Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Północ - Helen Doron

511 949 261   ul. Jana Długosza 2-6
ul. Jana Długosza /2-6, Wrocław

O nas

Nasza szkoła powstała w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła pasja do nauczania dzieci pozwoliła nam stworzyć szkołę, do której dzieci i młodzież chcą przychodzić. Nasi pierwsi uczniowie, którzy zaczynali 22 lata temu w wieku 2 lat teraz już jako dorośli posługują się biegle językiem angielskim bez najmniejszych oporów. Szkoła znajduje się blisko placu Kromera bez problemów dojedziesz do nas komunikacją miejską lub samochodem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 zł wraz ze wszystkimi materiałami Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1160 2202 0000 0000 2222 1897
Oferta Oferta
OFERTA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

Zapraszamy na intensywną naukę angielskiego w czasie wakacji podczas naszych półkolnii. Szczegółowa oferta już niedługo na FB!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów ósmoklasisty, maturalnego oraz do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach. Z nami dużo łatwiej Twoje dziecko przygotuje się do czekających go egzaminów, pokażemy, jak się uczyć oraz przećwiczymy wszystkie zadania i ćwiczenia mogące pojawić się na  egzaminie. Po więcej informacji dotyczących konkretnych egzaminów zapraszamy do kontaktu!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Jana Długosza /2-6, Wrocław

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wrocław – Północ

    Rozpoczęcie nauki na wczesnym etapie życia pozwala na poznanie prawidłowej wymowy w języku angielskim. Okazuje się, że dzieci bardzo szybko przyswajają nowy język. Proces jest analogiczny do poznawania języka ojczystego. Biorąc pod uwagę te czynniki warto zadbać o edukację dziecka jak najwcześniej. Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu – Północ to zajęcia przygotowane z myślą o małych uczniach – pełne kolorowych gadżetów, kreskówek oraz nowych bohaterów.

    Szkoła językowa Wrocław – Północ

    Dzięki regularnym spotkaniom pełnym interaktywnych zadań dzieci bardzo szybko zapamiętują nowe słownictwo. Angielski dla dzieci we Wrocławiu – Północ to szeroki wachlarz kursów przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Każdy kurs to nowe przygody, nowy zasób słów do zapamiętania oraz okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek. Metoda Helen Doron we Wrocławiu – Północ skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby nauka sprawiała radość młodym uczestnikom. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.