Angielski dla dzieci i młodzieży Bilcza - Helen Doron

573 788 805
ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Bilczy! 

Zajęcia dla dzieci od 3 miesiąca życia do 11 lat oraz dla młodzieży od 12 do 19 roku życia! Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim! 

Helen Doron English to doskonała, naturalna metoda, pozwalająca Twojemu dziecku opanować język angielski na wysokim poziomie. 

Daje gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki języka angielskiego aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 310 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 92 1050 1416 1000 0097 5257 2926
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.05.2023 CZAS NA LEKCJE POKAZOWE

Zapraszamy na pierwsze lekcje pokazowe!

Wtorek 30.05 godz. 19:15 grupa 6-7 latków*
Środa 31.05 godz. 19:00 grupa 4-5 latków*
*liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Zaufaj sprawdzonej metodzie!

👉Zadzwoń i dowiedz się więcej:
☎️ Tel: 573 788 805
📩 e-mail: bilcza@helendoron.pl
Czekamy na Was!

14.05.2023 ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2023/24

Od 15 maja, rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2023/2024 🥳

Zapisz swoje dziecko na kurs do 28 czerwca i uzyskaj zniżkę!

Więcej informacji pod numerem telefonu 573 788 805.

24.03.2023 KONKURS WIELKANOCNY

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie - czas przygotowań do Świąt Wielkanocnych!
Z tej okazji, organizujemy konkurs plastyczny na najoryginalniej ozdobione jajko wielkanocne!
Szczegóły konkursu w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

  Angielski dla dzieci Bilcza – profesjonalna szkoła językowa

  Nauka języka obcego może być łatwa, prosta i przyjemna. Udowadnia to szkoła językowa Helen Doron – placówka edukacyjna, gdzie warto rozważyć angielski dla dzieci w Bilczy. Niezależnie od tego, czy dodatkowe zajęcia z języka angielskiego mają służyć poprawie ocen w szkole, pogłębianiu zainteresowań, czy też poznawaniu nowych koleżanek i kolegów! Liczne grupy wiekowe i różne poziomy językowe w naszej szkole gwarantują, że każdy uczeń poczuje się u nas w pełni komfortowo. Nowoczesne metody dydaktyczne ułatwiają przyswajanie wiedzy i przekładają się na pożądane wyniki w nauce. Oprócz możliwości udziału w zajęciach stacjonarnych nasi podopieczni otrzymują również dedykowane podręczniki Helen Doron English i dostęp do narzędzi online. Nad postępami w nauce wszystkich uczniów czuwają wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy są wyspecjalizowani w pracy z dziećmi. Na chętną młodzież czekają również organizowane przez szkołę językową Helen Doron obozy językowe i wyjazdy międzynarodowe.

  Szkoła językowa Bilcza – na czym polega metoda Helen Doron?

  Dlaczego w kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Bilczy warto rozważyć szkołę językową Helen Doron? Odpowiedź tkwi w stosowanej przez nas, przemyślanej koncepcji metodycznej. Metoda Helen Doron pozwala dziecku na odkrywanie świata w języku angielskim: naturalnie, spontanicznie i bezstresowo. Dzięki pozytywnemu wzmocnieniu pociecha sama chce się uczyć i może posiąść język obcy na naprawdę wysokim poziomie – posługując się nim w podobny sposób co swoim językiem ojczystym. Codzienna, konsekwentna nauka języka angielskiego w szkole Helen Doron odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Jest to jednak nauka poprzez zabawę, ruch, śpiew i działalność artystyczną. Kursanci biorą udział w wielu angażujących grach i zabawach dopasowanych do ich wieku oraz umiejętności językowych. Podczas zajęć mogą prowadzić swobodne rozmowy w języku angielskim, będą motywowani do aktywnego uczestnictwa przez ciekawy program lekcyjny.

  Helen Doron Bilcza – kursy językowe dla dzieci w każdym wieku

  Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Bilczy, do której mogą uczęszczać już 3-miesięczne niemowlęta. W szkole językowej dostępne są kursy dla rodziców z malutkimi dziećmi, które mogą od najmłodszych lat osłuchiwać się z językiem angielskim. Ponadto nasza placówka oferuje również angielski dla młodzieży. Uczymy języka angielskiego na różnym poziomie kursantów aż do 19. roku życia. Małe grupy zajęciowe sprzyjają szybkim postępom w nauce, ponieważ nauczyciele mają możliwość poświęcenia większej uwagi poszczególnym uczniom. Dostosowują do nich metody dydaktyczne, pozwalając im na realizację indywidualnego potencjału. Rodzice mają stały kontakt z lektorami prowadzącymi zajęcia ich pociech. Regularnie organizowane są także specjalne podsumowania semestralne, podczas których omawiane są wyniki w nauce podopiecznych Helen Doron. Każdy ukończony kurs w tej szkole językowej jest potwierdzany certyfikatem.