Angielski dla dzieci i młodzieży Brzesko - Helen Doron Skontaktuj się z nami
31.10.2022

Uroczysta Gala wręczenia certyfikatów Cambridge uczniom Centrum Helen Doron Brzesko i Bochnia

Egzaminy Cambridge Bochnia

 

DUMA Z NASZYCH UCZNIÓW!

93% to średnia wyników Cambridge 46 uczniów Centrum Helen Doron Brzesko oraz Centrum Helen Doron Bochnia w sesji egzaminacyjnej maj 2022 na poziomach zaawansowania od Starters do PET🏆

Egzaminy Cambridge to międzynarodowe i powszechnie uznawane egzaminy, które pozwalają ocenić, na jakim poziomie kursant zna i stosuje język angielski w prawdziwych sytuacjach z życia codziennego. W wyniku egzaminu zdający otrzymuje certyfikat, który poświadcza odpowiedni poziom znajomości języka angielskiego.

Pragniemy podkreślić, że uczniowie Centrum Helen Doron Brzesko oraz Centrum Helen Doron Bochnia wyjątkowo wcześnie osiągają gotowość egzaminacyjną ponieważ w okres przygotowań wliczają się beztroskie chwile ze słuchowiskami i bajkami Helen Doron, które towarzyszą naszym uczniom w codziennych czynnościach. Bogate słownictwo oraz struktury gramatyczne przyswajane są przez dzieci i młodzież bezwiednie aczkolwiek stosowane w praktyce już zupełnie świadomie, czego dowodzą wyniki egzaminu.

Szczególne podziękowania dla niezwykłych nauczycieli obu szkół, którzy nie tylko uczą ale wyzwalają w dzieciach i młodzieży ambicje i chęci do nauki.

Serdeczne podziękowania za gościnę w Miejskim Ośrodku Kultury w Brzesku, który udostępnił nam na tę okoliczność salę wystawową.

Niech moc, wiedza, umiejętności i dobre relacje towarzyszą nam przez cały rok szkolny.

Kolejna sesja egzaminacyjna Cambridge – już wiosną 2023!

DSC 9665 Edit 1 - Helen Doron English
DSC 9604 Edit - Helen Doron English
DSC 9573 Edit - Helen Doron English

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć? Chcesz zapisać dziecko na lekcję pokazową lub test poziomujący? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.