Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Zachód - Helen Doron

510 243 240
ul. Horbaczewskiego 4-6/ | (C.H.ASTRA - obok wejścia zachodniego), 54-204 Wrocław

O nas

Helen Doron English to sieć szkół językowych, działająca w 35 krajach świata.
Metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci i młodzieży powstała ponad 30 lat temu.
Nasi najmłodsi uczniowie mają 3 miesiące, a najstarsi 19 lat.

W Polsce pierwsze szkoły powstały 20 lat temu, a my jesteśmy jedną z nich. Od 2001r. uczymy dzieci we Wrocławiu. W C.H ASTRA jesteśmy od kilku lat i jest to nasza największa szkoła.
Mamy 4 sale dydaktyczne i najlepszych nauczycieli j.angielskiego dla Twoich dzieci.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318 zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.09.2023 Rozpoczynamy rok szkolny 7 września w czwartek.

To już ostatnie dni wakacji. Od czwartku 7 września ruszają zajęcia w grupach kontynuujących naukę. Równolegle prowadzimy zapisy do nowych grup, których mamy w tym roku ograniczoną ilość. Teraz umiemy jeszcze zaproponować dwa różne terminy zajęć, ale już za tydzień to będzie trudne. Nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę. Zapraszamy!

26.04.2023 Egzaminy Cambridge - ostatni dzwonek.

W piątek 28 kwietnia mija nieprzekraczalny termin zapisów na egzamin Cambridge dla naszych uczniów. Prosimy rodziców, którzy chcą zapisać dziecko o przyjście do naszego biura w szkole Helen Doron English w C.H.ASTRA do piątku.

07.04.2023 Przerwa Wielkanocna aż do środy

W te Święta Wielkanocne nasza szkoła jest nieczynna od czwartku (6 kwietnia) do wtorku (11 kwietnia). Zajęcia j.angielskiego ruszają od środy.
Wszystkim życzymy odpoczynku i smacznych świąt!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Horbaczewskiego 4-6/ | (C.H.ASTRA – obok wejścia zachodniego), 54-204 Wrocław

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkole Helen Doron English

  Czy wiesz, że gry na instrumencie można nauczyć się bez znajomości zapisu nut? Język muzyki to przede wszystkim słuch i osłuchanie. Podobnie jest z angielskim u dzieci. Im szybciej zaczną przyswajać słówka, zwroty i bawić się językiem obcym, tym łatwiej opanują go jako drugi, swobodnie używany język. Mamy duże doświadczenie i jako jedna z niewielu szkół nauki języka angielskiego, posiadamy zestaw multimedialnych narzędzi, dzięki którym najmłodsi i starsi uczniowie mogą powtarzać i utrwalać wiedzę z przyjemnością.

  Szkoła językowa we Wrocławiu (przy C.H Astra).

  Metoda Helen Doron we Wrocławiu, stosowana przez naszą kadrę jest skutecznym, realizowanym od ponad trzydziestu lat sposobem na szybką i efektywną naukę angielskiego u dzieci. Już 3 miliony uczniów może pochwalić się swobodnym używaniem angielskiego, swojego drugiego języka. Angielski dla dzieci w zachodnim Wrocławiu? Zapraszamy dzieci od trzeciego/czwartego miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym oraz młodzież. Oferujemy kreatywne, pełne energii i dźwięków zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu zaawansowania.

   

  Nasza szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu-Zachód oferuje zajęcia dla małych i dużych: od 0 do 19 lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.