Angielski dla dzieci i młodzieży Bilcza - Helen Doron

573 788 805
ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Bilczy! 

Angielski dla 2-latka, 3 – latka, 4 – latka lub 5 – latkaalbo 6-7 latka, 8- latka oraz 9-11- latka  -zapytaj o ofertę!

Zajęcia prowadzone w CAŁOŚCI w języku angielskim! 

Angielski dla młodzieży w Bilczy- skutecznie uczymy młodzież w wieku 12-18 lat!

Sprawdź łatwy dojazd z rejonów: Bilcza, Morawica, Brzeziny, Suków, Dyminy, Piaseczna Górka, Brudzów, Wola Morawicka.

Z kursem Helen Doron przyszłość Twojego dziecka brzmi: Perfect!

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 310 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 92 1050 1416 1000 0097 5257 2926
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.06.2024 Zapisy na nowy rok szkolny w Helen Doron Bilcza są otwarte! 🎉

Chcesz, aby Twoje dziecko biegle posługiwało się angielskim? Nasza metoda nauczania oparta na codziennym kontakcie z językiem, pozytywnym wzmocnieniu, małych grupach i nauce przez zabawę przynosi niesamowite efekty! 🌟

Dołącz do nas i zobacz, jak szybko Twoje dziecko zacznie mówić po angielsku z pewnością siebie!

Dowiedz się więcej 573 788 805

06.05.2024 FIOLETOWY Tydzień w Helen Doron Bilcza! 💜

Czy jesteś gotowy na kolejny rok niezapomnianych przygód Twojego dziecka w naszej szkole?

Już od dziś rozpoczynamy 𝐟𝐢𝐨𝐥𝐞𝐭𝐨𝐰𝐲 tydzień w Helen Doron Bilcza!

Każdy rodzic otrzyma specjalną ofertę kontynuacji dla swojej pociechy! 💜

14.04.2024 Safari Party! 🌍✨w Helen Doron Bilcza

Zapraszamy na ekscytującą przygodę w Helen Doron Bilcza – przygotujcie się na niezapomniane Safari Party!
Wyobraźcie sobie, że na jeden dzień nasza szkoła zamienia się w tętniącą życiem dżunglę, pełną dzikich zwierząt, egzotycznych roślin i niesamowitych przygód.
Kiedy? 19 kwietnia !
Zapisy 573 788 805

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Szkolna 4, 26-026 Bilcza

 

  Angielski dla dzieci Bilcza – profesjonalna szkoła językowa

  Nauka języka obcego może być łatwa, prosta i przyjemna. Udowadnia to szkoła językowa Helen Doron – placówka edukacyjna, gdzie warto rozważyć angielski dla dzieci w Bilczy. Niezależnie od tego, czy dodatkowe zajęcia z języka angielskiego mają służyć poprawie ocen w szkole, pogłębianiu zainteresowań, czy też poznawaniu nowych koleżanek i kolegów! Liczne grupy wiekowe i różne poziomy językowe w naszej szkole gwarantują, że każdy uczeń poczuje się u nas w pełni komfortowo. Nowoczesne metody dydaktyczne ułatwiają przyswajanie wiedzy i przekładają się na pożądane wyniki w nauce. Oprócz możliwości udziału w zajęciach stacjonarnych nasi podopieczni otrzymują również dedykowane podręczniki Helen Doron English i dostęp do narzędzi online. Nad postępami w nauce wszystkich uczniów czuwają wykwalifikowani lektorzy języka angielskiego, którzy są wyspecjalizowani w pracy z dziećmi. Na chętną młodzież czekają również organizowane przez szkołę językową Helen Doron obozy językowe i wyjazdy międzynarodowe.

  Szkoła językowa Bilcza – na czym polega metoda Helen Doron?

  Dlaczego w kwestii takiej jak angielski dla dzieci w Bilczy warto rozważyć szkołę językową Helen Doron? Odpowiedź tkwi w stosowanej przez nas, przemyślanej koncepcji metodycznej. Metoda Helen Doron pozwala dziecku na odkrywanie świata w języku angielskim: naturalnie, spontanicznie i bezstresowo. Dzięki pozytywnemu wzmocnieniu pociecha sama chce się uczyć i może posiąść język obcy na naprawdę wysokim poziomie – posługując się nim w podobny sposób co swoim językiem ojczystym. Codzienna, konsekwentna nauka języka angielskiego w szkole Helen Doron odbywa się wyłącznie w języku angielskim. Jest to jednak nauka poprzez zabawę, ruch, śpiew i działalność artystyczną. Kursanci biorą udział w wielu angażujących grach i zabawach dopasowanych do ich wieku oraz umiejętności językowych. Podczas zajęć mogą prowadzić swobodne rozmowy w języku angielskim, będą motywowani do aktywnego uczestnictwa przez ciekawy program lekcyjny.

  Helen Doron Bilcza – kursy językowe dla dzieci w każdym wieku

  Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Bilczy, do której mogą uczęszczać już 3-miesięczne niemowlęta. W szkole językowej dostępne są kursy dla rodziców z malutkimi dziećmi, które mogą od najmłodszych lat osłuchiwać się z językiem angielskim. Ponadto nasza placówka oferuje również angielski dla młodzieży. Uczymy języka angielskiego na różnym poziomie kursantów aż do 19. roku życia. Małe grupy zajęciowe sprzyjają szybkim postępom w nauce, ponieważ nauczyciele mają możliwość poświęcenia większej uwagi poszczególnym uczniom. Dostosowują do nich metody dydaktyczne, pozwalając im na realizację indywidualnego potencjału. Rodzice mają stały kontakt z lektorami prowadzącymi zajęcia ich pociech. Regularnie organizowane są także specjalne podsumowania semestralne, podczas których omawiane są wyniki w nauce podopiecznych Helen Doron. Każdy ukończony kurs w tej szkole językowej jest potwierdzany certyfikatem.