Angielski dla dzieci i młodzieży Bilcza - Helen Doron

573 788 805
ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Bilczy! 

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 11 lat oraz dla młodzieży od 12 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim! 

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. 

Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 310 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 92 1050 1416 1000 0097 5257 2926
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

27.11.2023 warsztaty w Helen Doron Bilcza

Już w sobotę 9 grudnia zapraszamy na kolejną edycję warsztatów dla waszych w naszej szkole! 🎄 ❄️
Na drewnianych elementach będziemy odbijać zimowe wzory i tworzyć dzieła, które będą pięknym prezentem lub ozdobą choinki. 🌟
Zapisać się można bezpośrednio w sekretariacie lub telefonicznie pod numerem 573 788 805.

20.10.2023 🎃🕷️Halloween party 👻🍬

Ogłaszamy rozpoczęcie zapisów na tegoroczną zabawę Halloween!
Mamy dla was strasznie upiorne atrakcje!
W programie:
👻 Gry i zabawy
💀 Konkursy
🧟‍♂️ Krwawe przekąski

Zapisu można dokonać bezpośrednio w sekretariacie szkoły lub telefonicznie pod numerem 573 788 805
Do zobaczenia! 🎃

11.09.2023 3...2...1... Zaczynamy zajęcia!

Drodzy Rodzice i nasi Uczniowie! ☀️

Już od 11 września startujemy z zajęciami dla grup w przedziale wiekowym 2-9 lat!

Grupy od 10 lat w górę zapraszamy 18 września.

Do zobaczenia

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

 

  Angielski dla dzieci Bilcza – profesjonalna szkoła językowa

  Nauka języka obcego może być łatwa, prosta i przyjemna. Udowadnia to szkoła językowa Helen Doron – placówka edukacyjna, gdzie warto rozważyć angielski dla dzieci w Bilczy. Niezależnie od tego, czy dodatkowe zajęcia z języka angielskiego mają służyć poprawie ocen w szkole, pogłębianiu zainteresowań, czy też poznawaniu nowych koleżanek i kolegów! Liczne grupy wiekowe i różne poziomy językowe w naszej szkole gwarantują, że każdy uczeń poczuje się u nas w pełni komfortowo. Nowoczesne metody dydaktyczne ułatwiają przyswajanie wiedzy i przekładają się na pożądane wyniki w nauce. Oprócz możliwości udziału w zajęciach stacjonarnych nasi podopieczni otrzymują również dedykowane podręczniki Helen Doron English i dostęp do narzędzi online. Nad postępami w nauce wszystkich uczniów czuwają wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy są wyspecjalizowani w pracy z dziećmi. Na chętną młodzież czekają również organizowane przez szkołę językową Helen Doron obozy językowe i wyjazdy międzynarodowe.

  Szkoła językowa Bilcza – na czym polega metoda Helen Doron?

  Dlaczego w kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Bilczy warto rozważyć szkołę językową Helen Doron? Odpowiedź tkwi w stosowanej przez nas, przemyślanej koncepcji metodycznej. Metoda Helen Doron pozwala dziecku na odkrywanie świata w języku angielskim: naturalnie, spontanicznie i bezstresowo. Dzięki pozytywnemu wzmocnieniu pociecha sama chce się uczyć i może posiąść język obcy na naprawdę wysokim poziomie – posługując się nim w podobny sposób co swoim językiem ojczystym. Codzienna, konsekwentna nauka języka angielskiego w szkole Helen Doron odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Jest to jednak nauka poprzez zabawę, ruch, śpiew i działalność artystyczną. Kursanci biorą udział w wielu angażujących grach i zabawach dopasowanych do ich wieku oraz umiejętności językowych. Podczas zajęć mogą prowadzić swobodne rozmowy w języku angielskim, będą motywowani do aktywnego uczestnictwa przez ciekawy program lekcyjny.

  Helen Doron Bilcza – kursy językowe dla dzieci w każdym wieku

  Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Bilczy, do której mogą uczęszczać już 3-miesięczne niemowlęta. W szkole językowej dostępne są kursy dla rodziców z malutkimi dziećmi, które mogą od najmłodszych lat osłuchiwać się z językiem angielskim. Ponadto nasza placówka oferuje również angielski dla młodzieży. Uczymy języka angielskiego na różnym poziomie kursantów aż do 19. roku życia. Małe grupy zajęciowe sprzyjają szybkim postępom w nauce, ponieważ nauczyciele mają możliwość poświęcenia większej uwagi poszczególnym uczniom. Dostosowują do nich metody dydaktyczne, pozwalając im na realizację indywidualnego potencjału. Rodzice mają stały kontakt z lektorami prowadzącymi zajęcia ich pociech. Regularnie organizowane są także specjalne podsumowania semestralne, podczas których omawiane są wyniki w nauce podopiecznych Helen Doron. Każdy ukończony kurs w tej szkole językowej jest potwierdzany certyfikatem.