Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Południe - Helen Doron

71 791 91 52
ul. Przyjaźni 66, 53-030 Wrocław

O nas

Centrum Helen Doron English Wrocław Południe powstało w 2002 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Agnieszka Godlewska, absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, ale przede wszystkim mama trójki wspaniałych dzieci, z

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

02.01.2023 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Samych sukcesów i radości,
dużo zdrowia, pomyślności,
spełnienia marzeń,
udanych wrażeń!

04.11.2022 Konkurs - HALLOWEEN

Drodzy rodzice i dzieci,
przypominamy, że w sobotę 5.11.2022 r. upływa termin przynoszenia prac na konkurs z okazji HALLOWEEN.

Tematem przewodnim są DYNIE, a główne hasło konkursu to "DYNIAKI, mogą być słodziaki lub straszaki". Technika dowolna.

Egzaminy Cambridge

W ramach Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Helen Doron Polska Zachód uczniowie szkół Helen Doron podchodzą do egzaminów Cambridge na wszystkich poziomach zaawansowania. Cambridge English Qualifications dla najmłodszych to seria motywujących testów sprawdzających

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Przyjaźni 66, 53-030 Wrocław

nr konta: 83 1020 5242 0000 2302 0022 5318 PKO

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wrocław-Południe

    Jednym z kluczowych elementów nauki, jakie oferuje metoda Helen Doron w Wrocław-Południe to codzienny kontakt z angielskim tj. słuchanie konwersacji i piosenek poznanych podczas zajęć oraz wykonywanie interesujących zadań w podręczniku. Ważnym elementem jest również to, by nauczanie rozpoczęło się na jak najwcześniejszym etapie życia, a z pewnością w momencie gdy dziecko jeszcze w naturalny sposób przyswaja nowy język, tak jak w przypadku języka ojczystego.

    Szkoła językowa Wrocław-Południe

    Szkoła angielskiego dla dzieci Wrocław-Południe to miejsce,które ma w swojej ofercie kursy językowe zorganizowane na wielu różnych poziomach nauczania. Już nawet 3-miesięczne dzieci mają okazję do kontaktu z językiem angielskim. Każdy kolejny etap nauki to nowy zasób słów do poznania. Z najmłodszymi dziećmi udział w zajęciach biorą rodzice. Angielski dla dzieci w Wrocław-Południe to ciekawa oferta nie tylko kursów w trakcie roku szkolnego, ale również w czasie wakacji. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.