Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Muchobór - Helen Doron

515 200 282
ul. Marka Hłaski 49/2, 54-608 Wrocław

Porozmawiajmy

ul. Marka Hłaski 49/2, 54-608 Wrocław

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Wrocław – Muchobór

  Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu – Muchobór to cykliczne spotkania w kameralnych grupach, w których odbywają się zajęcia prowadzone z wykorzystaniem interesującej metody nauczania. Najmłodsi uczniowie mają 3 miesiące i okazuje się, że już w tym wieku z powodzeniem uczą się języka angielskiego. Metoda Helen Doron we Wrocławiu – Muchobór skierowana jest do dzieci i młodzieży, a aktywności podczas zajęć dostosowane są do wieku uczniów.

  Szkoła językowa Wrocław – Muchobór

  Podczas zajęć uwaga skierowana jest przede wszystkim na uczniu. Ważne jest, aby dziecko aktywnie brało udział w lekcji. Angielski dla dzieci we Wrocławiu – Muchobór to kameralne grupy liczące od 4 do maksymalnie 8 osób, ciekawe kreskówki dla najmłodszych, gadżety wspomagające pamięć oraz skojarzenia dziecka. Wyjątkowa metoda nauczania oraz wsparcie nauczycieli sprawia, że dziecko ma ogromną satysfakcję z udziału w zajęciach i osiąga bardzo dobre rezultaty bez wkładania dużego wysiłku w naukę. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem