Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron Skontaktuj się z nami
17.04.2024

Szkoła językowa czy korepetycje w Brzesku?

Stoisz przed dylematem: Szkoła językowa czy korepetycje? To pytanie nurtuje wielu rodziców stojących przed wyborem zajęć angielskiego dla swojego dziecka w Brzesku. Kiedy warto wybrać korepetycje, a kiedy idealnym wyjściem będzie postawienie na szkołę językową?

Kiedy postawić na korepetycje?

Korepetycje to jedna z najbardziej powszechnych lekcji pozaszkolnych. Warto zatem zastanowić się, czy taka forma dodatkowych zajęć jest skuteczna i czy jest to inwestycja w przyszłość dziecka. Korepetycje od zawsze kojarzą się wszystkim z czymś ekskluzywnym, drogim, niedostępnym dla wszystkich uczniów. Zazwyczaj prowadzone są przez nauczycieli, którzy po godzinach maja więcej czasu, aby skupiając się na jednym uczniu jeszcze raz wytłumaczyć materiał szkolny. „Na korepetycjach nauczyciel poświęca czas tylko mojemu dziecku, więc efekty na pewno są lepsze”. Takie stwierdzenie usłyszeć można od wielu rodziców. Ale czy tak jest w rzeczywistości? Czy tak na prawdę chodzi nam o skupienie całej uwagi nauczyciela na uczniu, czy też chcemy by nasze dziecko posiadło umiejętność swobodnej komunikacji oraz pozbyło się bariery językowej. Jeśli Twoje dziecko ma do rozwiązania pojedynczy problem językowy lub chce powtórzyć materiał przed sprawdzianem lub kartkówką, zasadny jest wybór korepetycji. Wydaje się zatem zasadnym stwierdzenie, że korepetycje są po prostu łataniem nieudolnego systemu edukacji, czymś na chwilę i doraźnym wsparciem. Nie sprawdzają się jednak do długotrwałej nauki języka angielskiego. To krótkotrwała pomoc, skupiająca się wokół jednego zagadnienia. Nie prowadzi jednak do długotrwałego rozwoju językowego.

Szkola językowa Helen Doron w Brzesku – angielski na pierwszym miejscu

Kiedy zatem warto postawić na szkołę językową? A jeśli tak, to którą wybrać? W szkole językowej Helen Doron w Brzesku skupiamy się na tym, aby każde dziecko miało nieograniczony dostęp do języka, było w nim zanurzone, mogło w nim dorastać, osłuchiwać się i oswajać od najmłodszych lat. Wszyscy psychologowie zgodni są co do faktu, że dziecko do naturalnej nauki potrzebuje interakcji z rówieśnikami. Bycie w grupie naturalnie zachęca dzieci do współdziałania, powtarzania i angażowania się we wspólne gry. Każde zdanie wypowiadane jest wielokrotni, co daje dodatkowy efekt osłuchania się. W naszej szkole dzieci nie tylko uczą się pisać, mówić i myśleć po angielsku. Nasz cel to przyjęcie pod skrzydła młodego człowieka i wyposażenie go w umiejętności myślenia krytycznego, kooperacji, komunikacji, kreatywności oraz współdziałania w grupie. Szkoła językowa Helen Doron w Brzesku to nie tylko szkoła języka angielskiego, to filozofia rozwoju i rozumienia potrzeb dzieci. Dzięki naszej innowacyjnej metodzie uczeń zmieni się w człowieka świadomego swoich potrzeb i pewnego siebie.

Szkoła językowa czy korepetycje w Brzesku? Wybierz mądrze. Postaw na rozwój swojego dziecka.

teens 2 1 1 - Helen Doron English
Korepetycje czy szkoła językowa w Brzesku
teens 3 1 1 - Helen Doron English
Szkoła językowa Helen Doron w Brzesku
teens 5 1 1 - Helen Doron English
Angielski dla młodzieży Brzesko
teens 8 1 1 - Helen Doron English
Lekcje angielskiego dla dziecka w Brzesku

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.