Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Północ - Helen Doron

511 949 261   ul. Jana Długosza 2-6
ul. Jana Długosza /2-6, Wrocław

O nas

Nasza szkoła powstała w 2000 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągła pasja do nauczania dzieci pozwoliła nam stworzyć szkołę, do której dzieci i młodzież chcą przychodzić. Nasi pierwsi uczniowie, którzy zaczynali 22 lata temu w wieku 2 lat teraz już jako dorośli posługują się biegle językiem angielskim bez najmniejszych oporów. Szkoła znajduje się blisko placu Kromera bez problemów dojedziesz do nas komunikacją miejską lub samochodem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 224 zł wraz ze wszystkimi materiałami Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1160 2202 0000 0000 2222 1897
OFERTA ZAJĘĆ WAKACYJNYCH

Zapraszamy na intensywną naukę angielskiego w czasie wakacji podczas naszych półkolnii. Szczegółowa oferta już niedługo na FB!

Egzaminy Cambridge

Przygotowujemy naszych uczniów do egzaminów ósmoklasisty, maturalnego oraz do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach. Z nami dużo łatwiej Twoje dziecko przygotuje się do czekających go egzaminów, pokażemy, jak się uczyć oraz przećwiczymy wszystkie zadania i ćwiczenia mogące pojawić się na  egzaminie. Po więcej informacji dotyczących konkretnych egzaminów zapraszamy do kontaktu!

Porozmawiajmy

ul. Jana Długosza /2-6, Wrocław

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wrocław – Północ

  Rozpoczęcie nauki na wczesnym etapie życia pozwala na poznanie prawidłowej wymowy w języku angielskim. Okazuje się, że dzieci bardzo szybko przyswajają nowy język. Proces jest analogiczny do poznawania języka ojczystego. Biorąc pod uwagę te czynniki warto zadbać o edukację dziecka jak najwcześniej. Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu – Północ to zajęcia przygotowane z myślą o małych uczniach – pełne kolorowych gadżetów, kreskówek oraz nowych bohaterów.

  Szkoła językowa Wrocław – Północ

  Dzięki regularnym spotkaniom pełnym interaktywnych zadań dzieci bardzo szybko zapamiętują nowe słownictwo. Angielski dla dzieci we Wrocławiu – Północ to szeroki wachlarz kursów przeznaczonych dla różnych grup wiekowych. Każdy kurs to nowe przygody, nowy zasób słów do zapamiętania oraz okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek. Metoda Helen Doron we Wrocławiu – Północ skierowana jest głównie do dzieci i młodzieży. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby nauka sprawiała radość młodym uczestnikom. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem