Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Przyjaźni 66, 53-030 Wrocław

nr konta: 83 1020 5242 0000 2302 0022 5318 PKO

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wrocław-Południe

  Jednym z kluczowych elementów nauki, jakie oferuje metoda Helen Doron w Wrocław-Południe to codzienny kontakt z angielskim tj. słuchanie konwersacji i piosenek poznanych podczas zajęć oraz wykonywanie interesujących zadań w podręczniku. Ważnym elementem jest również to, by nauczanie rozpoczęło się na jak najwcześniejszym etapie życia, a z pewnością w momencie gdy dziecko jeszcze w naturalny sposób przyswaja nowy język, tak jak w przypadku języka ojczystego.

  Szkoła językowa Wrocław-Południe

  Szkoła angielskiego dla dzieci Wrocław-Południe to miejsce,które ma w swojej ofercie kursy językowe zorganizowane na wielu różnych poziomach nauczania. Już nawet 3-miesięczne dzieci mają okazję do kontaktu z językiem angielskim. Każdy kolejny etap nauki to nowy zasób słów do poznania. Z najmłodszymi dziećmi udział w zajęciach biorą rodzice. Angielski dla dzieci w Wrocław-Południe to ciekawa oferta nie tylko kursów w trakcie roku szkolnego, ale również w czasie wakacji. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem