Angielski dla dzieci i młodzieży Brzezina - Helen Doron

697 221 678
ul. Willowa 36, 55-330 Brzezina

Porozmawiajmy

ul. Willowa 36, 55-330 Brzezina

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzezina

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzezinie to okazja do nauki porozumiewania się w obcym języku. To również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Zajęcia w szkole Helen Doron odbywają się raz w tygodniu. Podczas lekcji dzieci aktywnie uczą się języka angielskiego. Metoda Helen Doron w Brzezinie to skuteczna technika nauki języka z wykorzystaniem zabawy i codziennych aktywności. Dzieci w trakcie zabawy słuchają i powtarzają słownictwo.

  Szkoła językowa Brzezina

  Angielski dla dzieci w Brzezinie obejmuje regularne zajęcia w szkole oraz zestaw materiałów edukacyjnych w formie tradycyjnego zeszytu ćwiczeń oraz w formie multimedialnej. Materiały te ułatwiają kojarzenie słownictwa poznanego w trakcie zajęć np. w trakcie przygotowywania pracy domowej. Dzieci mogą dekorować i kolorować ulubionych bohaterów z kursu. Dodatkowo pliki audio z dialogami i piosenkami pozwalają na słuchanie języka angielskiego w domu. Dzięki temu uczniowie mają stały kontakt z językiem obcym.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem