Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Horbaczewskiego 4-6, 54-204 Wrocław

  Metoda Helen Doron-angielski dla dzieci Wrocław-Zachód

  Nauka języka angielskiego przez dzieci może być realizowana niechętnie. Standardowe zajęcia, polegające na słuchaniu wykładu, siedzeniu w ławce oraz notowaniu najważniejszych elementów lekcji u nas nie znajdują zastosowania. Wiemy, że nauka nie musi być nudna. Pozwól, że przedstawimy, czym wyróżnia się nasz angielski dla dzieci we Wrocławiu-Zachód. Nauka odbywa się według metody Helen Doron. Posiadamy własne narzędzia, zwiększające efektywność nauki (jak aplikacja Kangi Club).

  Efektywna nauka angielskiego dla dzieci, Wrocław-Zachód

  Zajęcia prowadzone są przez kadrę nie tylko kierunkowo wykształconą, ale wyróżniającą się niezwykłym podejściem do dzieci i kreatywnością. Oferujemy skuteczną naukę przez zabawę, aby angielski szybko stał się naturalnie stosowany. Metoda Helen Doron we Wrocławiu-Zachód inspiruje się japońską metodą nauki gry na instrumentach. Nauka przez zabawę, śmiech, zaangażowanie i przede wszystkim utrwalanie usłyszanych dźwięków jest niezwykle skuteczna. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu-Zachód oferuje zajęcia dla małych i dużych: od 0 do 19 lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem