Angielski dla dzieci i młodzieży - Wrocław

Helen Doron English Brzezina
ul. Willowa 36
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Gaj
ul. Buforowa 34
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Kiełczowska
ul. Kiełczowska 58
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Lipa Piotrowska
ul. Cynamonowa 21
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Muchobór
ul. Marka Hłaski 49/2
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Północ
ul. Jana Długosza /2-6
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Południe
ul. Przyjaźni 66
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Ślęza
ul. Akacjowa 4N/4, 5, 6
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Wrocław Zachód
ul. Horbaczewskiego 4-6/ | (C.H.ASTRA - obok wejścia zachodniego)
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Wrocław

Nauka języka angielskiego jest dziś inwestycją w przyszłość. Warto wybrać szkołę i metodę, która od najmłodszych lat w skuteczny sposób będzie wprowadzała dziecko w tajniki nowych słów i gramatyki. Angielski dla dzieci we Wrocławiu oferuje szkoła Helen Doron. Dla wygody zarówno uczniów, jak i rodziców kursy realizowane są w różnych częściach miasta. Zajęcia dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników zajęć zarówno pod względem czasu trwania lekcji, jak również pod kątem realizowanego toku nauczania. Metoda Helen Doron charakteryzuje się tym, że jest prowadzona w taki sposób, by dzieci w naturalny sposób podczas zabawy przyswajały nowy język. Pomagają w tym ciekawie przygotowane materiały dydaktyczne tj. książki, piosenki, gry oraz konwersacje. Nauczyciele są specjalnie przeszkoleni w celu przygotowania do nauczania tą metodą. Dzięki temu dzieci doskonale radzą sobie z poznawaniem języka angielskiego, a program zajęć uwzględnia małych uczniów od 3 miesiąca życia.

Szkoła językowa Wrocław

Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu oferuje szereg kursów skierowanych zarówno do dzieci, jak i dla młodzieży. Dla konkretnych grup wiekowych przygotowano odpowiednio dopasowane kursy, podczas których uczniowie poznają ich przygody oglądając filmy, słuchając opowiadań, konwersacji, jak również piosenek. Ponadto w trakcie zajęć nauczyciele wspierają dzieci i młodzież w aktywnym uczestnictwie. Wykorzystują do tego odpowiednie techniki nauczania oraz przedmioty tj. maskotki postaci, kolorowe materiały dydaktyczne oraz wstążki czy balony. Powtarzane wielokrotnie słówka są naturalnie przyswajane przez młodych ludzi. Poszczególne kursy są podzielone na grupy wiekowe: od 0 do 4 lat (Babbies/Toddlers), od 4 do 9 lat (Kids), od 9 do 12 lat (Tweens) oraz od 12 do 19 lat (Teens). Doskonalenie umiejętności języka angielskiego na poszczególnych etapach od najmłodszych lat gwarantuje doskonałe efekty w nauczaniu języka angielskiego i pozwala na prawidłową naukę wymowy tego języka.

Helen Doron Wrocław

Oferta Helen Doron we Wrocławiu to nie tylko kursy prowadzone podczas trwania roku szkolnego. To również możliwość dalszego doskonalenia języka podczas wakacji. Szeroka gama kursów wakacyjnych dla dzieci i młodzieży to okazja do miłego i interesującego spędzenia czasu z rówieśnikami, jak również stały kontakt z językiem angielskim. Dzieci wykorzystują różnego rodzaju aktywności tj. taniec, teatr, zajęcia fotograficzne czy gotowanie, a wszystko to odbywa się w środowisku, w którym używa się tylko języka angielskiego. Angielski dla młodzieży we Wrocławiu to kursy wakacyjne skierowane specjalnie dla nastolatków. Oferta obejmuje m.in. zorganizowane zajęcia, materiały dydaktyczne, udział w wycieczkach, ognisko, zajęcia sportowe oraz inne ciekawe formy spędzania wolnego czasu w otoczeniu osób posługujących się wyłącznie językiem angielskim. Wszelkie informacje o terminach i proponowanych aktywnościach podczas półkolonii dostępne są na stronie internetowej.