych umiejętności, takich jak język angielski.

angielski Bilcza
Angielski dla przedszkolaka w Bilczy

Angielski dla 3-latka, 4-latka, 5-latka- kiedy warto zacząć?

Najlepiej już teraz! Mózgi naszych dzieci na tym etapie życia są chłonne jak gąbka. Szybko oraz efektywnie przyswajają informację, nie wkładając w to zbyt dużego wysiłku. Aparat mowy jest na etapie kształtowania się, a więc zwiększa się szansa na opanowanie charakterystycznego dla języka angielskiego akcentu. Dodatkowo istotne jest to, że rzeczy, które nauczymy się jako dzieci zostają z nami na długo. Ze szkołą języka angielskiego Helen Doron w Bilczy pomożemy wykorzystać potencjał językowy drzemiący w twoim dziecku! U nas dziecko eksperymentuje z angielskim tak jak z językiem ojczystym, co przekłada się na to, że angielski staje się naturalną częścią ich rozwoju.

 

Angielski dla przedszkolaka Bilcza
Angielski dla przedszkolaków w Bilczy

Korzyści z nauki angielskiego w Helen Doron Bilcza w wieku przedszkolnym

  • Umysł dziecka jest bardzo chłonny- nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że po ukończeniu 6 – 7 roku życia aparat mowy staje się mniej elastyczny. Umysł przedszkolaka jest najbardziej podatny na naukę języka obcego. Warto zadbać o to, aby w tym wieku zapewnić dziecku jak najczęstszy kontakt z językiem angielskim.
  • Nauka każdego kolejnego języka będzie łatwiejsza- dzieci, które od wczesnych lat uczą się języka obcego mają większą szansę rozwinąć wielojęzyczność. Gdy maluch opanuje język polski oraz dodatkowy angielski, na późniejszym etapie edukacji, nie będzie miał problemu z przyswajaniem kolejnych języków. A jak to mówią, angielski to mus, drugi język to plus 🙂
  • Szybki czas przyswajania- kiedy zaczynamy naukę obcego języka w dorosłym życiu, jest nam trudno przyswoić zawiłości lingwistyczne. Na szczęście u młodszych dzieci ten czas jest dużo krótszy. Zaczynają od podstaw, aby później z każdym rokiem doskonalić swoje umiejętności.
  • Brak bariery językowej- to co w dzieciach najcenniejsze, czyli brak poczucia wstydu! Im wcześniej dziecko podejmie naukę, im więcej będzie miało okazji do swobodnych rozmów z równieśnikami, tym większa szansa, że będzie pozbawione oporów przed używaniem języka obcego.
  • Lepszy start w przyszłość– a jak wiemy z Bilcza Helen Doron przyszłość brzmi perfect! Zapisując podopiecznego na przedszkolne lekcje językowe, inwestujesz w jego przyszłość. Znajomość języków stwarza lepsze możliwości w znalezieniu pracy, swobodnym podróżowaniu czy studiowaniu w innym kraju.
  • Otwartość na świat i ludzi – znajomość języka angielskiego stwarza, że człowiek jest bardziej pewny siebie, staje się bardziej otwarty na świat i ludzi, nie ma problemu z komunikowaniem się i wyrażaniem siebie.

Angielski dla przedszkolaka Bilcza – nauka przez zabawę 

Na zajęciach dla przedszkolaków w Helen Doron Bilcza twoje dziecko będzie dużo mówić w języku angielskim. Dzieci czerpią przyjemność z zabawy językiem. Dają ponieść się magii wspólnego śpiewanie i recytowania prostych wierszyków i rymowanek po angielsku. Bardzo łatwo odgadują rytmy oraz z zaangażowaniem z nimi eksperymentują! 4 czy 5 latkowie bawią się się rymowaniem, naśladują różne dźwięki, wymyślają swoje własne przykłady. W Helen Doron Bilcza pomagamy najmłodszym wsłuchiwać się w dźwięki aktywnie pracujemy nad jego akcentem, intonacja oraz wymową. Nasi lektorzy będą wspierać wszystkie próby i cieszyć się wraz z dziećmi z ich każdego małego sukcesu. Dla przedszkolaków popełnianie błędów jest naturalne, dlatego też nie mają bariery przed mówieniem! Zajęcia w całości odbywają się w języku angielskim. Przede wszystkim chodzi o to, aby dzieci poznawały angielski bardzo podobnie, jak poznały swój ojczysty język.

Nie czekaj, zapisz dziecko już dziś!

Szkoła języka angielskiego Helen Doron Bilcza zaprasza wszystkich uczniów z gminy Morawica i nie tylko!

Porozmawiajmy

ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza