Angielski dla dzieci i młodzieży Brzezina - Helen Doron

697 221 678
ul. Willowa 36, 55-330 Brzezina

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Willowa 36, 55-330 Brzezina

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Brzezina

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Brzezinie to okazja do nauki porozumiewania się w obcym języku. To również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Zajęcia w szkole Helen Doron odbywają się raz w tygodniu. Podczas lekcji dzieci aktywnie uczą się języka angielskiego. Metoda Helen Doron w Brzezinie to skuteczna technika nauki języka z wykorzystaniem zabawy i codziennych aktywności. Dzieci w trakcie zabawy słuchają i powtarzają słownictwo.

    Szkoła językowa Brzezina

    Angielski dla dzieci w Brzezinie obejmuje regularne zajęcia w szkole oraz zestaw materiałów edukacyjnych w formie tradycyjnego zeszytu ćwiczeń oraz w formie multimedialnej. Materiały te ułatwiają kojarzenie słownictwa poznanego w trakcie zajęć np. w trakcie przygotowywania pracy domowej. Dzieci mogą dekorować i kolorować ulubionych bohaterów z kursu. Dodatkowo pliki audio z dialogami i piosenkami pozwalają na słuchanie języka angielskiego w domu. Dzięki temu uczniowie mają stały kontakt z językiem obcym.